View settings

Розмір літер:
Кольори сайту
Зображення

Параметри

[ Звичайна версія сайту ]
Четвер, 25 квітня 2024 09:07

Міжнародна платформа економічної дипломатії Nazovni – цифровий сервіс, створений за інституційної та інформаційної підтримки МЗС України, який допомагає українському бізнесу вийти на нові ринки за підтримки представників дипломатичних установ України у понад 120 країнах світу.

Платформа працює як з великими гравцями ринку, так і з малим та середнім бізнесом, що вперше планує експортувати товари за кордон. Усі послуги — безоплатні.

Яку допомогу експортери можуть отримати від NAZOVNI?

  • визначення перспективних ринків для експорту;
  • надання інформації про особливості ринків кожної країни, її економічну ситуацію, провідні сектори економіки, структури імпорту, заборонені товари для експорту в країну та інше;
  • сприяння участі у міжнародних виставкових заходах на пільгових умовах, а також B2B заходах ритейл-акціях тощо;
  • отримання списку контактів потенційних партнерів (контрагентів);
  • допомога в налаштуванні контактів з конкретними компаніями;
  • інформація про проведення тендерів та їхні особливості;
  • поширення комерційних пропозицій серед іноземних клієнтів, торгово-промислових палат та профільних бізнес-асоціацій.

Виходьте назовні – світ чекає!

Офіційні ресурси Міжнародної платформи економічної дипломатії Nazovni:

Середа, 24 квітня 2024 15:17

Ми розраховуємо на далекобійну зброю та ППО – їхня наявність та застосування дозволить зупинити агресора та відновити мир на українській землі.

Нашим військовим черговий пакет американської підтримки потрібен вже сьогодні. Кожна наступна доба – це життя українських героїв і мирних громадян, жінок і дітей. Всіх їх росія вбиває щодня.

Вдячний за те, що важливість цієї допомоги розуміють й парламентарі Сполучених Штатів, які проголосували за відповідне рішення. Набагато швидше, ніж на це очікували наші вороги та їхні прибічники.

Значущість закону виходить далеко за межі політики – це відновлення територіальної цілісності країни, збереження національної ідентичної українців, кожного з нас.

Вчора увечері ми завмерли в очікуванні двох процедурних голосувань у Сенаті Конгресу США. Все минуло практично без затримок – законопроект вже передали для ухвали Президентом Байденом. Є упевненість, що й це рішення буде оперативним.

Ще днями у розмові з Президентом України Володимиром Зеленським лідер американців запевнив, що підпише закон негайно після рішення Сенату.

Джо Байден усі ці понад два роки повномасштабного вторгнення рф висловлює беззаперечну підтримку нашої країни та засуджує терористичні дії росіян.

Його рішучі дії – ще один показник світової домінації США.

Середа, 24 квітня 2024 09:07

Як держава планує залучити їх до ринку праці?

А ви знаєте, що в Україні понад 2,7 млн людей з інвалідністю? І лише 16% із них мають роботу.

Невже так мало фахівців хочуть працювати? Певно, що ні. Одна із причин, що зупиняє людину з інвалідністю податися на вакансію - це відсутність належних умов для роботи.

За інформацією Громадської організації “Доступно UA” більшість пошуківців з інвалідністю навіть не розглядають оголошення, якщо там не вказано, що роботодавець готовий взяти такого фахівця на роботу.

Роботодавець же, зі свого боку, часто не готовий створити інклюзивні умови. Адже побоюється додаткових фінансових витрат, або йому банально бракує знань про те, як облаштувати робоче місце для такого працівника.

Але давайте розвіювати ці стереотипи.

Як залучити фахівців з інвалідністю до ринку праці?

Вівторок, 23 квітня 2024 17:17

У закладах освіти Кремінської громади триває І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), яка проводиться з метою виховання громадян-патріотів, захисників державної незалежності та територіальної цілісності України, як високоморальних особистостей, які плекають українські традиції, духовні цінності, володіють відповідними знаннями, вміннями та навичками, здатні реалізувати свій потенціал в умовах сучасного суспільства.

У рамках проведення цієї гри пройшло 2 конкурси для молодшої, середньої та старшої вікової груп роїв юних козачат закладів освіти Кремінщини.

У інтелектуальному конкурсі «Відун» на знання історії України, який проводився онлайн через сервіси Google, переможцями визначені:

Вівторок, 23 квітня 2024 14:07

Продовжують роботу гуманітарні хаби Кремінської громади. Ще 450 продуктових наборів отримали минулого тижня переселенці Луганщини у Києві, Рівному, Дніпрі та Андрушівці.

Також безкоштовними копіювальними та ай-ті послугами на координаційних центрах скористалися понад 100 ВПО.

