Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Зеленая Кременная. Фотографии природы
Вівторок, 01 лютого 2022 15:23

13/8. Про надання дозволу на складання технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок СВК «Красноріченський»

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ТРИНАДЦЯТА
CECIЯ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ
Р І Ш Е Н Н Я

«16» лютого 2022 року

Кремінна

№13/ПРОЕКТ

Про надання дозволу на складання технічних документацій із землеустрою
щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок СВК «Красноріченський»

 

Розглянувши клопотання СВК «Красноріченський» щодо надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою на земельні ділянки нерозподілених (невитребуваних) земельних часток (паїв) колишнього КСП «Ленінський шлях» з послідуючою передачею їх в оренду, керуючись ст.ст. 12, 83, 123, 124 Земельного кодексу України, ст.22 Закону України «Про землеустрій», ст. 13 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Надати дозвіл Сільськогосподарському виробничому кооперативну «Красноріченський», юридична адреса: с. Бараниківка Сватівського району, вул. Октябрьська, 1А, на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок нерозподілених (невитребуваних) земельних часток (паїв) колишнього КСП «Ленінський шлях» ріллі за №№ 630, 631, 635, 296/2 площею 19,1119 га, розташованих за межами населених пунктів на території Кремінської міської територіальної громади (колишня Червонопопівська сільська рада), для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з послідуючою передачею їх в оренду.
  2. Заявнику оформити через землевпорядну організацію, яка має право на виконання цих робіт, технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки, погодити у встановленому законом порядку та надати міській раді на розгляд та затвердження.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, архітектури, благоустрою, будівництва та екології.

Міський голова                     Володимир СТРУК

Read 213 times
Kremins'ka TG
NY Kremins'ka TG