Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Ви зараз здивуєтесь, але під час тривалого стресу, яким наразі є війна в Україні, психологи радять дотримуватися… режиму харчування. Кажуть, що перший і основний рубіж нашої особистої оборони під час війни - це тіло. Адже як-то кажуть, в здоровому тілі - здоровий дух! Насправді пояснюється це дуже просто і логічно: під час стресу наше тіло виробляє гормони стресу, а якщо це триває довго, наш організм отримує просто токсичне отруєння цими гормонами. Як наслідок, людина може отримати загострення хронічних хвороб, нові хвороби або навіть розпад особистості та абсолютно незворотні проблеми зі здоров’ям. Тож в першій частині статті ми розповімо про необхідні…
До вирішення питань підвищення ефективності та прозорості діяльності органів місцевої влади облдержадміністрацією залучені провідні наукові установи Луганщини. Так, державна установа «Інститут економіко-правових досліджень імені В.К. Мамутова Національної академії наук України» надала аналітичний звіт «Оцінювання результативності закупівельної активності громад Луганської та Донецької областей через платформу Prozorro» (зі звітом можна ознайомитися за посиланням). Згідно з даними дослідження, громади Луганської області у 2023 році здійснили закупівель на очікувану вартість у понад 845,0 мільйонів гривень. Сума, на яку було укладено договори, – 665,4 млн грн, економія (умовна) склала 180 млн грн. Експерти встановили, що близько 90% громад області дотримувались конкурентних умов здійснення процедури публічних…
26 квітня 1986 року – фатальний день, коли на 4-му реакторі Чорнобильської атомної електростанції сталися два вибухи. В атмосферу Землі вирвалась хмара радіоактивного пилу. Вітер поніс на північний захід небезпечні радіоактивні ізотопи, які осідали на землю, проникали у воду. За числом потерпілих від аварії Україна займає перше місце серед колишніх республік Радянського Союзу. Чорнобильська катастрофа відзначилася як символ надзвичайної хоробрості сотень тисяч наших співвітчизників. Ми щиро вдячні та віддаємо шану тим, хто виявив високу громадянську позицію і своїми зусиллями врятував людство! Пишаємося кожним із вас! Із глибоким сумом згадуємо ліквідаторів, які ціною власного життя зупинили ядерну катастрофу, а також всіх,…
Міжнародна платформа економічної дипломатії Nazovni – цифровий сервіс, створений за інституційної та інформаційної підтримки МЗС України, який допомагає українському бізнесу вийти на нові ринки за підтримки представників дипломатичних установ України у понад 120 країнах світу. Платформа працює як з великими гравцями ринку, так і з малим та середнім бізнесом, що вперше планує експортувати товари за кордон. Усі послуги — безоплатні. Яку допомогу експортери можуть отримати від NAZOVNI? визначення перспективних ринків для експорту; надання інформації про особливості ринків кожної країни, її економічну ситуацію, провідні сектори економіки, структури імпорту, заборонені товари для експорту в країну та інше; сприяння участі у міжнародних виставкових…
Ми розраховуємо на далекобійну зброю та ППО – їхня наявність та застосування дозволить зупинити агресора та відновити мир на українській землі. Нашим військовим черговий пакет американської підтримки потрібен вже сьогодні. Кожна наступна доба – це життя українських героїв і мирних громадян, жінок і дітей. Всіх їх росія вбиває щодня. Вдячний за те, що важливість цієї допомоги розуміють й парламентарі Сполучених Штатів, які проголосували за відповідне рішення. Набагато швидше, ніж на це очікували наші вороги та їхні прибічники. Значущість закону виходить далеко за межі політики – це відновлення територіальної цілісності країни, збереження національної ідентичної українців, кожного з нас. Вчора увечері ми…