Працювала Кремінська бібліотека. У Києві в межах дії клубу «Зустрічі земляків» учасники плели браслети з надписом «Кремінна», спілкувались та чаювали. Були організовані книжкові виставки новинок «Сучасні книги - сучасних авторів». Надавалася послуга «Бібліоняня: читання книг (в рамках проєкту «Валізка книжок», малювали 3D-ручкою (м.Київ), грали в настільні ігри (м.Дніпро), ігри та розмальовки (м.Львів). А у Дніпрі учні «Чудової майстерні» Кремінського центру дитячої та юнацької творчості продовжують готуватися до Великодня.

Протягом тижня відвідувачів приймали фахівці адміністрації, юристи, спеціалісти Центру зайнятості й Пенсійного фонду України, логопед, надавалися культурні, освітні, реабілітаційні, адміністративні послуги, послуги з короткотривалого денного догляду за дітьми та фізичного супроводу осіб.

м. Рівне: 0958209742.
м. Київ: 0937687466, 0991852038, 0968996124.
м. Дніпро: 0664839248.
м. Андрушівка: 0663428365.

Понеділок, 22 квітня 2024 10:27

Війна несе з собою величезний шок для людей. У мирний час люди керують своїм життям, вони забезпечують безперервність подій, самі обирають, як будувати своє життя. Війна порушує це все. Іноді може здатися, що ми не можемо керувати своїм життям, що ми безпорадні об'єкти в цій величезній катастрофі. Але насправді це не так - нижче ми розповімо як розпізнати та подолати цей стан та які інші наслідки отримує наша психіка.

Травма війни сьогодні торкнулася всіх українців. Навіть тих, хто в перші дні виїхав з міст, яких торкнулися військові дії, які проживають у віддалених регіонах або встигли виїхати за кордон. Сирени, які ми чуємо, обстріли, все, що ми бачимо в новинах, особливо про насильство у Бучі, Ірпені, Маріуполі, Харкові, Ізюмі та інших містах, переживання за рідних та близьких – усіх нас зачіпає ця ситуація. Тобто всіх громадян України так чи інакше травмовано цією війною. Фахівці стверджують, що близько 60% українців матимуть депресії та інші психічні розлади внаслідок війни.

На фоні інформаційного та емоційного перевантаження виникає хронічний стрес, який важливо не запускати, щоби він не призвів до наслідків, про які ми поговоримо нижче.

Що таке хронічний стрес

Неділя, 21 квітня 2024 14:07

Ми всі чекали і вірили – хлопці на передовій, їхні родини в тилу, наш дипломатичний фронт.

Вчора пізно увечері американські конгресмени значною більшістю голосів висловилися за надання вкрай необхідного пакету допомоги Україні.

Це є беззаперечним доказом підтримки американцями нашої боротьби за незалежність і засудженням терористичних дій росії.

Президент Зеленський запевнив нас, що саме таке американське лідерство є життєво важливим для того, щоб у світі зберігся міжнародний порядок. Це і його особиста перемога також.

До речі, думаю, багато хто з вас помітив велику кількість синьо-жовтих прапорів у залі для голосування?

Вже скоро ми підсилимо спроможності наших незламних воїнів у повітрі, на морі та на суші, де точаться пекельні бої. Підвищимо рівень безпеки об’єктів цивільної та критичної інфраструктури, яку останніми тижнями країна-агресор спробувала знищити. Це збереже життя українських бійців і цивільних громадян, яких щодня вбиває ворог.

Розчарую носіїв російської пропаганди. Попри їхні очікування, наша держава не залишилася сама на полі бою і союзники демонструють це, приймаючи складні, але визначні для подальшої долі цивілізованого світу рішення.

У вівторок має відбутися голосування в Сенаті США. А після ухвали законопроект буде спрямований Президенту Байдену.

Майже уся частина військової допомоги зібрана на складах та готова для поставки в Україну. В її очікуванні – кожен з нас.

Неділя, 21 квітня 2024 09:07

Для підвищення конкурентоспроможності на ринку праці, та подальшого працевлаштування ЛУГАНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ пропонує навчання учасникам бойових дій та особам з інвалідністю внаслідок війни в закладах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

На вибір 95 професій та 400 освітніх програм для навчання, які розміщені на сайті Державного центру зайнятості.

Компенсація витрат на проїзд до місця навчання та у зворотньому напрямку, а також надання місця проживання на період навчання.

Фінансування професійного навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Перелік ліцензованих професій та закладів освіти, де можна пройти навчання.

Реєстр освітніх програм та закладів освіти.

Звертайтеся за телефонами 0505874302, 0999783630, 0663780527, або подайте онлайн - заявку на навчання на сайті ДЦЗ за посиланням https://edveteran.dcz.gov.ua/, вказавши Луганський обласний центр зайнятості бажаним для отримання направлення на навчання.

