Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Родинам Захисників

Оголошується прийом заявок на участь у програмі з навчання та працевлаштування «Разом» – унікальному проєкті для ветеранів, ветеранок та членів їхніх родин, який реалізує Національна енергетична компанія «Укренерго» спільно з Українським ветеранським фондом за підтримки Lobby X, Veteran Hub та The Israel Trauma Coalition (ITC).

Ця програма дасть можливість опанувати нову професію та стати професійними електромонтерами / електромонтерками з обслуговування підстанцій. Така ініціатива запроваджена для швидкої адаптації ветеранів до нових цивільних професій та підтримки їхніх близьких.

Програма створена для людей, які не мають навичок та знань для побудови кар’єри в енергетичному секторі, проте бачать свої перспективи саме у цій галузі. «Укренерго» запрошує до співпраці насамперед мешканців невеликих міст та сіл – населених пунктів, де немає широкого вибору спеціальностей. Після завершення курсу його учасники отримають всі необхідні знання та вміння, щоб реалізувати себе на новій цікавій роботі.

До навчання, крім ветеранів та ветеранок, запрошуються і члени родин військовослужбовців.

Для участі в програмі не потрібно мати профільну освіту, знання з питань енергетики, досвіду роботи. Головне – бажання навчатися та працювати.

Учасникам програми пропонують:
• офіційне працевлаштування та оплату праці з першого дня навчання;
• освітню програму, затверджену Міністерством освіти;
• безкоштовний курс навчання тривалістю в 20 тижнів, який передбачає проживання, харчування та проїзд до навчального центру в передмісті м. Вінниці.

Упродовж 3 тижнів учасники здобуватимуть теоретичні знання у навчальному центрі, після чого на тих чекає оплачуване стажування на робочому місці до вересня.

Опановуючи нову професію за фахом «електромонтер / електромонтерка з обслуговування підстанцій», ви навчитеся:

• обслуговуванню обладнання електропідстанції;
• забезпеченню оптимального режиму роботи за основними параметрами (напруга, навантаження, температура тощо);
• контролю за станом та режимом роботи обладнання електропідстанції;
• діагностиці й усуненню несправностей в роботі обладнання мережі;
• впорядкуванню документації і веденню добової відомості згідно зі стандартами компанії.

Заявки на участь у програмі можна подавати до 19 квітня включно, оголошення результатів відбору – до 1 травня, початок навчання – вже у травні.

Всі деталі програми на сайті.

Це спеціальна телефонна лінія для надання консультацій та підтримки для ветеранів війни, членів їх сімей та родин загиблих Захисників і Захисниць України.

Сервіс запущено 20 березня 2024 року командою Мінветеранів спільно з Товариством Червоного Хреста України у тестовому режимі для надання якісних консультацій та підтримки ветеранської спільноти.

З початку запровадження роботи телефонної лінії операторами зареєстровано понад 700 звернень.

Найбільше звернень було зафіксовано щодо правової допомоги, охорони здоров'я, фінансової допомоги, отримання статусів учасника бойових дій і особи з інвалідністю внаслідок війни, грошової компенсації за належні для отримання
житлові приміщення, оформлення пільг для оплати житлово-комунальних послуг.

«Єдина ветеранська лінія» є безоплатною та працює щодня з 8 до 20 години. За телефоном 0 800 505 217 кваліфіковані фахівці надають консультацію з нагальних питань ветеранам і ветеранкам, членам їхніх сімей, а також родинам полеглих воїнів.

Урядова гаряча лінія 1545. З питань ветеранів війни та членів їхніх сімей – кнопка 9 на IVR.

Гаряча лінія кризової допомоги та підтримки Українського ветеранського фонду: 0 800 332 029.

ГО «Вільний вибір» – надає психологічну підтримку ветеранам, військовим та їхнім родинам: (063) 646-49-91.

«Лісова поляна» – Центр психічного здоров’я та реабілітації МОЗ України. Психологічна допомога ветеранам і людям, які пережили полон: (073) 450-60-00.

Veteran Hub – безоплатно надає психологічні та юридичні консультації. Також тут можна отримати пояснення юристів щодо статусів і виплат, проходження ВЛК і МСЕК.

Онлайн-платформа Mental help – безоплатна професійна психологічна допомога для українців.

Ucare – допоможе знайти висококваліфікованого психолога.

MARTA – проєкт ментального здоров’я для ветеранів, їхніх рідних та близьких.

Мобільний застосунок «База». Матеріали про ментальне здоров'я і вправи для самодопомоги.

Впровадження телефонної «Єдиної ветеранської лінії» є важливим кроком і складовою нової ветеранської політики на підтримку українських захисників і захисниць та їхніх рідних.

За телефоном 0 800 505 217 кваліфіковані фахівці нададуть консультацію з нагальних питань ветеранам і ветеранкам, членам їхніх сімей, а також родинам полеглих воїнів.

Працює «Єдина ветеранська лінія» щодня з 08:00 до 20:00 у тестовому режимі. Долучайтеся до тестування – ваші питання важливі для нас!

Мінветеранів (https://t.me/MVA_Ukraine/1535)

1 березня Простір Можливостей і Коаліція ветеранських просторів запустили чат-бот для ветеранів, ветеранок і членів їхніх родин.

«Дякуємо за службу! Готові допомогти» - це юридичні, психологічні, послуги соціального супроводу.

Фахівці спробують відповісти на всі ваші запитання або ж перенаправлять до партнерів.

Якщо потребуєте юридичної чи психологічної консультації, звертайтеся: https://t.me/vetprostory_bot

Як військовий, так і його сім'я може відчувати:

  • потребу в адаптації до нових умов;
  • в роз'ясненні військової структури;
  • в інформованості, як діяти в цій структурі на різних етапах — наприклад, при мобілізації та ВЛК;
  • в психологічній підтримці;
  • в підтримці при змінах емоційного стану тощо.

Впоратися з цим на багато простіше, коли є плече підтримки. Служба психосоціальної підтримки працює щодня для військових та їхніх сімей.

Служба психосоціальної підтримки сімей військовослужбовців.

На телефонній лінії психологи консультують із психологічних і соціальних питань (соціальні гарантії, втрата зв'язку, питання несення служби)

Можна записатися у групи підтримки для дружин та матерів військовослужбоців (онлайн-зустрічі у супроводі психологів, спрямовані на покращення емоційного стану, обміну досвідом, взаємопідтримку)

Звертайтеся за номером 0 800 332 720 (без вихідних, 10:00 - 20:00). Кількість звернень необмежена.

Більше інформації на сайті: https://www.pidtrymka.in.ua/

Міністерство оборони України в рамках інформаційної кампанії «Родинам захисників» закликає звернути увагу на алгоритм комунікації у нагальних питаннях для сімей мобілізованих військовослужбовців!

Media

Міністерство оборони України в рамках інформаційної кампанії «Родинам захисників» закликає звернути увагу на алгоритм комунікації у нагальних питаннях для сімей мобілізованих військовослужбовців!

Media

Kremins'ka TG