Синдром біженця та його ознаки Тікаючи від війни все далі, українці все частіше стикаються з психологічними наслідками травмуючих подій. Рятуючись від війни. кожен продовжує нести цю війну в собі та воювати на особистих фронтах, і часто без допомоги спеціалістів обійтись важко. Однією з великих проблем сьогодні є так званий синдром біженця та супутнє йому почуття провини, які спіткали всіх, хто зміг врятуватись і виїхати в безпечне місце, як би це не парадоксально звучало. Тож розглянемо як воно працює і що з цим всім робити. Що таке синдром біженця
Як держава планує залучити їх до ринку праці? А ви знаєте, що в Україні понад 2,7 млн людей з інвалідністю? І лише 16% із них мають роботу. Невже так мало фахівців хочуть працювати? Певно, що ні. Одна із причин, що зупиняє людину з інвалідністю податися на вакансію - це відсутність належних умов для роботи. За інформацією Громадської організації “Доступно UA” більшість пошуківців з інвалідністю навіть не розглядають оголошення, якщо там не вказано, що роботодавець готовий взяти такого фахівця на роботу. Роботодавець же, зі свого боку, часто не готовий створити інклюзивні умови. Адже побоюється додаткових фінансових витрат, або йому банально бракує…
У закладах освіти Кремінської громади триває І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), яка проводиться з метою виховання громадян-патріотів, захисників державної незалежності та територіальної цілісності України, як високоморальних особистостей, які плекають українські традиції, духовні цінності, володіють відповідними знаннями, вміннями та навичками, здатні реалізувати свій потенціал в умовах сучасного суспільства. У рамках проведення цієї гри пройшло 2 конкурси для молодшої, середньої та старшої вікової груп роїв юних козачат закладів освіти Кремінщини. У інтелектуальному конкурсі «Відун» на знання історії України, який проводився онлайн через сервіси Google, переможцями визначені:
Продовжують роботу гуманітарні хаби Кремінської громади. Ще 450 продуктових наборів отримали минулого тижня переселенці Луганщини у Києві, Рівному, Дніпрі та Андрушівці. Також безкоштовними копіювальними та ай-ті послугами на координаційних центрах скористалися понад 100 ВПО. Працювала Кремінська бібліотека. У Києві в межах дії клубу «Зустрічі земляків» учасники плели браслети з надписом «Кремінна», спілкувались та чаювали. Були організовані книжкові виставки новинок «Сучасні книги - сучасних авторів». Надавалася послуга «Бібліоняня: читання книг (в рамках проєкту «Валізка книжок», малювали 3D-ручкою (м.Київ), грали в настільні ігри (м.Дніпро), ігри та розмальовки (м.Львів). А у Дніпрі учні «Чудової майстерні» Кремінського центру дитячої та юнацької творчості продовжують готуватися…
31 березня завершилась кампанія з декларування доходів державних службовців за 2023 рік, крім тих, які мають право на відтермінування. Своєчасність подання декларацій працівниками Луганської облдержадміністрації розглянуто на черговому засіданні робочої групи «Прозорість і підзвітність» за участі начальника обласної військової адміністрації Артема Лисогора. «Декларування доходів посадовців – важливий інструмент запобігання корупції у публічному секторі. Адже це механізм, який дозволяє громадськості проконтролювати, чи відповідають витрати чиновників законним доходам. Довіра до влади формується тільки через прозорість її діяльності», – зазначив Артем Лисогор. Загальна кількість суб’єктів декларування облдержадміністрації за 2023 рік склала 554 людини. За результатами перевірки подання декларацій, 14 суб’єктів порушили вимоги фінансового…
Війна несе з собою величезний шок для людей. У мирний час люди керують своїм життям, вони забезпечують безперервність подій, самі обирають, як будувати своє життя. Війна порушує це все. Іноді може здатися, що ми не можемо керувати своїм життям, що ми безпорадні об'єкти в цій величезній катастрофі. Але насправді це не так - нижче ми розповімо як розпізнати та подолати цей стан та які інші наслідки отримує наша психіка. Травма війни сьогодні торкнулася всіх українців. Навіть тих, хто в перші дні виїхав з міст, яких торкнулися військові дії, які проживають у віддалених регіонах або встигли виїхати за кордон. Сирени, які…