П'ятниця, 19 квітня 2024 09:07
Відповідно до ст. 116 КЗпП України, при звільненні працівника виплата всіх сум, що належать йому від підприємства, установи, організації, провадиться в день звільнення.
Якщо працівник в день звільнення не працював, то зазначені суми мають бути виплачені не пізніше наступного дня після пред’явлення звільненим працівником вимоги про розрахунок.
 
Якщо ваше право на розрахунок порушено, необхідно одразу звертатися до суду.
 
У випадку невиплати з вини власника або уповноваженого ним органу належних звільненому працівникові сум у встановлені строки, підприємство повинно виплатити працівникові його середній заробіток за весь час затримки по день фактичного розрахунку (ст. 117 КЗпП України).
 
Які документи потрібно, щоб звернутися до суду?
Детальніше: https://surl.li/snijg
 
Надають підтримку з питань зайнятості:
- телеграм-канал: https://t.me/Pidtrimka_DCZ11_luhansk
- вайбер-канал: https://cutt.ly/jLaYiYr
Четвер, 18 квітня 2024 09:27

Дітям, особливо маленьким, важко розповідати про те, що вони відчувають. Вони проявляють себе через гру або творчість. У часи тривог та небезпек саме творчість може допомогти впоратися зі стресом та тривогами, і для цього не завжди обов’язково залучати професійних арттерапевтів. Мами, тати, бабусі й дідусі та інші близькі дорослі можуть допомогти дітям у цьому. 

Що для цього потрібно?

Зробіть так, аби матеріали для творчості (папір, фарби, олівці, ножиці, тканина, нитки, пластилін, полімерна глина тощо) завжди були напоготові, щоб дитина у будь-який момент могла звернутися до них.

Якщо дитина сама виявляє бажання малювати, ліпити, клеїти, то дуже важливим є те, як ви сприймете малюнок чи інший творчий виріб. Обов’язково обговорюйте його з дитиною. Коли син чи донька проговорює свій твір, розповідає про героя на малюнку, про того, кого він/вона зліпили, пояснює чому вони саме таких кольорів, має стільки вух, лап та хвостів, що відчуває і чого хоче, вона вчиться розпізнавати й усвідомлювати власні почуття.Не критикуйте та не намагайтеся виправити те, що вам здається неправильним, наприклад, те, що трава синя, а в лисички – сім хвостів. Не лякайтесь, якщо на малюнку темні кольори або зображені неприємні сцени. Для дитини, яка зазнала травматичного досвіду, нормальним є зображувати або програвати його.

Запропонуйте дитині намалювати щось не ведучою рукою. Якщо вона правша – лівою, якщо шульга – правою. Нехай вона помалює пальцем, зобразить щось догори дригом. Ви також можете запропонувати дитині такі творчі вправи:

Середа, 17 квітня 2024 17:17
За зразкове виконання посадових обов’язків, особисту ініціативу і самовідданість, високий професіоналізм та заслуги перед Українським народом Грамотою Верховної Ради України нагороджено полковника служби цивільного захисту Андрія Михайловича Павлова.
 
Чи не все своє життя Андрій Михайлович присвятив службі та порятунку земляків, обіймаючи посаду начальника Кремінського міськрайонного відділу державної служби надзвичайних ситуацій України в Луганській області. Зараз рятувальник продовжує з великою відданістю нести службу в лавах ДСНС, очолюючи Щастинське районне управління ГУ ДСНС України в Луганській області. «Подумки і серцем я залишаюся з кремінянами, - коментує нагороду Андрій Михайлович, - Служу Українському народові!».
Вівторок, 16 квітня 2024 12:57

Ментальне здоров’я є невід’ємною частиною щасливого життя. Це поняття дуже широке і поєднує різні аспекти. Як зрозуміти, що стан душевного здоров’я вийшов із рівноваги та настав час звернутися до психотерапевта — розказуємо далі.

Що таке ментальне здоров’я

Згідно з визначенням ВООЗ, ментальне здоров’я — це стан щастя та добробуту, в якому людина реалізує свої творчі здібності, може протистояти життєвим стресам, продуктивно працювати та робити внесок у суспільне життя.

Це означає, що ментальне здоров’я об’єднує здоровий дух та психіку людини із соціальним складником. Воно є важливим для втілення бажань, реалізації цілей, доброго фізичного самопочуття. А з іншого боку — психічне здоров’я кожного індивіда важливе для всього суспільства.

Стан ментального здоров’я залежить від багатьох чинників: соціальних, екологічних та навіть економічних.

