Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Зеленая Кременная. Фотографии природы
Середа, 29 грудня 2021 09:27

Про оголошення конкурсу грантів

Кремінська міська рада повідомляє, що Програма ООН із відновлення та розбудови миру оголошує конкурс грантів для розробників і постачальників бізнес-продуктів та послуг, об’єднань та асоціацій підприємців в Луганській, Донецькій, Запорізькій та Херсонській області.

Проєкти, що будуть подані на цей конкурс, мають сприяти розвитку пріоритетних ланцюгів доданої вартості та секторів економіки, задоволенню наявних потреб ММСП в якісних сервісах, зміцнювати потенціал та спроможність самих організацій-провайдерів сервісів для бізнесу, створювати можливості для розвитку ММСП та розширенню масштабів їх діяльності, покращувати координацію та взаємодію між підприємцями цільових районів, підтримку підприємців-початківців, мати на меті створення та промоцію онлайн-сервісів та платформ, поширення інформації щодо функціонування та розвитку бізнесу в регіоні, сприяти жіночому підприємництву та ін.

Очікується, що кожна з отриманих проєктних пропозицій, що переможе, буде профінансована у розмірі до 25 000 дол. США в гривневому еквіваленті, проте до розгляду приймаються проєктні пропозиції із будь-яким заявленим бюджетом, і вони будуть розглянуті конкурсною комісією.

Повний аплікаційний пакет повинен бути поданий до 23:59 год., 6 січня 2022 року. Докладніше про конкурс та умови участі за посиланням: https://bit.ly/3eeQaXx.

Також повідомляємо, що на сайті https://i-lug.gov.ua/ щомісячно публікується інформаційний бюлетень «Довідник Грантера», де розміщено методичні матеріали по заповненню грантових заявок, рекомендації щодо участі у грантових програмах, профілі та регіональні дослідження донорських організацій, інформацію про навчальні курси з проєктного менеджменту тощо.

Read 261 times
Kremins'ka TG
NY Kremins'ka TG