Ми всі чекали і вірили – хлопці на передовій, їхні родини в тилу, наш дипломатичний фронт. Вчора пізно увечері американські конгресмени значною більшістю голосів висловилися за надання вкрай необхідного пакету допомоги Україні. Це є беззаперечним доказом підтримки американцями нашої боротьби за незалежність і засудженням терористичних дій росії. Президент Зеленський запевнив нас, що саме таке американське лідерство є життєво важливим для того, щоб у світі зберігся міжнародний порядок. Це і його особиста перемога також. До речі, думаю, багато хто з вас помітив велику кількість синьо-жовтих прапорів у залі для голосування? Вже скоро ми підсилимо спроможності наших незламних воїнів у повітрі, на…
Для підвищення конкурентоспроможності на ринку праці, та подальшого працевлаштування ЛУГАНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ пропонує навчання учасникам бойових дій та особам з інвалідністю внаслідок війни в закладах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості. На вибір 95 професій та 400 освітніх програм для навчання, які розміщені на сайті Державного центру зайнятості. Компенсація витрат на проїзд до місця навчання та у зворотньому напрямку, а також надання місця проживання на період навчання. Фінансування професійного навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття. Перелік ліцензованих професій та закладів освіти, де можна пройти навчання. Реєстр освітніх програм та закладів освіти. Звертайтеся…
Відповідно до ст. 116 КЗпП України, при звільненні працівника виплата всіх сум, що належать йому від підприємства, установи, організації, провадиться в день звільнення. Якщо працівник в день звільнення не працював, то зазначені суми мають бути виплачені не пізніше наступного дня після пред’явлення звільненим працівником вимоги про розрахунок. Якщо ваше право на розрахунок порушено, необхідно одразу звертатися до суду. У випадку невиплати з вини власника або уповноваженого ним органу належних звільненому працівникові сум у встановлені строки, підприємство повинно виплатити працівникові його середній заробіток за весь час затримки по день фактичного розрахунку (ст. 117 КЗпП України). Які документи потрібно, щоб звернутися до…
Дітям, особливо маленьким, важко розповідати про те, що вони відчувають. Вони проявляють себе через гру або творчість. У часи тривог та небезпек саме творчість може допомогти впоратися зі стресом та тривогами, і для цього не завжди обов’язково залучати професійних арттерапевтів. Мами, тати, бабусі й дідусі та інші близькі дорослі можуть допомогти дітям у цьому. Що для цього потрібно? Зробіть так, аби матеріали для творчості (папір, фарби, олівці, ножиці, тканина, нитки, пластилін, полімерна глина тощо) завжди були напоготові, щоб дитина у будь-який момент могла звернутися до них. Якщо дитина сама виявляє бажання малювати, ліпити, клеїти, то дуже важливим є те, як…
За зразкове виконання посадових обов’язків, особисту ініціативу і самовідданість, високий професіоналізм та заслуги перед Українським народом Грамотою Верховної Ради України нагороджено полковника служби цивільного захисту Андрія Михайловича Павлова. Чи не все своє життя Андрій Михайлович присвятив службі та порятунку земляків, обіймаючи посаду начальника Кремінського міськрайонного відділу державної служби надзвичайних ситуацій України в Луганській області. Зараз рятувальник продовжує з великою відданістю нести службу в лавах ДСНС, очолюючи Щастинське районне управління ГУ ДСНС України в Луганській області. «Подумки і серцем я залишаюся з кремінянами, - коментує нагороду Андрій Михайлович, - Служу Українському народові!».