Психічно здорова людина:

Вівторок, 16 квітня 2024 10:37

✅Офіційний сайт Урядового контактного центру (соціальний захист населення) https://ukc.gov.ua/folder/sotsialnyj-zahyst-naselennya/

✅Офіційний сайт Національної соціальної сервісної служби України https://nssu.gov.ua/sotsialni-posluhy

✅Територіальні органи Нацсоцслужби https://nssu.gov.ua/terytorialni-orhany-natssotssluzhby

✅Офіційний сайт Міністерства соціальної політики України https://www.msp.gov.ua/main/Gromadyanam.html

✅Департаменти соціальної політики облдержадміністрацій https://www.msp.gov.ua/news/8506.html

✅ Довідник гарячих ліній ОВА для ВПО https://minre.gov.ua/informacziya/dovidnyk-garyachyh-linij-ova-dlya-vpo/

✅Корисна інформація для ВПО https://minre.gov.ua/informacziya/korysna-informacziya/korysna-informacziya-dlya-vpo/

✅ Мапа гуманітарних хабів для жителів Луганщини https://loga.gov.ua/infographs/mapa_gumanitarnih_habiv_dlya_zhiteliv_luganshchini

Понеділок, 15 квітня 2024 19:57
15 квітня представники апарату та структурних підрозділів облдержадміністрації взяли участь у першому засіданні робочої групи з оцінювання корупційних ризиків у діяльності ОДА.
 
Станіслав Маліновський, начальник відділу з питань запобігання та виявлення корупції облдержадміністрації, доповів членам робочої групи про організаційне забезпечення діяльності групи, зокрема узгодження засобів комунікації членів робочої групи та місця проведення засідань.
 
Також присутні обговорили процедуру складання та затвердження проекту плану оцінювання корупційних ризиків та підготовки антикорупційної програми Луганської обласної державної адміністрації.
 
План серед іншого включає розділи: дослідження середовища облдержадміністрації та визначення обсягу оцінювання корупційних ризиків, ідентифікація, аналіз, а також визначення рівнів корупційних ризиків та власне підготовка проєкту антикорупційної програми у травні 2024 року.
Неділя, 14 квітня 2024 10:07

Ментальне здоров'я – це непомітний, але водночас головний двигун людини, що дозволяє не лише повноцінно жити, а й ефективно функціонувати у суспільстві. Регулярне піклування про власний стан може наштовхнути на відкриття внутрішнього джерела сили, що допоможе пройти крізь складні часи. Тому дбати про своє ментальне здоров'я – така ж базова необхідність кожної людини, як і дбати про здоров’я фізичне. Ментальне та фізичне здоров'я – нерозривне ціле.

Матеріали щодо самодопомоги та підтримки інших доповнюються на сторінці за посиланням, вже зараз там доступні:

Субота, 13 квітня 2024 09:07

Оголошується прийом заявок на участь у програмі з навчання та працевлаштування «Разом» – унікальному проєкті для ветеранів, ветеранок та членів їхніх родин, який реалізує Національна енергетична компанія «Укренерго» спільно з Українським ветеранським фондом за підтримки Lobby X, Veteran Hub та The Israel Trauma Coalition (ITC).

Ця програма дасть можливість опанувати нову професію та стати професійними електромонтерами / електромонтерками з обслуговування підстанцій. Така ініціатива запроваджена для швидкої адаптації ветеранів до нових цивільних професій та підтримки їхніх близьких.

Програма створена для людей, які не мають навичок та знань для побудови кар’єри в енергетичному секторі, проте бачать свої перспективи саме у цій галузі. «Укренерго» запрошує до співпраці насамперед мешканців невеликих міст та сіл – населених пунктів, де немає широкого вибору спеціальностей. Після завершення курсу його учасники отримають всі необхідні знання та вміння, щоб реалізувати себе на новій цікавій роботі.

До навчання, крім ветеранів та ветеранок, запрошуються і члени родин військовослужбовців.

Для участі в програмі не потрібно мати профільну освіту, знання з питань енергетики, досвіду роботи. Головне – бажання навчатися та працювати.

Учасникам програми пропонують:
• офіційне працевлаштування та оплату праці з першого дня навчання;
• освітню програму, затверджену Міністерством освіти;
• безкоштовний курс навчання тривалістю в 20 тижнів, який передбачає проживання, харчування та проїзд до навчального центру в передмісті м. Вінниці.

Упродовж 3 тижнів учасники здобуватимуть теоретичні знання у навчальному центрі, після чого на тих чекає оплачуване стажування на робочому місці до вересня.

Опановуючи нову професію за фахом «електромонтер / електромонтерка з обслуговування підстанцій», ви навчитеся:

• обслуговуванню обладнання електропідстанції;
• забезпеченню оптимального режиму роботи за основними параметрами (напруга, навантаження, температура тощо);
• контролю за станом та режимом роботи обладнання електропідстанції;
• діагностиці й усуненню несправностей в роботі обладнання мережі;
• впорядкуванню документації і веденню добової відомості згідно зі стандартами компанії.

Заявки на участь у програмі можна подавати до 19 квітня включно, оголошення результатів відбору – до 1 травня, початок навчання – вже у травні.

Всі деталі програми на сайті.

