View settings

Розмір літер:
Кольори сайту
Зображення

Параметри

[ Звичайна версія сайту ]
П'ятниця, 08 грудня 2023 14:07
Відповідно до статті 26 Кодексу законів про працю України для внутрішньо переміщених осіб випробування при прийнятті на роботу не встановлюється.
Проте в період дії воєнного стану ця норма не застосовується.
 
Отже, під час укладання трудового договору умова про випробування може бути встановлена для будь-якої категорії працівників, що визначено частиною другою статті 2 Закону України від 15 березня 2022 року № № 2136-IX «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану».
 
При прийнятті працівника на роботу з випробувальним терміном роботодавець зобов'язаний укласти з ним трудовий договір. У період випробування на працівників поширюється законодавство про працю.
 
Встановлення випробування на безоплатній основі законодавством України не передбачено. Оплата праці працівника у період випробування здійснюється в обов'язковому порядку відповідно до встановлених умов.
 
Фахівці центру зайнятості консультують за номерами гарячих ліній: 098-875-48-95, 099-491-20-86 Також актуальна інформація за посиланням: для мешканців Луганщини https://surl.li/invaz для роботодавців та підприємців Луганщини https://surl.li/ioarc
 
Надаємо підтримку з питань зайнятості:
- телеграм-канал: https://t.me/Pidtrimka_DCZ11_luhansk
- вайбер-канал: https://cutt.ly/jLaYiYr
П'ятниця, 08 грудня 2023 09:07
Якщо ви втратили кінцівку(ки) внаслідок повномасштабної війни, можете отримати безоплатне якісне протезування/ортезування в Україні за рахунок держави. Важливо: безоплатним є як сам протез/ортез, так і його обслуговування протягом строку його експлуатації.
 
Для забезпечення протезними виробами чи іншими допоміжними засобами реабілітації особам, які постраждали внаслідок війни (як цивільним, так і військовим) не потрібно встановлювати інвалідність.
Оформлення інвалідності може бути необхідним для отримання інших пільг та виплат, які передбачені законодавством.
 
Хто має право на отримання протезів та інших допоміжних засобів реабілітації?
Четвер, 07 грудня 2023 14:57

Перелік виплат, які може отримати ветеран війни, учасники бойових дій, учасники війни, особи з інвалідністю внаслідок війни, особи, яка мають особливі заслуги перед Батьківщиною, члени сім'ї загиблого (померлого).

Відповідно до бюджетної програми КПКВ 2501150 «Щорічна разова грошова допомога ветеранам війни і жертвам нацистських переслідувань та соціальна допомога особам, які мають особливі та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною»:

 • разова грошова виплата до дня Незалежності України ветеранам війни та жертвам нацистських переслідувань;
 • одноразова грошова винагорода особам, яким присвоєно звання Герой України за здійснення визначного геройського вчинку;
 • соціальна допомога особам, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною;
 • щомісячна грошова виплата особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною і брали безпосередню участь у захисті суверенітету та територіальної цілісності України;
 • щомісячна грошова виплата членам сім'ї загиблих (померлих) громадян із числа осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною.
Четвер, 07 грудня 2023 09:17

7 грудня - День місцевого самоврядування.

Щиро вітаємо з професійним святом усіх, хто поєднав своє життя з місцевим самоврядуванням, хто попри повномасштабне вторгнення і масу пов'язаних з ним труднощів, продовжує працювати на благо нашої громади і підтримувати її мешканців. Дякуємо, що ви згуртувалися і об’єднали зусилля у прагненні поліпшити життя вимушено переміщених осіб Кремінщини, наближенні послуг до людей, вирішенні питань життєдіяльності громади. Дякуємо за сумлінне виконання обов'язків, професіоналізм, компетентність та відповідальність!

Бажаємо у цей святковий день усім працівникам органів місцевого самоврядування сил і бадьорості духу, щастя і здоров'я, радості і достатку, впевненості у щасливому майбутньому нашої держави та здійснення усіх життєвих сподівань!

Все – для перемоги! Слава Україні!

З повагою, Кремінська міська військова адміністрація

Середа, 06 грудня 2023 13:57

До уваги фермерів, які перемістилися до Запорізької, Донецької, Миколаївської, Харківської та Херсонської областей!

Міжнародна гуманітарна організація Mercy Corps розпочинає Програму підтримки сільського господарства України. Її мета – допомогти місцевому населенню та внутрішньо переміщеним особам відновити фермерську діяльність, яка постраждала внаслідок війни.