Ментальне здоров’я є невід’ємною частиною щасливого життя. Це поняття дуже широке і поєднує різні аспекти. Як зрозуміти, що стан душевного здоров’я вийшов із рівноваги та настав час звернутися до психотерапевта — розказуємо далі. Що таке ментальне здоров’я Згідно з визначенням ВООЗ, ментальне здоров’я — це стан щастя та добробуту, в якому людина реалізує свої творчі здібності, може протистояти життєвим стресам, продуктивно працювати та робити внесок у суспільне життя. Це означає, що ментальне здоров’я об’єднує здоровий дух та психіку людини із соціальним складником. Воно є важливим для втілення бажань, реалізації цілей, доброго фізичного самопочуття. А з іншого боку — психічне здоров’я…
✅Офіційний сайт Урядового контактного центру (соціальний захист населення) https://ukc.gov.ua/folder/sotsialnyj-zahyst-naselennya/ ✅Офіційний сайт Національної соціальної сервісної служби України https://nssu.gov.ua/sotsialni-posluhy ✅Територіальні органи Нацсоцслужби https://nssu.gov.ua/terytorialni-orhany-natssotssluzhby ✅Офіційний сайт Міністерства соціальної політики України https://www.msp.gov.ua/main/Gromadyanam.html ✅Департаменти соціальної політики облдержадміністрацій https://www.msp.gov.ua/news/8506.html ✅ Довідник гарячих ліній ОВА для ВПО https://minre.gov.ua/informacziya/dovidnyk-garyachyh-linij-ova-dlya-vpo/ ✅Корисна інформація для ВПО https://minre.gov.ua/informacziya/korysna-informacziya/korysna-informacziya-dlya-vpo/ ✅ Мапа гуманітарних хабів для жителів Луганщини https://loga.gov.ua/infographs/mapa_gumanitarnih_habiv_dlya_zhiteliv_luganshchini
15 квітня представники апарату та структурних підрозділів облдержадміністрації взяли участь у першому засіданні робочої групи з оцінювання корупційних ризиків у діяльності ОДА. Станіслав Маліновський, начальник відділу з питань запобігання та виявлення корупції облдержадміністрації, доповів членам робочої групи про організаційне забезпечення діяльності групи, зокрема узгодження засобів комунікації членів робочої групи та місця проведення засідань. Також присутні обговорили процедуру складання та затвердження проекту плану оцінювання корупційних ризиків та підготовки антикорупційної програми Луганської обласної державної адміністрації. План серед іншого включає розділи: дослідження середовища облдержадміністрації та визначення обсягу оцінювання корупційних ризиків, ідентифікація, аналіз, а також визначення рівнів корупційних ризиків та власне підготовка проєкту антикорупційної…
Ментальне здоров'я – це непомітний, але водночас головний двигун людини, що дозволяє не лише повноцінно жити, а й ефективно функціонувати у суспільстві. Регулярне піклування про власний стан може наштовхнути на відкриття внутрішнього джерела сили, що допоможе пройти крізь складні часи. Тому дбати про своє ментальне здоров'я – така ж базова необхідність кожної людини, як і дбати про здоров’я фізичне. Ментальне та фізичне здоров'я – нерозривне ціле. Матеріали щодо самодопомоги та підтримки інших доповнюються на сторінці за посиланням, вже зараз там доступні:
Оголошується прийом заявок на участь у програмі з навчання та працевлаштування «Разом» – унікальному проєкті для ветеранів, ветеранок та членів їхніх родин, який реалізує Національна енергетична компанія «Укренерго» спільно з Українським ветеранським фондом за підтримки Lobby X, Veteran Hub та The Israel Trauma Coalition (ITC). Ця програма дасть можливість опанувати нову професію та стати професійними електромонтерами / електромонтерками з обслуговування підстанцій. Така ініціатива запроваджена для швидкої адаптації ветеранів до нових цивільних професій та підтримки їхніх близьких. Програма створена для людей, які не мають навичок та знань для побудови кар’єри в енергетичному секторі, проте бачать свої перспективи саме у цій галузі.…
Кремінська громада продовжує працювати над тим, щоб максимально наблизити всі можливі адміністративні сервіси до кожного свого мешканця. І ці послуги надаються через управління «Центр надання адміністративних послуг Кремінської міської військової адміністрації», який після повномасштабного вторгнення релокувався до Рівного і продовжує працювати на благо своїх земляків. До початку російської збройної агресії Кремінська громада мала найсучасніший ЦНАП з капітально відремонтованим приміщенням і новітньою технікою. Установа відповідала усім вимогам і стандартам та надавала населенню максимальну кількість адмінпослуг. У 2019 році в Кремінській громаді запрацював мобільний ЦНАП, завдяки якому люди з найвіддаленіших куточків регіону могли отримати послуг вдома. З початком війни 2022 року Кремінський…
Прийом заяв та документів від жителів Старобільської громади, які стали на захист України після 24 лютого 2022 року, триває. Наразі допомога у розмірі 15 тисяч гривень кожному вже видана 97 військовослужбовцям. Подавати пакет документів можна як особисто, так і з допомогою засобів поштового зв`язку (Укрпошта та Нова пошта). Для отримання більш детальної інформації з питання призначення матеріальної допомоги звертайтеся до відділу соціального захисту населення Старобільської міської ради по телефону: 066 555 66 06. Перелік документів за посиланням.
Це спеціальна телефонна лінія для надання консультацій та підтримки для ветеранів війни, членів їх сімей та родин загиблих Захисників і Захисниць України. Сервіс запущено 20 березня 2024 року командою Мінветеранів спільно з Товариством Червоного Хреста України у тестовому режимі для надання якісних консультацій та підтримки ветеранської спільноти. З початку запровадження роботи телефонної лінії операторами зареєстровано понад 700 звернень. Найбільше звернень було зафіксовано щодо правової допомоги, охорони здоров'я, фінансової допомоги, отримання статусів учасника бойових дій і особи з інвалідністю внаслідок війни, грошової компенсації за належні для отриманняжитлові приміщення, оформлення пільг для оплати житлово-комунальних послуг. «Єдина ветеранська лінія» є безоплатною та працює…
Це опитування проводиться в рамках визначення проблемних питань мешканців Луганщини, які перемістилися до інших регіонів України. Метою опитування є визначення основних проблем та потреб, пов'язаних з працевлаштуванням на новому місці проживання. Ваша думка важлива та буде врахована при визначенні пріоритетних напрямків роботи обласної державної адміністрації з працевлаштування. Заздалегідь дякуємо за Ваш час і відповіді! Пройти опитування можна за посиланням.
На сьогодні для підтримки внутрішньо переміщених осіб в 26 містах України працюють 36 гуманітарних хабів «Луганщина моя», геолокацію яких можна переглянути за посиланням https://surl.li/skgdt В таких локаціях переселенці Луганщини можуть отримати консультації із соціальних та юридичних питань, психологічну, медичну та гуманітарну допомогу, а також консультації фахівців служби зайнятості. Фахівці ЦЗ консультують щодо працевлаштування, відкриття власної справи, проходження професійного навчання, можливостей отримання ваучерів за сприяння Державної служби зайнятості. Також для кожного зацікавленого відвідувача розроблюється план спільних дій з центром зайнятості, спрямований на пошук підходящої роботи. Організовуються проведення інформаційно-роз'яснювальних заходів для населення та роботодавців. Так, наприклад в хабі Нижньодуванської СВА м.Київ відбувся…
В межах дії Меморандуму зі сталого відновлення громади, підписаного між Кремінською міською військовою адміністрацією, IRS (фонд відновлення Ірпеня) та Thought Group (компанія з Чилі), при Кремінській МВА планується створення Робочої групи з питань розробки Стратегії післявоєнного розвитку Кремінської міської територіальної громади на 2024-2034 роки. До роботи Робочої групи будуть залучені провідні фахівці адміністрації, працівники ДСНС і поліції, представники неурядових організацій та об'єднань, асоціацій, медіа, бізнесу, молоді, ветеранів, а також громадськість. Шановні креміняни! Ми запрошуємо всіх бажаючих з числа мешканців Кремінської громади долучитися до роботи Робочої групи і включитися у процес побудови плану з модернізації та відбудови Кремінської громади після деокупації!…
Сторінка 1 із 35
Kremins'ka TG