П'ятниця, 12 квітня 2024 15:07

Кремінська громада продовжує працювати над тим, щоб максимально наблизити всі можливі адміністративні сервіси до кожного свого мешканця. І ці послуги надаються через управління «Центр надання адміністративних послуг Кремінської міської військової адміністрації», який після повномасштабного вторгнення релокувався до Рівного і продовжує працювати на благо своїх земляків.

До початку російської збройної агресії Кремінська громада мала найсучасніший ЦНАП з капітально відремонтованим приміщенням і новітньою технікою. Установа відповідала усім вимогам і стандартам та надавала населенню максимальну кількість адмінпослуг. У 2019 році в Кремінській громаді запрацював мобільний ЦНАП, завдяки якому люди з найвіддаленіших куточків регіону могли отримати послуг вдома.

З початком війни 2022 року Кремінський ЦНАП опинився на передовій і взяв на себе ще й додаткові, не характерні для нього обов’язки – евакуація населення, екстрена допомога в оформленні пенсій тощо.

Війна перекреслила потужні плани громади, але попри всі труднощі Кремінський ЦНАП продовжив активну роботу для підтримки кремінян. Так станом на 10 квітня 2024 року Центр надає громадянам 39 послуг!
Окрему увагу Кремінщина приділяє реалізації ветеранської політики і налагодженню ветеранського сервісу. В межах цієї роботи впроваджуються послуги у сфері соціального захисту цієї категорії населення. Сьогодні Кремінський ЦНАП надає 18 адміністративних послуг для ветеранів війни та членів їх сімей через Міністерство у справах ветеранів України та Управління соціального захисту населення Сєвєродонецької районної державної адміністрації. Зокрема, ветерани війни можуть офіційно встановити свій статус, отримати чи замінити посвідчення, отримати допомогу або компенсацію, отримати витяг з Єдиного державного реєстру ветеранів війни тощо.

9 адміністративних послуг щодо отримання одноразової матеріальної допомоги надає безпосередньо Кремінський ЦНАП. Ще 10 адміністративних послуг соціального характеру проходять через Управління. Також мешканці Кремінської громади можуть отримати довідки про перейменування вулиці (провулку) та довідки про перебування на квартирному обліку.

Крім того, управлінням «Центр надання адміністративних послуг» запроваджено дві платні послуги, за рахунок яких кошти надходять в бюджет громади.

Ще одним кроком у поліпшенні доступності та якості надання адміністративних послуг цього року стали нові угоди про співпрацю, підписані з громадськими організаціями та установами. Однією з таких угод є партнерство з ГО «Українське товариство глухих», спрямоване на забезпечення надання адмінпослуг особам із порушеннями слуху. Друга угода була укладена з Кремінським районним центром зайнятості і вона дозволить надавати через ЦНАП консультації з питань працевлаштування телефоном чи в режимі відеозв’язку. За таким же принципом можуть проконсультуватися громадяни у фахівців ПФУ з пенсійних питань.

Щоб налагодити зворотній зв'язок з ВПО Кремінщина запровадили «гарячу лінію» ЦНАПу, яка працює щодня з 9.00 до 17.00, крім суботи і неділі, за номером: 095-820-71-24. Максимально спрощено спосіб подання документів до Управління.

Зазначені послуги надаються адміністраторами Кремінського ЦНАПу в Рівному (за адресою: вул. Кавказька, 9-А) та його віддаленими робочими місцями на гуманітарних хабах Києва (бул. Марії Приймаченко, 8) і Дніпра (вул. В.Антоновича, 89). До фахівців можуть звернутися всі переселенці з Луганської області.

Повний перелік адміністративних послуг управління «Центр надання адміністративних послуг» розміщено на сайті Кремінської МВА: https://www.kremrada.gov.ua/index.php/tsentr-nadannya-administrativnikh-poslug/perelik-posluh

«Кремінська громада планує і надалі розвивати сучасні сервіси отримання громадянами адміністративних та інших видів послуг, адже задоволення потреб внутрішньо переміщених осіб, пенсіонерів, ветеранів війни – основний напрямок роботи Кремінської адміністрації сьогодні», - підкреслила заступниця начальника Кремінської МВА Наталя Макогон.

П'ятниця, 12 квітня 2024 11:27

Прийом заяв та документів від жителів Старобільської громади, які стали на захист України після 24 лютого 2022 року, триває.

Наразі допомога у розмірі 15 тисяч гривень кожному вже видана 97 військовослужбовцям.

Подавати пакет документів можна як особисто, так і з допомогою засобів поштового зв`язку (Укрпошта та Нова пошта).

Для отримання більш детальної інформації з питання призначення матеріальної допомоги звертайтеся до відділу соціального захисту населення Старобільської міської ради по телефону: 066 555 66 06.

Перелік документів за посиланням.

