Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

П'ятниця, 01 квітня 2016 14:10

Про звільнення від сплати земельного податку в 2016 році

УКРАЇНА

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА

КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ

ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

СЬОМА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ  № 7/8

                                                                                                            

“30”  березня  2016 року     

м. Кремінна

 

Про звільнення від сплати земельного податку в 2016 році

                                                                                                                                   

 

Розглянувши звернення Держгеокадастру у Кремінському районні,  управління ветеринарної медицини у Кремінському районні, АТ «Кремінська харчосмакова фабрика», навчального закладу об’єднання громадян «Кремінський районний спортивно-технічний клуб товариства сприяння оборони України»,  керівника громадської приймальні, помічника-консультанта народного депутата України, керуючись статтею  26  Закону України  „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 12,  284 Податкового кодексу України, Кремінська   міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Звільнити в 2016 році від сплати земельного податку в розмірі 100 відсотків:

1.1. Державні установи та організації, органи місцевого самоврядування, які повністю утримуються за рахунок коштів державного або місцевого бюджету.

2. Надати пільгу в  2016 році в розмірі 50 відсотків земельного податку:

1.1. Суб’єктам господарювання, у яких земельні ділянки перебувають у постійному користуванні (крім державної та комунальної форми власності).

 

2. Виконавчому комітету міської ради звернутися до державних установ та організації, які повністю утримуються за рахунок коштів державного бюджету у термін до 15 квітня поточного року з пропозицією передбачити у бюджетних запитах на 2017 рік кошти на сплату земельного податку.

 

3. Якщо платники податку, які користуються пільгами з цього податку, надають в оренду земельні ділянки, окремі будівлі, споруди або їх частини, податок за такі земельні ділянки та земельні ділянки під такими будівлями (їх частинами) сплачується на загальних підставах з урахуванням прибудинкової території.

 

4.  Секретарю Кремінської міської ради оприлюднити дане рішення в засобах масової інформації та на офіційному сайті Кремінської міської ради.

 

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської  ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та  фінансів.

     

 

 

 

          Міський голова                                                         Ю.О. Прокопенко

 

Read 956 times Last modified on Четвер, 24 січня 2019 09:52

Main Menu

Kremins'ka TG