Розмір безповоротної фінансової допомоги в середньому становить 3 тисячі доларів США. Відбір учасників проводитиметься на конкурсній основі.

Щоб взяти участь у програмі, потрібно зареєструватися та подати заявку на сайті: uasp.mercycorps.org. З питаннями щодо участі звертайтеся за номером: 0 800 332 590

Фахівці центру зайнятості консультують за номерами гарячих ліній: 098-875-48-95099-491-20-86 Також актуальна інформація за посиланням: для мешканців Луганщини https://surl.li/invaz для роботодавців та підприємців Луганщини https://surl.li/ioarc

Надаємо підтримку з питань зайнятості:
- телеграм-канал: t.me/Pidtrimka_DCZ11_luhansk
- вайбер-канал: cutt.ly/jLaYiYr

Середа, 06 грудня 2023 09:17

Шановні воїни, Захисники та Захисниці України!

Вітаємо Вас з професійним святом - Днем Збройних Сил України!

День Української Армії завжди відзначався з гордістю та пошаною. Але в останні два роки, після повномасштабного вторгнення рф на територію нашої держави, це свято набуло особливого значення.

Для кожного українця День Збройних Сил тепер настає щоранку. Бо ми завдячуємо нашим незламним Героям життям і можливістю прокидатися. Пишаємося мужніми, безстрашними, могутніми, легендарними українськими Захисниками і Захисницями! Вони, ризикуючи життям і здоровʼям, стримують ворожу навалу і звільняють наші землі від рашистської нечисті.

На жаль, у цій війні ми втрачаємо наших земляків. Нам болить кожна крапля пролитої крові. Розуміємо ціну Перемоги… Честь і слава Героям, загиблим у боротьбі з ворогом!

Доземний уклін воїнам, які нині в строю! Нехай Господь береже вас, а ворожі кулі оминають.

Кожній родині бажаємо обійняти своїх рідних, зустрівши Перемогу!

Пишаємося Збройними Силами України!

Слава Україні!
Героям Слава!

З повагою, Кремінська міська військова адміністрація

Вівторок, 05 грудня 2023 13:27

Шановні мешканці Луганщини!

Спрощена процедура реєстрації дозволяє отримувати послуги Луганської обласної служби зайнятості онлайн.

Луганська обласна служба зайнятості готова допомогти жителям регіону з пошуком роботи або зі зміною роду діяльності та місця працевлаштування.

Пропонується не тільки підбір вакансій за вашим профілем та бажанням по всій території України, але й можливість отримати допомогу по безробіттю.

Звертайтесь до фахівців центру зайнятості за номерами «гарячих ліній»: 098-875-48-95099-491-20-86 або перейдіть за посиланням https://surl.li/invaz

Вівторок, 05 грудня 2023 12:07

Заробітна плата: 33 000 грн. (з цієї суми будуть утримані податки).

Дана посада не вимагає попереднього досвіду роботи сапером та спеціалізованих технічних знань. Ми навчаємо спеціалістів «з нуля» відповідно до найвищих стандартів у галузі і працюємо відповідно до найсуворіших стандартів безпеки.

Посада відкрита як для чоловіків, так і для жінок – у нашій команді вже працює значна кількість тренованих спеціалісток із розмінування!

Жінки особливо запрошуються до участі у конкурсі.

Media

Вівторок, 05 грудня 2023 09:07

Дорогі волонтери!

Сьогодні – особливий день, коли ми хочемо висловити щирі слова вдячності та визнання кожному з вас. Ви, як справжні герої, обираєте шлях допомоги в умовах тяжких випробувань. Ваша неоціненна підтримка воїнів, переселенців, дітей, поранених, евакуйованих із прифронтових зон стає важливою ланкою для миру та безпеки в Україні. Ви готові допомагати, навіть попри смертельну небезпеку.

Бажаємо всім волонтерам міцного здоров'я, рішучості та невичерпної енергії у вашій благородній місії. Дякуємо за титанічну працю. Нехай кожен ваш крок буде кроком до Перемоги!

Щиро вдячні усім жителям Кремінської громади, які долучилися до волонтерського руху!

Слава кожному з вас! Слава Україні!

З повагою, Кремінська міська військова адміністрація

П'ятниця, 01 грудня 2023 14:07

Шановні роботодавці та підприємці Луганщини!

Луганська обласна служба зайнятості нагадує роботодавцям, які релокувалися з окупованої території нашої області, продовжують працювати чи намагаються відновити або розпочати свій бізнес в будь-якому куточку країни, про можливість отримати послуги онлайн.