П'ятниця, 12 квітня 2024 09:07

Це спеціальна телефонна лінія для надання консультацій та підтримки для ветеранів війни, членів їх сімей та родин загиблих Захисників і Захисниць України.

Сервіс запущено 20 березня 2024 року командою Мінветеранів спільно з Товариством Червоного Хреста України у тестовому режимі для надання якісних консультацій та підтримки ветеранської спільноти.

З початку запровадження роботи телефонної лінії операторами зареєстровано понад 700 звернень.

Найбільше звернень було зафіксовано щодо правової допомоги, охорони здоров'я, фінансової допомоги, отримання статусів учасника бойових дій і особи з інвалідністю внаслідок війни, грошової компенсації за належні для отримання
житлові приміщення, оформлення пільг для оплати житлово-комунальних послуг.

«Єдина ветеранська лінія» є безоплатною та працює щодня з 8 до 20 години. За телефоном 0 800 505 217 кваліфіковані фахівці надають консультацію з нагальних питань ветеранам і ветеранкам, членам їхніх сімей, а також родинам полеглих воїнів.

Четвер, 11 квітня 2024 11:17

Це опитування проводиться в рамках визначення проблемних питань мешканців Луганщини, які перемістилися до інших регіонів України.

Метою опитування є визначення основних проблем та потреб, пов'язаних з працевлаштуванням на новому місці проживання.

Ваша думка важлива та буде врахована при визначенні пріоритетних напрямків роботи обласної державної адміністрації з працевлаштування.

Заздалегідь дякуємо за Ваш час і відповіді!

Пройти опитування можна за посиланням.

Четвер, 11 квітня 2024 09:07

На сьогодні для підтримки внутрішньо переміщених осіб в 26 містах України працюють 36 гуманітарних хабів «Луганщина моя», геолокацію яких можна переглянути за посиланням https://surl.li/skgdt

В таких локаціях переселенці Луганщини можуть отримати консультації із соціальних та юридичних питань, психологічну, медичну та гуманітарну допомогу, а також консультації фахівців служби зайнятості.

Фахівці ЦЗ консультують щодо працевлаштування, відкриття власної справи, проходження професійного навчання, можливостей отримання ваучерів за сприяння Державної служби зайнятості. Також для кожного зацікавленого відвідувача розроблюється план спільних дій з центром зайнятості, спрямований на пошук підходящої роботи.

Організовуються проведення інформаційно-роз'яснювальних заходів для населення та роботодавців. Так, наприклад в хабі Нижньодуванської СВА м.Київ відбувся захід з презентації роботодавця HALO Trust. Із 31-го запрошеного 10 осіб заповнили анкети та пройшли індивідуальні співбесіди і були запрошені на навчання, яке розпочалося вже 8 квітня. Під час заходу представниками компанії була надана змістовна та вичерпна інформація про організацію життєзабезпечення небезпечних територій або HALO Trust та щодо навчання на демінера.

Графік роботи представників Луганської обласної служби зайнятості за посиланням https://surl.li/ltlgz

Звертайтесь до фахівців центру зайнятості за номерами гарячих ліній 098-875-48-95, 099-491-20-86 або пройдіть за посиланням для мешканців Луганщини: https://surl.li/invaz, для роботодавців та підприємців Луганщини: https://surl.li/ioarc

Надаємо підтримку з питань зайнятості:
- телеграм-канал: https://t.me/Pidtrimka_DCZ11_luhansk
- вайбер-канал: https://cutt.ly/jLaYiYr

Середа, 10 квітня 2024 15:07

В межах дії Меморандуму зі сталого відновлення громади, підписаного між Кремінською міською військовою адміністрацією, IRS (фонд відновлення Ірпеня) та Thought Group (компанія з Чилі), при Кремінській МВА планується створення Робочої групи з питань розробки Стратегії післявоєнного розвитку Кремінської міської територіальної громади на 2024-2034 роки. До роботи Робочої групи будуть залучені провідні фахівці адміністрації, працівники ДСНС і поліції, представники неурядових організацій та об'єднань, асоціацій, медіа, бізнесу, молоді, ветеранів, а також громадськість.

Шановні креміняни!

Ми запрошуємо всіх бажаючих з числа мешканців Кремінської громади долучитися до роботи Робочої групи і включитися у процес побудови плану з модернізації та відбудови Кремінської громади після деокупації! Для подання своєї кандидатури потрібно направити мотиваційний лист (зразок) з вашими особистими даними та обґрунтованою зацікавленістю у командній роботі в цьому напрямку на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Заявки приймаються до 15 квітня 2024 року.

Середа, 10 квітня 2024 11:27

Для військових – жителів громади – передбачено виділення:

  • - по 15 000 гривень – діючим військовослужбовцям ЗСУ, інших, утворених відповідно до законів України, військових формувань;
  • - по 5 000 гривень – мешканцям з числа осіб, які вступили до вищих військових навчальних закладів та станом на 1 січня 2024 року вже навчались там;
  • - по 30 000 гривень – одному зі членів сім’ї загиблого (померлого) Захисника чи Захисниці України.

