Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Вівторок, 09 липня 2024 09:07

До уваги мешканців Луганщини, житло яких залишилося неушкодженим під час військової агресії російської федерації!

На виконання рішення Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради України з питань захисту майнових та немайнових прав внутрішньо переміщених та інших осіб, постраждалих внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України від 14.06.2024 року, Луганською обласною військовою адміністрацією запроваджується збір інформації про вціліле житло в Луганській області, власники якого бажають отримати компенсацію за таке житло за умови юридично оформленої відмови від права власності на нього на користь держави Україна у разі потенційної появи такої можливості та наявності необхідних фінансових ресурсів.

Отже, якщо ваше житло на Луганщині залишилося неушкодженим, ви є його власником, готові відмовитися від нього на користь держави України та отримати за це компенсацію, заповніть, будь ласка, цю анкету та натисніть «НАДІСЛАТИ».

Увага‼️Це опитування стосується саме НЕУШКОДЖЕНОГО ЖИТЛА! Інформацію про пошкоджене та знищене житло ви можете подати в Реєстр пошкодженого та знищеного майна засобами Єдиного державного вебпорталу електронних послуг (Портал Дія), або з використанням мобільного застосунку Порталу Дія, або через ЦНАП чи нотаріуса.

Також звертаємо вашу увагу, що ви можете заповнити інформацію як щодо житла, яке знаходиться на території області, окупованій після повномасштабного вторгнення російської федерації з 24.02.2022, так і щодо житла, яке знаходиться на території області, окупованій до цієї дати.

Посилання на анкету для заповнення.

Read 41 times
Kremins'ka TG