Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Понеділок, 27 травня 2024 14:07

Питання транспарентності напряму пов’язані з ефективністю використання бюджетних коштів, - Артем Лисогор на засіданні робочої групи «Прозорість і підзвітність»

На засіданні робочої групи «Прозорість і підзвітність» проаналізовано державні закупівлі, процедури торгів за якими завершились у поточному році, а також закупівлі для потреб військових, що здійснюються за особливою процедурою.

Зокрема, придбання 16 автомобілів Peugeot Landtrek для 111-ї бригади ТРО, кошти на закупівлю яких були виділені з бюджетів області, Сєвєродонецької, Лисичанської та Кремінської громад.

«Натепер вищим керівництвом держави на чолі з Президентом України Володимиром Зеленським ухвалено низку принципових рішень про забезпечення прозорості та підзвітності роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування. Адже під час війни питання транспарентності дуже міцно пов’язані з ефективністю використання бюджетних коштів. А це, у свою чергу, забезпечує обороноздатність країни», - зазначив очільник Луганщини Артем Лисогор.

Наразі не зафіксовано жодного факту порушення чинного законодавства під час державних закупівель, які здійснюються місцевими органами влади Луганської області.

Read 25 times
Kremins'ka TG