Зокрема, діє багато різноманітних програм компенсаційних виплат від держави роботодавцям за працевлаштованих співробітників.

Вся процедура відбувається за допомогою електронних сервісів.

Фахівці Луганської обласної служби зайнятості готові консультувати та відповідати на всі ваші запитання! Ми працюємо для вас!

Телефони для консультацій: 050-140-81-02095-167-51-08 або пройдіть за посиланням https://surl.li/ioarc

П'ятниця, 01 грудня 2023 10:37

Шановні працівники органів прокуратури!

Сьогодні ви міцно стоїте на сторожі інтересів не лише України та її народу, а й усього світу. Адже ви є гарантом дотриманням прав людини, захисту інтересів держави та головне - справедливості. Саме прокуратура вживає усіх заходів, щоб винні були покарані, притягнуті до відповідальності всі російські вбивці, мародери, зрадники держави та їхні спільники. Лише в такому випадку злочин, який вчинила росія проти України, ніколи не повториться.

Зичимо усім працівникам прокуратури професійних здобутків, міцного здоров’я, щастя та добробуту, впевненості у завтрашньому дні та успіху у вірному служінні нашій рідній Україні!

З повагою, Кремінська міська військова адміністрація

Четвер, 30 листопада 2023 15:37

12 жовтня 2023 року набрав чинності Закон України № 3384-ІХ «Про внесення змін до деяких законів України про визначення порядку подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, в умовах воєнного стану», яким відновлено декларування.

Вказаним Законом передбачено, що щорічні декларації за 2021-2022 роки необхідно подати до 31 січня 2024 року, а за 2023 рік – до 31 березня 2024 року.

Відповідно до статті 1 Закону України «Про запобігання корупції» суб’єктами декларування є особи, зазначені у пункті 1, підпункті «а» пункту 2 частини першої статті 3 цього Закону, інші особи, які зобов’язані подавати декларації відповідно до цього Закону.

Відповідно до частини першої статті 3 такими суб’єктами зокрема є: депутати місцевих рад.

Отже, депутати Кремінської міської ради є суб’єктами декларування, яким необхідно подати декларації у визначені законодавством терміни.

З відновленням декларування запускаються і механізми фінансового контролю. Подані декларації пройдуть логічний та арифметичний контроль для визначення показника рейтингу ризику. З метою недопущення помилок при заповненні електронних декларацій слід урахувати офіційні роз’яснення щодо застосування окремих положень Закону стосовно заходів фінансового контролю, оприлюднені на веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (https://nazk.gov.ua).

Четвер, 30 листопада 2023 15:27
Звернення «Шануйся, піклуйся, вакцинуйся!» з’явилися на вулицях України, щоб нагадати про те, що вакцинація як найефективніший спосіб захисту від інфекційних хвороб є проявом поваги і піклування про себе, близьких та оточуючих.
 
На жаль, в умовах повномасштабної війни для багатьох українців питання піклування про своє здоров’я втратили пріоритетне значення, проте ризик спалахів вакцинокерованих інфекцій зріс, а COVID-19 залишається однією з причин смертності.
 
З метою збільшення охоплення вакцинацією через покращення інформування населення про важливість вакцинації, зокрема людей віком 60+, Проєкт USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я», який впроваджує організація Пакт в Україні, розпочав масштабну інформаційно-просвітницьку кампанію.
 
Пропонуємо ознайомитися з інформаційними матеріалами.
Четвер, 30 листопада 2023 11:37

Шановні військовослужбовці радіотехнічних військ!

Ви – очі Збройних сил України, які сканують небо і першими виявляють ймовірні загрози в повітрі. Від ваших вправних дій, уважності та професіоналізму залежить безпека нашого повітряного простору, бо саме ви є першим щитом протиповітряної оборони.

Тисячі збитих ракет і дронів і сотні тисяч збережених життів – ось результат вашої работи.

Слава радіотехнічним військам Повітряних Сил Збройних Сил України!

Дякуємо кожному, хто наближає нашу Перемогу.

Слава Україні!

Середа, 29 листопада 2023 10:07

Луганський обласний центр зайнятості пропонує учасникам бойових дій та особам з інвалідністю внаслідок війни пройти навчання у закладах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

На вибір 95 професій та 365 освітніх програм для навчання, які розміщені на сайті Державного центру зайнятості.

Компенсація витрат на проїзд до місця навчання та у заворотному напрямку, а також надання місця проживання на період навчання.