Більш детальна інформація за телефоном «гарячої лінії» Сватівської МВА - 093 803 52 87, та телефоном «гарячої лінії» ЦНАПу Сватівської МВА – 093 803 52 73.

Одноразова допомога надається відповідно до комплексної міської Програми соціальної підтримки сімей учасників АТО/ООС та ветеранів війни, поранених учасників бойових дій та вшанування пам’яті загиблих на 2024-2027 роки.

Вівторок, 09 квітня 2024 10:57

Крім того, на координаційних центрах підтримки ВПО міст Київ, Рівне, Дніпро та Андрушівка, за діяльність яких відповідає Кремінська міська військова адміністрація, протягом тижня відвідувачів приймали фахівці адміністрації, юристи, спеціалісти Центру зайнятості й Пенсійного фонду України, надавалися культурні, освітні, реабілітаційні, адміністративні, копіювальні та інші види послуг.

Минулого тижня бібліотекарами КЗ «Кремінська публічна бібліотека» на хабах проводилися бесіди з відвідувачами в рамках Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти Як?». До Міжнародного дня дитячої книги пройшло бібліознайомство: «Сучасні книги - сучасним дітям», поповнилися книжкові полички новими книгами в рамках акції «Книжковий донат», послугою книгообміну скористалося 58 осіб. Користувачі Кремінського координаційного центру в Києві відвідали дитячу бібліотеку ім. Сергієнка, де пройшов майстер-клас з об’ємної аплікації до Дня птахів. А в клубі «Зустрічі земляків» учасники виготовляли ляльки-травнички, чаювали та спілкувались.

м. Рівне: 0958209742.
м. Київ: 0937687466, 0991852038, 0968996124.
м. Дніпро: 0664839248.
м. Андрушівка: 0663428365.

Вівторок, 09 квітня 2024 10:47

У 2023 році 37% коштів з місцевого бюджету пішли на підтримку Сил оборони, а також Захисників і Захисниць з Рубіжанської громади.

Це – понад 90 мільйонів гривень.

Також з місцевого бюджету минулоріч виділено більше 12 мільйонів гривень для підтримки цивільного населення громади.

Загалом від початку повномасштабного вторгнення рф, за 2022-2024 роки, на підтримку Українського війська з місцевого бюджету вже спрямовано понад 120 мільйонів гривень.

Понеділок, 08 квітня 2024 11:07

До загального фонду бюджету Кремінської міської територіальної громади за І квартал 2024 року надійшло 43 457,3 тис. грн., що становить 103,4 відсотки до затвердженого з урахуванням змін обсягу за звітний період.

З податків і зборів загального фонду виконання бюджету становить 5 325,1 тис. грн., або 156,7 відсотків від планових показників.

До бюджету громади надійшло податку та збору на доходи фізичних осіб в обсязі 4 172,3 тис. грн., єдиний податок - 1057,0 тис. грн., податок на майно надійшов в обсязі 36,5 тис. грн.

Крім того, за звітний період до загального фонду бюджету громади надійшли трансферти від органів державного управління в загальному обсязі 38 132,2 тис. грн., а саме: базова дотація з державного бюджету - 18531,0 тис. грн., освітня субвенція з державного бюджету – 8 461,5 тис. грн., додаткова дотація з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення повноважень органів місцевого самоврядування на деокупованих, тимчасово окупованих та інших територіях України, що зазнали негативного впливу у зв'язку з повномасштабною збройною агресією – 10 696,2 тис. грн., дотація з місцевого бюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров'я – 105,9 тис. грн.; субвенція з місцевого бюджету на здійснення переданих видатків у сфері освіти за рахунок коштів освітньої субвенції - 326,1 тис. грн.; субвенція з місцевого бюджету за рахунок залишку коштів субвенції на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами, що утворився на початок бюджетного періоду -11,5 тис. грн.

На видатки бюджетних установ та інших заходів спрямовано коштів загального фонду 27 005,5 тис. грн., що становить 56,0% до затвердженого на звітну дату плану з урахуванням внесених змін. На заробітну плату з нарахуваннями у І кварталі 2024 року спрямовано 18 808,8 тис. грн., на оплату енергоносіїв – 81,5 тис. грн., на інші заходи у сфері соціального захисту - 567,0 тис. грн. (37 осіб), на поточні трансферти (в т.ч. для сил оборони) – 6 326,3 тис. грн. Крім того, на капітальні трансферти для сил оборони направлено – 6 595,9 тис. грн.

