Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Понеділок, 21 березня 2016 11:39

Про надання пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території м. Кремінна на 2016 рік

УКРАЇНА

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА

КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ

ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ЧЕТВЕРТА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ  № 4/17

 

“27”  січня  2016 року    

м. Кремінна

 

Про надання пільг зі сплати податку на

нерухоме майно, відмінне від земельної

ділянки, на території м. Кремінна на 2016 рік

 

Розглянувши звернення навчального закладу об’єднання громадян «Кремінський районний спортивно-технічний клуб товариства сприяння обороні України», відповідно до статей  266, 284 Податкового кодексу України від 02.12.2010 року №2755-VI (зі змінами), Закону України від 24 грудня 2015 року № 909-VIIІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи», пункту 28 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Встановити пільги в розмірі 50 відсотків з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, що сплачується на території Кремінської міської ради, з об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, що перебувають у власності громадських об’єднань, статути (положення) яких зареєстровані у встановленому законом порядку, та використовуються для забезпечення діяльності, передбаченої такими статутами (положеннями), крім об`єктів нерухомості, які використовуються у комерційних цілях на 2016 рік.

2.  Секретарю Кремінської міської ради оприлюднити дане рішення в засобах масової інформації та на офіційному сайті Кремінської міської ради.

 

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської  ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та  фінансів.

 

 

 

Міський голова                                                         Ю.О. Прокопенко

Read 938 times Last modified on Четвер, 24 січня 2019 09:53

Main Menu

Kremins'ka TG