Фінансування професійного навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Перелік ліцензованих професій тут: https://bit.ly/3FJStzK

Реєстр освітніх програм тут: https://bit.ly/3QFX4ZU

Перелік закладів освіти для проведення навчання тут: https://bit.ly/3FK84PS

Звертайтеся за телефонами 0505874302, 0999783630, 0663780527 або подайте заявку на навчання онлайн на сайті ДЦЗ https://edveteran.dcz.gov.ua/ вказавши Луганський обласний центр зайнятості бажаним для отримання направлення на навчання. Навчання допоможе підвищити конкурентоспроможність на ринку праці та працевлаштуватись!

Надаємо підтримку з питань зайнятості:

Субота, 25 листопада 2023 09:07

Пам'ятаємо. Єднаємося. Переможемо!

Цього року ми вдруге вшановуємо жертв сталінського геноциду в умовах повномасштабної війни, яка супроводжується геноцидними діями Росії проти українців. Трагічні події та злочини, які розгортаються на наших очах, демонструють: жива пам’ять надзвичайно важлива; ті, хто чинить злочини проти людства, мають бути засуджені світовою спільнотою, а жертви – вшановані.

У 1932–1933 роках комуністичний тоталітарний режим вчинив злочин геноциду проти Українського народу. Сьогодні його спадкоємець – рашистський режим прагне знову вчинити на українській землі геноцид.

Голодомор здійснило керівництво ВКП(б) та уряд СРСР у 1932–1933 роках шляхом організації штучного масового голоду, що спричинив загибель мільйонів українців у сільській місцевості на території Української СРР та Кубані, де переважну більшість населення становили українці. Україна внаслідок геноциду 1932–1933 років, масових штучних голодів 1921–1923 та 1946–1947 років втратила мільйони людських життів. У 2006 році Законом України Голодомор 1932–1933 років визнаний геноцидом Українського народу. Метою злочину було знищення українського народу як національної групи.

Комуністичний тоталітарний режим через насильницьке вилучення продовольства, блокаду сіл і цілих районів, заборону виїзду за межі охопленої голодом України, згортання сільської торгівлі, репресій проти незгодних створив для українців умови, не сумісні із життям. Тобто розрахунок був на фізичне знищення нашої нації.

Через 90 років після Голодомору-геноциду росіяни знову застосовують проти українців методи геноциду, щоб знищити нашу ідентичність, культуру, мову – знищити українську націю як таку. Для цього окупанти масово вбивають і депортують українців, руйнують міста. І в 1932–1933 роках, і нині Росія намагається зламати волю українців до спротиву, кидає проти нас весь свій терористичний арсенал.

Сталін у XX столітті та путін у XXI зробили вибір на користь геноцидів, бо інші методи упокорення українського народу не спрацювали.

Сталін для організації геноциду вдався до тотальної конфіскації харчів, блокади, посилення терору. Путін застосовував повномасштабне військове вторгнення. За ним як складові геноцидної політики почалися терор, масові вбивства, умисні напади на укриття, шляхи евакуації та гуманітарні коридори, бомбардування житлових районів, сексуальне насильство, воєнні облоги, депортації (насильницьке переміщення українців, зокрема дітей).

Та сьогодні весь цивілізований світ допомагає Україні, а ми, українці, маємо власну державу, Збройні сили, згуртовані та всі разом працюємо на перемогу. І завдяки цьому успішно протистоїмо путінському геноциду. Пам’ятаючи про злочини комуністичного тоталітарного режиму, сьогодні ми всі сили спрямовуємо на підтримку наших захисників.

П'ятниця, 24 листопада 2023 13:37

2,9 млн грн – сума недоліків, виявлених аудитом у Новопсковському центрі первинної медико-санітарної допомоги.

Начальник Луганської обласної військової адміністрації Артем Лисогор ініціював перевірку додержання стандартів прозорості та ефективності використання бюджетних коштів місцевими органами влади та комунальними підприємствами.

Серед підприємств, аудит яких відбувся у першому півріччі 2023 року, «Новопсковський центр первинної медико-санітарної допомоги Новопсковської селищної ради».

Сума виявлених недоліків, у тому числі порушень фінансово-господарської діяльності, склала 2,9 млн грн.

Це, зокрема, видатки на заробітну плату та нарахування – 1,0 млн грн, витрати позастатутної діяльності – 1,7 млн грн, інші видатки – 0,2 млн грн (відрядження, списання товарно-матеріальних цінностей, оренда автомобіля, тощо).

Крім того, за результатами проведеного позапланового аудиту надано 17 рекомендацій щодо усунення виявлених порушень.

Матеріали аудиту, за дорученням Артема Лисогора, передано до правоохоронних органів для надання правової оцінки діяльності та поінформовано орган управління – Новопсковську селищну військову адміністрацію Старобільського району Луганської області для прийняття управлінських рішень відповідно до чинного законодавства.

Середа, 22 листопада 2023 09:57

Співробітники поліції вживають вичерпні заходи, спрямовані на документування усіх скоєних злочинів на території Луганської області в період дії воєнного стану.

Шановні громадяни, якщо Ви володієте інформацією, яка може допомогти слідчим ГУНП в Луганській області у здійснені досудового розслідування у кримінальних провадженнях за фактами зникнення безвісти громадян, незаконного позбавлення волі, загибелі або поранення осіб на території Луганської області, звертайтесь до відділу розслідування злочинів, скоєних проти життя та здоров’я особи СУ ГУНП в Луганській області, за телефоном 099-774-52-23.

Також за вказаним номером телефону можна отримати інформацію про слідчих, які здійснюють досудове розслідування у кримінальних провадженнях вищезазначеної категорії, та їх контактні дані.

Крім цього, про втрату зв’язку з рідними, близькими чи знайомими, які мешкали або перебували на території Луганської області, Ви можете звернутися з повідомлення про злочин:

 • зателефонувавши до чергової частини ГУНП в Луганській області за телефоном +380669208457;
 • залишивши повідомлення на сторінці «Поліція Луганської області» у соціальній мережі «Фейсбук» за посиланням - https://www.facebook.com/policeLG;
 • спрямувавши заяву про злочин на поштову адресу СУ ГУНП в Луганській області - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
Вівторок, 21 листопада 2023 11:57

У зв’язку із зміною складу Ради з питань ВПО при Кремінській МВА (зменшення кількості членів) розпочато збір пропозицій до складу Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Кремінській МВА.

Відбір членів Ради здійснюється на підставі поданих до військової адміністрації внутрішньо переміщеними особами та представниками громадських об’єднань документів в електронній та/або паперовій формі, а саме:

 • заяви у довільній формі;
 • документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України, або відображення в електронній формі інформації, що міститься у документах, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України, сформованих засобами Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія) або єДокумент;
 • документа про освіту (за наявності);
 • мотиваційного листа кандидата, в якому викладаються обґрунтування для обрання його до складу Ради;
 • відомостей про контактний номер телефону та адресу електронної пошти кандидата (за наявності);
 • довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи або електронної довідки, яка підтверджує факт внутрішнього переміщення і взяття на облік такої особи, на електронному носії, критерії якого підтримують використання мобільного додатка Порталу Дія (Дія) (за наявності технічної можливості), або листа громадського об’єднання щодо включення до складу Ради представника громадського об’єднання.

Документи щодо включення особи до складу Ради подаються до військової адміністрації на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. в строк до 05.12.2023 включно. Пропозиції подані після встановленого строку не розглядаються.

Основними критеріями відбору кандидатів у члени Ради є бажання працювати на громадських засадах, активна участь у громадській діяльності, відповідність високим стандартам доброчесності, відсутність конфлікту інтересів, наявність особистих досягнень або реалізованих проектів у сфері захисту внутрішньо переміщених осіб, наявність конкретних пропозицій щодо особистого вкладу в реалізацію мети та завдань Ради.

З Положенням про Раду з питань внутрішньо переміщених осіб при Кремінській МВА та іншими документами, що стосуються діяльності Ради можна ознайомитись на сайті військової адміністрації за посиланням: https://www.kremrada.gov.ua/index.php/rada-vpo

Вівторок, 21 листопада 2023 09:07

Заряджені гідністю та жагою свободи.

День Гідності та Свободи відзначається 21 листопада згідно з указом президента України № 872/2014 від 13.11.2014 року. Цей день установлено «з метою збереження та донесення до сучасного та майбутнього поколінь інформації про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, утвердження ідеалів свободи й демократії, а також віддання шани патріотизму та мужності громадян, які восени 2004-го й у листопаді 2013-го – лютому 2014 року стали на захист демократичних цінностей, прав та свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору».

Національна ідея України почала гартуватися на Майданах наприкінці ХХ століття. Вона зазвучала під час студентської Революції на граніті, утвердилася під час Помаранчевої революції 2004 року. А на Майдані 2013–2014 року набула такої міці, що змогла кинути екзистенційний виклик росії, що від часів Пізнього Середньовіччя уявляла себе новою імперією, Третім Римом.