З бюджету Кремінської міської територіальної громади фінансується 30 установ, з них 17 установ галузі освіти, 7 установ галузі культури та мистецтва, 1 установа соціального захисту, 1 установа фізичної культури і 4 установи державного управління. З місцевого бюджету своєчасно та в повному обсязі отримують заробітну плату 376 працівників.

Неділя, 07 квітня 2024 11:27

За результатами розгляду заяв та наданих документів виплати, зокрема, нараховані 39 мешканцям громади, які беруть (брали) участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією рф проти України – по 20 тисяч гривень.

15 військовослужбовцям, які під час повномасштабного вторгнення отримали поранення, пов’язані з захистом Батьківщини, надано по 25 тисяч гривень.

Сімом особам як уповноваженим представникам сімей загиблих Захисників України виділено по 15 тисяч гривень.

Одній родині на поховання померлого Захисника виплачено 5 тисяч 840 гривень.

Загальна сума соціальної підтримки за рахунок коштів бюджету Лисичанської міської територіальної громади склала 1 млн 265 тисяч 840 гривень.

Допомога надається в рамках реалізації Програми соціальної підтримки Захисників і Захисниць України, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України на 2023-2025 роки.

Субота, 06 квітня 2024 11:27

Зокрема, одноразову матеріальну грошову допомогу отримали 44 військовослужбовці по 20 тисяч кожний, одна особа з числа членів сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни/члену сім'ї загиблого (померлого) Захисника і Захисниці України – 12 тисяч гривень, одна особа – член сім'ї, що знаходиться в пошуку зниклого безвісти військовослужбовця – 12,5 тисяч гривень.

Нарахування проведено відповідно до Програми підтримки військовослужбовців, учасників бойових дій та членів їх сімей Гірської міської територіальної громади на 2024-2027 роки.

Детально ознайомитися із умовами подання документів та процесом їх розгляду можна за посиланням.

П'ятниця, 05 квітня 2024 09:07

Звертаємо вашу увагу на цифрову платформу - безкоштовну юридичну допомогу для ВПО. Цей ресурс - інноваційний інструмент, призначений для тих, хто шукає якісні відповіді на юридичні питання, пропонує повний спектр юридичних послуг абсолютно безкоштовно.

Що саме ви зможете знайти на платформі:

  • - відповіді на юридичні питання: знайомтеся з роз'ясненнями та отримуйте чіткі відповіді на ваші правові питання;
  • - аналітичні матеріали: цікаві та зрозумілі статті, які розкривають складні юридичні теми;
  • - перелік юристів: мережа досвідчених юристів, готових надати вам консультацію безкоштовно;
  • - інформаційні матеріали: новини та інформація про важливі зміни в законодавстві.

Процес отримання консультації на платформі - це швидко та легко. Зареєструйтеся, оберіть зручний час для консультації, використовуйте доступний онлайн-чат для взаємодії з вашим юристом. Дана ініціатива спрямована на забезпечення ВПО доступом до якісної юридичної допомоги.

Реєструйтеся та відкрийте для себе світ безкоштовної юридичної допомоги.

Дізнатися про всі послуги, які пропонує служба зайнятості для ВПО та роботодавців, які зацікавлені у їх працевлаштуванні можна тут. Також на єдиному порталі вакансій створений окремий розділ вакансій для ВПО, по яких роботодавець при працевлаштуванні надає і житло. Для здійснення пошуку необхідно лише обрати галузь або регіон. 

Звертайтесь до фахівців Луганського обласного центру зайнятості за номерами гарячих ліній 098-875-48-95, 099-491-20-86, або пройдіть за посиланням для мешканців Луганщини: https://surl.li/invaz, для роботодавців та підприємців Луганщини: https://surl.li/ioarc

Надаємо підтримку з питань зайнятості:

- телеграм-канал: https://t.me/Pidtrimka_DCZ11_luhansk

- вайбер-канал: https://cutt.ly/jLaYiYr

 Відділ рекрутингу – актуальні вакансії від роботодавців: https://surl.li/egikr

Четвер, 04 квітня 2024 17:17

Офіс з розвитку підприємництва та експорту, національний проєкт Дія.Бізнес спільно з маркетплейсом Prom.ua та платіжним сервісом RozetkaPay запрошують на безоплатний вебінарний проєкт «Інтернет до бізнесу доведе: 10 кроків до продажів онлайн», який допоможе детальніше дізнатися, з чого починати бізнес онлайн, що потрібно, щоб стати підприємцем, як працювати з асортиментом та як безпечна оплата впливає на конверсію замовлень.

Кому буде актуальна програма?

До навчання запрошуємо представників мікро, малого та середнього бізнесу, а також тих, хто тільки планує власну справу. Проєкт буде корисний для крафтових локальних виробників, майстрів, що виробляють власну продукцію тощо, та хочуть продавати її онлайн на всі регіони країни.

Вебінари відбудуться онлайн за наступним графіком та темами: