Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Понеділок, 21 березня 2016 11:39

Про звільнення від сплати земельного податку в 2016 році

УКРАЇНА

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА

КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ

ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ЧЕТВЕРТА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ  № 4/16

                                                                                                            

“27”  січня  2016 року     

м. Кремінна

 

Про звільнення від сплати земельного податку в 2016 році

                                                                                                                                                                    

Розглянувши звернення Кремінського районного суду Луганської області, Головного управління ДСНС України у Луганській області ДПРЧ-21, Кремінської райдержадміністрації, Фінансового управління Кремінської райдержадміністрації, комунального підприємства «Кремінна-Комунсервіс, керуючись статтею  26  Закону України  „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 12, 266, 284 Податкового кодексу України, Кремінська   міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Звільнити в 2016 році від сплати земельного податку в розмірі 100 відсотків:

1.1. Органи державної влади, органи прокуратури, органи  Міністерства внутрішніх справ, органи Державної служби з надзвичайних ситуацій, органи Служби безпеки України, військові формування, утворені відповідно до законів України, Збройні Сили України, які повністю утримуються за рахунок коштів державного бюджету.

1.2. Комунальні підприємства Кремінської міської ради.

2. Виконавчому комітету міської ради звернутися до органів державної влади, органів прокуратури, органів  Міністерства внутрішніх справ, органів Державної служби з надзвичайних ситуацій, органів Служби безпеки України, військових формувань, утворених відповідно до законів України, Збройних Сил України, які повністю утримуються за рахунок коштів державного бюджету у термін до 01 квітня поточного року з пропозицією передбачити у бюджетних запитах на 2017 рік кошти на сплату земельного податку.

3. Якщо платники податку, які користуються пільгами з цього податку, надають в оренду земельні ділянки, окремі будівлі, споруди або їх частини, податок за такі земельні ділянки та земельні ділянки під такими будівлями (їх частинами) сплачується на загальних підставах з урахуванням прибудинкової території.

4. Рекомендувати керівникам комунальних підприємств Кремінської міської ради  направляти  вивільнені кошти на погашення податкової заборгованості.

5.  Секретарю Кремінської міської ради оприлюднити дане рішення в засобах масової інформації та на офіційному сайті Кремінської міської ради.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської  ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та  фінансів.

     

 

 

          Міський голова                                                         Ю.О. Прокопенко

Read 890 times Last modified on Четвер, 24 січня 2019 09:52

Main Menu

Kremins'ka TG