Після перемоги Майдану, перемоги Гідності та Свободи, рф, громадяни якої заради уявної стабільності добровільно зреклися права вільних людей, вирішила відібрати перемогу у громадян України та розпочала війну. Війну ідей ницості та імперства проти ідей Гідності та Свободи, війну рабів, які не мають гідності, проти гідних і вільних.

Гідність і Свобода – зброя Перемоги. Національна ідея України – загроза для диктаторських режимів.

10 років тому ми продемонстрували Європі та всьому демократичному світові, що бачимо наше майбутнє в Європейському Союзі та що за це майбутнє ми готові боротися.

10 років тому ми розпочали шлях реформ, які мають остаточно змінити наше суспільство та засвідчити повний розрив із складним спадком радянщини, де вияв Гідності та Свободи був злочином, за який державна машина карала на смерть.

10 років тому ми виграли свій перший бій і зупинили гібридну агресію кремля, яку він здійснював через авторитарну проросійську владу в Україні та яка націлена проти наших цінностей, прав і свобод, проти демократизації країни, на знищення нашої державної незалежності.

10 років тому ми зафіксували історію нашої першої перемоги у цій війні – Революції Гідності. Потужність, єдність і масовість громадянського спротиву, самопожертва Героїв Небесної Сотні не залишили проросійській диктатурі шансу в Україні.

10 років тому ми сформулювали нашу національну ідею – Гідність і Свобода України. Ця ідея викристалізувалася суспільством на Майдані. Не в один момент, а впродовж тривалої і виснажливої боротьби – усі три місяці, доки тривала Революція Гідності, українці дискутували, сперечалися, обговорювали – якою має бути країна, за яку вони боролись і готові були віддати життя. Так, у вирі борні, з багатоголосся поглядів і цінностей, Майдан витворив спільний для всіх українців ідеал майбутньої України. Цей ідеал був сформульований двома ємкими словами: Гідність і Свобода. Так звучить наша національна ідея.

Українські герої – гідні та вільні. У перші місяці війни у 2014 році громадяни України відправилися на схід боронити свою землю. Багато з них – з барикад Майдану.

Десятки і сотні тисяч майданівців і сьогодні воюють у лавах ЗСУ та Сил Оборони, евакуюють поранених з поля бою, волонтерять, підтримують армію. Тисячі тих, хто під час Революції Гідності був ще дитиною та не розумів значущості тих подій, сьогодні, натхненні Гідністю та жагою Свободи, які надихали учасників Майдану, разом зі старшими побратимами та посестрами захищають Україну від московської навали.

Сьогодні ми дякуємо всім гідним і вільним. Тим, хто зі щитом і хто на щиті.
Для яких найважливішими цінностями були, є і будуть Гідність і Свобода.

Гідність і Свобода – це те, за що ми боремося і що надає нам силу. Те, що нас єднає і що ми виявляємо навіть у найважчі періоди нашої історії. Те, що втримало нашу оборону в найскладніші часи і що дасть нам силу вибороти Перемогу.

Адже наша зброя, як і ми, заряджена нашою Гідністю і жагою Свободи.

Вівторок, 21 листопада 2023 08:57

Кремінська громада вітає славетних воїнів Десантно-штурмових військ ЗСУ!

З девізом «Ніхто, крім нас» вони просуваються вперед, метр за метром звільняючи нашу землю від російського агресора. І з кожною битвою українські воїни-десантники стають лише сильнішими.

Щодня ми висловлюємо їм свою вдячність словами і ділами, наближаючи нашу Перемогу.

Завжди пам'ятатимемо Героїв-десантників, які загинули, захищаючи країну від ворожої нечисті.

Слава Україні!
Героям Слава!

П'ятниця, 17 листопада 2023 19:17

Завершився перший етап навчання державних службовців, співробітників місцевих військових адміністрацій та інших установ і підприємств Луганської області із використання інструментів та сервісів «YouControl» під час їхньої професійної діяльності.

Рішення про проведення згаданого навчання ухвалено у рамках діяльності робочої групи «Прозорість і відкритість» щодо контролю за використанням коштів фонду ліквідації наслідків збройної агресії з 2023 року під головуванням начальника обласної військової адміністрації Артема Лисогора.

Учасники навчання отримали знання регламентів, за якими здійснюються перевірка ризикованості юридичних осіб/фізичних осіб-підприємців та фізичних осіб (об’єктів зацікавленості) та професійні знання, повний набір інструментів для захисту від внутрішніх та зовнішніх ризиків.

