Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Рада Європи. Посилення потенціалу, ефективності та прозорості роботи органів місцевого самоврядування через залучення молоді до роботи мерії міста Кремінна та реформи децентралізації

Рада Європи. Посилення потенціалу, ефективності та прозорості роботи органів місцевого самоврядування через залучення молоді до роботи мерії міста Кремінна та реформи децентралізації (8)

    20 листопада 2017 року Кремінський міський голова Юрій Прокопенко завітав до Кремінської школи-гімназії, щоб відзначити учнів цих закладів освіти пам'ятними сертифікатами за активну громадянську позицію, участь в проекті «Посилення потенціалу, ефективності та прозорості роботи органів місцевого самоврядування через залучення молоді до роботи мерії міста Кремінна та реформи децентралізації» та в тренінгах на тему «Місцеві ініціативи: підготовка, захист, реалізація», «Бюджетна система міста», «Підготовка та прийняття рішень в міській раді», «Децентралізація та зміни в управлінні містами і громадами», «Загальна організація роботи місцевого самоврядування», які проводилися 6 та 7 вересня 2017 року в м.Кремінна.

    13 листопада 2017 року Кремінський міський голова Юрій Прокопенко завітав до середньої школи №2 та середньої школи №4, щоб відзначити учнів цих закладів освіти пам'ятними сертифікатами за активну громадянську позицію, участь в проекті «Посилення потенціалу, ефективності та прозорості роботи органів місцевого самоврядування через залучення молоді до роботи мерії міста Кремінна та реформи децентралізації» та в тренінгах на тему «Місцеві ініціативи: підготовка, захист, реалізація», «Бюджетна система міста», «Підготовка та прийняття рішень в міській раді», «Децентралізація та зміни в управлінні містами і громадами», «Загальна організація роботи місцевого самоврядування», які проводилися 6 та 7 вересня 2017 року в м.Кремінна.

    9 та 10 листопада 2017 року Кремінський міський голова Юрій Прокопенко завітав до середньої школи №1 та середньої школи №3, щоб відзначити учнів цих закладів освіти пам'ятними сертифікатами за активну громадянську позицію, участь в проекті «Посилення потенціалу, ефективності та прозорості роботи органів місцевого самоврядування через залучення молоді до роботи мерії міста Кремінна та реформи децентралізації» та в тренінгах на тему «Місцеві ініціативи: підготовка, захист, реалізація», «Бюджетна система міста», «Підготовка та прийняття рішень в міській раді», «Децентралізація та зміни в управлінні містами і громадами», «Загальна організація роботи місцевого самоврядування», які проводилися 6 та 7 вересня 2017 року в м.Кремінна.

    Проект «Посилення потенціалу, ефективності та прозорості роботи органів місцевого самоврядування через залучення молоді до роботи мерії міста Кремінна та реформи децентралізації» реалізується мерією міста Кремінна та Агенцією регіонального розвитку Луганської області за фінансової підтримки Ради Європи.

П'ятниця, 20 жовтня 2017 16:05

Незабутня подорож до Польщі

 Кожна поїздка -- це зустріч з новим, цікавим. Саме такою стала незабутня подорож на початку жовтня до польського міста Ключборк Опольського воєводства групи школярів з Кремінської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 та Кремінської школи-гімиазії, які стали переможцями конкурсу проектів з розвитку та благоустрою рідного міста Кремінна.

 Цей конкурс було проведено в рамках проекту «Посилення потенціалу, ефективності та прозорості роботи органів місцевого самоврядування через залучення молоді до роботи мерії міста Кремінна та реформи децентралізації» за підтримки мерії нашого міста. Проектом було передбачено безкоштовне проживання, проїзд та харчування, участь у екскурсіях і різного роду заходах.

 Супроводжували групу школярів керівники даного проекту Олександр Стеценко та Георгій Дзивульський.

 Ключборк зустрів дітей гостинно, хлібосільно. З першого дня школярі поринули у вир цікавої та дивовижної, насиченої яскравими подіями, новими знайомствами подорожі. Протягом тижня учні мали змогу відвідати багато цікавих місць Опольського воєводства: місцеву школу, дитячий садок, мерію, старовинну фортецю, добровільну пожежну бригаду.

 Цікавою для школярів була зустріч з мером Ключборка, який познайомив їх з проектами розвитку міста та вручив гостям пам’ятні подарунки. Також діти були присутні при підписанні дружньої угоди про співпрацю між гміною Ключборк та громадою міста Кремінна.

 Приємно вразила юних туристів подорож до невеличкого містечка Ополє, в якому знаходиться відомий Опольський університет. Діти відвідали музей університету та поспілкувалися з молоддю України, яка навчається в комплексі ліцеальио-технічних шкіл в Ключборку.

 Та найбільш вражаючим стало відвідування відомого парку розваг ENERGYLANDIA, який можна порівняти з Діснейлендом. Це величезний комплекс, який складається з 60 видів сучасних розважальних атракціонів, де діти провели незабутні години, поринувши у світ чарівних вражень та незвичайних відчуттів.

 Але попереду на школярів чекала ще одна цікава зупинка - найдавніше та найпопулярніше місто Краків, яке вразило неймовірно гарною старовинною архітектурою та особливою атмосферою королівського міста з величною історією. А вечір у Кракові був просто незабутнім. Юні туристи гуляли містом, під яскравим сяйвом місяця та численних ліхтарів, забувши про втому.

 Останньою зупинкою подорожі стало славетне місто Львів, де учні познайомились з місцевими пам’ятками.

 Час пролетів швидко, адже кожен новий день був насичений відкриттями та яскравими емоціями. Щасливі та вражені, з гарним настроєм, з подарунками діти повернулися додому. У кожного – безліч світлин на пам’ять та приємні спогади про незабутню подорож.

 Ми, батьки юних туристів, щиро дякуємо нашому меру Юрію Олексійовичу Прокопенку, мерії міста Кремінна, керівникам проекту Олександру Олександровичу Стеценку та Георгію Анатолійовичу Дзивульському за незабутню подорож і щасливі очі наших дітей. Хай доброта, щедрість душі, турбота, увага до дітей відплатяться вам сторицею. Миру вам, щастя та добра!

 

О.КИРПА,
від імені вдячних батьків.

П'ятниця, 20 жовтня 2017 16:03

Зустріч з молоддю

20 жовтня 2017 року в залі засідань Кремінської міської ради відбулась зустріч з молоддю, що приймає участь у міському конкурсі міні-ініціатив молоді.

Були розглянуті питання, пов'язані з створенням міні-пректів, їх тематикою.

13 вересня було проведено засідання 25 сесії Кремінської міської ради сьомого скликання.

В рамках проекту "Посилення потенціалу, ефективності та прозорості роботи органів місцевого самоврядування через залучення молоді до роботи мерії міста Кремінна та реформи децентралізації" на засідання сесії були запрошені учні навчальних закладів міста з метою ознайомлення молоді з роботою органів місцевого самоврядування.

П'ятниця, 08 вересня 2017 13:49

Навчальні тренінги у школах міста

7-го та 8-го вересня 2017 року у двох навчальних закладах міста, а саме у середній школі №2 та у школі-гімназії були проведені тренінги на тему роботи органів місцевого самоврядування.

 

 

Ціль проекту - посилення інституційних та лідерських здібностей органів місцевого самоврядування міста Кремінна через впровадження принципів демократії в її діяльність.

Мета проекту - залучення громадськості, в т.ч. молоді та вразливих груп населення, до контролю за діяльністю органів місцевого самоврядування міста Кремінна.

1. Покращення доступу громадськості, в тому числі молоді і осіб з обмеженими можливостями, до роботи меріх міста Кремінна та контролю за нею.

2. Залучення молоді та вразливих груп населення до участі в поточній діяльності міської влади та підвищення інституційного і кадрового потенціалу органів місцевого самоврядування міста Кремінна.

3. Обмін досвідом, вивчення найкращих європейських практик та розвиток практичних навичок для молоді та вразливих груп населення по контролю за діяльністю органів влади.

 

Main Menu

Kremins'ka TG