Також вони дізнались як захистити установу, організацію від порушення санкційних режимів: як швидко виявити російські сліди та токсичні зв'язки з іншими країнами-спонсорами тероризму.

Це перший етап навчання та підготовки кадрів для забезпечення відповідального та ефективного використання державних коштів під час відновлення деокупованої Луганської області.

П'ятниця, 17 листопада 2023 19:07

У Рівному для студентів та молоді з числа ВПО Луганщини відбудеться офлайн захід «ЄвроКвест: Відкрий шлях до єднання. Відкриття нових можливостей через участь у програмах Еразмус+ Молодь і ЄКС» з метою популяризації знань про програми Еразмус+ Молодь і Європейський корпус солідарності в Україні!

Мета заходу — познайомити молодих людей із можливостями програм ЄС: міжнародними тренінговими курсами, молодіжними обмінами, волонтерством, обмінятися передовим досвідом у молодіжній роботі.

Його учасники цікаво й з користю проведуть час, а ще дізнаються про Erasmus+ Молодь і Європейський корпус солідарності.

Під час «ЄвроКвесту» в Рівному заплановано:

 • короткий опис програм Еразмус+ та Європейського корпусу солідарності та де їх знайти;
 • визначити критерії відбору на програми та хто може брати участь;
 • відповідь на питання «як написати правильну мотивацію?».

Запрошуємо до участі місцеві медіа, активну молодь, представників громадських організацій, колишніх випускників програм Erasmus+ Молодь та Європейський корпус солідарності.

Про місце проведення буде повідомлено окремо кожному зареєстрованому учаснику.
Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/9eQb2J3zsgCZpaxA6
Дедлайн заповнення анкети: 12:00 21.11.2023 року. Дата та початок заходу: 22 листопада 2023 року, 11:00

Кількість місць обмежена!

Зустріч в Рівному організовує Інформаційний центр Erasmus+ Молодь та Європейський корпус солідарності в Україні, Молодіжна рада при Кремінській міській раді та ГО «Крокуємо разом – діємо разом».

Довідково: Erasmus+ та Європейський корпус солідарності — це програми ЄС, завдяки яким українська молодь разом із ровесниками з усієї Європи може взяти участь у міжнародних обмінах, тренінгових курсах або поїхати волонтером за кордон.

П'ятниця, 17 листопада 2023 11:57

Гід розповідає, які послуги можна отримати на різних рівнях медичної допомоги та у різних лікарів. Які аналізи та дослідження можна зробити безоплатно, а також які ліки можна отримати безоплатно за програмою “Доступні ліки”.

Завдяки Гіду можна знайти інформацію:

 • Що таке Програма медичних гарантій та пакети послуг?
 • Які послуги можна отримати у лікаря первинної медичної допомоги?
 • Які дослідження можна отримати безоплатно на амбулаторному рівні?
 • Що передбачає стаціонарна допомога та окремі пріоритетні напрямки?
 • Що входить у психіатричну, онкологічну, реабілітаційну та паліативну допомогу?
 • Які ліки входять в програму «Доступні ліки» та як їх отримати безоплатно або з частковою доплатою?
 • Яку інформацію можна отримати в контакті-центрі НСЗУ за номером 16-77?
 • Як подати скаргу в разі порушення прав пацієнта на безоплатні медичні послуги?

Завантажити посібник можна за посиланням: https://surl.li/ncqqb

П'ятниця, 17 листопада 2023 08:07

За процесуального керівництва Кремінського відділу Сєвєродонецької окружної прокуратури та Луганської обласної прокуратури заочно повідомлено про підозру «голові адміністрації Кремінського району лнр» у колабораційній діяльності (ч. 5 ст. 111-1 КК України).

За даними слідства, підозрюваний ‒ місцевий мешканець, який після захоплення окремих районів Луганської області почав підтримувати владу рф.

Чоловік ‒ колишній так званий «співробітник господарчого відділу» незаконного збройного формування «козацька національна гвардія всевеликого війська Донського ім. М. І. Платова». Під час боїв за Лисичанськ і Сєверодонецьк він відповідав за забезпечення паливно-мастильними матеріалами військової техніки та виплату заробітної плати бойовикам.

У подальшому переховувався на території псевдореспубліки. У червні 2023 року окупанти призначили його керівником незаконно створеної адміністрації.

Підозрюваний організовує роботу так званого «органу влади», співпрацює з представниками різних регіонів рф, шляхом проведення нарад і укладання договорів.

Крім того, давав інтерв’ю пропагандистським медіа, де дякував російським колегам за допомогу у проведенні ремонтно-відновлювальних робіт для налагодження життя в місті.

Досудове розслідування здійснюють слідчі 3 управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

За матеріалами Кремінського відділу Сєвєродонецької окружної прокуратури

Четвер, 16 листопада 2023 10:07

Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку!

Від імені всієї громади прийміть найщиріші вітання з професійним святом!

Роль радіо і телебачення завжди була важливою та відповідальною. Важко переоцінити вашу роботу і в умовах війни. Тележурналісти, радійники, зв'язківці, працівники інтернет-комунікацій, оператори сьогодні забезпечують безперервний доступ українців до правдивої інформації та новин, допомагають тримати зв'язок між рідними людьми у цей нелегкий час. Вашій відповідальній роботі постійно намагаються перешкодити окупанти, але ви продовжуєте виконувати свою місію 24/7!

Дякуємо за ваш професіоналізм, за роботу, за постійний пошук нового! Бажаємо безперебійного звʼязку, широкої аудиторії слухачів і глядачів і якомога швидшої Перемоги!

Зі святом!

З повагою, Кремінська міська військова адміністрація

Середа, 15 листопада 2023 16:07

Із проєктом Програми можна ознайомитися на офіційному вебсайті Кремінської міської військової адміністрації (https://www.kremrada.gov.ua) в розділі «Документи державного планування» підрозділ «Програма соціально-економічного розвитку», або за посиланням:

https://www.kremrada.gov.ua/index.php/dokumenty-derzhavnoho-planuvannia/prohrama-sotsialno-ekonomichnoho-rozvytku.

Пропозиції та зауваження до проєкту Програми надавати до Кремінської міської військової адміністрації на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. протягом 15 календарних днів до 30 листопада 2023 року включно.

П'ятниця, 10 листопада 2023 11:17

0 800 213 103 — контактний центр системи безоплатної правничої допомоги.

Щодня на лінії консультують до 80 юристів, досвід яких дозволяє надавати практичні, дієві правничі поради для вирішення ваших питань.
Зателефонувавши до контактного центру:
– ви вільно розповісте суть вашого питання;
– юристи поставлять вам уточнюючі питання;
– ви отримаєте покрокову, просту консультацію.

Фахівці безоплатної правничої допомоги консультують щодо різних життєвих ситуацій: розлучення, аліментів, спадщини, мобілізації, трудових прав тощо.

Якщо у вас є правниче запитання, або потрібна порада юриста – телефонуйте:

0 800 213 103 (дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні, контактний центр працює в будні з 8:00 до 18:00.)

+38(044) 363 10 41 (для дзвінків з-за кордону, вартість за тарифами оператора)

https://t.me/+380677213103 (безкоштовні дзвінки з мобільного застосунку Telegram)

Четвер, 09 листопада 2023 09:17

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва!

Другий рік поспіль ми відзначаємо ваше професійне свято у найскладніші для України часи. Часи, коли рашисти цілеспрямовано нищать все українське, нашу культуру, освіту, релігію – культурний код нашої нації. Вони розкрадають українські музеї, палять українські книжки, мародерять та вивозять об’єкти культури. Масштаби цих втрат величезні.

Натомість війна згартувала українську ідентичність, сприяла підтримці і об'єднанню України та українських митців, які стали ще активнішими у прояві патріотизму та використанні мистецтва як засобу боротьби з російським ворогом.

Бо нас не зламати! І українська культура також бореться і розвивається. Попри всі труднощі, вправно утримують культурний фронт працівники культури Кремінської громади. Хочемо сьогодні подякувати працівникам Кремінського будинку культури, клубних установ, Кремінської публічної і дитячої бібліотек, працівникам і вихованцям центру дитячої та юнацької творчості, художньої та музичної шкіл, учасникам аматорських колективів, всім нашим майстрам і майстриням, людям справи різних напрямків - за вашу велику працю, завзяття і натхнення! Ви робите практично неможливе, щоб мистецтво, література, музика та інші прояви культури були доступні і відкриті для всіх, навіть в умовах війни!

Бажаємо вам родинного тепла та безмежної енергії у вашій роботі, мистецьких злетів і реалізації творчих проєктів! Нехай ваші ідеї розквітають і роблять наше життя яскравішим!

Українська культура обов'язково вистоїть під натиском агресора і принесе мир після перемоги!

З повагою, Кремінська міська військова адміністрація