Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Вівторок, 12 липня 2022 07:01

День міста 2022

Люба наша Кремінна!

Сьогодні ти відзначаєш свій День народження!

Наше рідне, найзеленіше, найохайніше та найпривітніше місто! Ти славишся не тільки своєю цілющою природою, мальовничими краєвидами, родючими землями, а й талановитими, працьовитими та щирими людьми. Кремінна, ти – дивовижна, а креміняни – найкращі!

Цей твій День народження не схожий на інший, бо ми не разом. Біль стискає серце, адже сьогодні ми не зібралися на центральній площі міста, не влаштували гучного концерту для кремінян, не закупили солодощів і кульок для дітей, не запустили атракціони, немає пісень, танців і феєрверку на твою честь… Ми були вимушені поїхати, рятувати дітей. Але сьогодні, як ніколи, всі відчуваємо себе частинкою великої родини! Сумуємо за тобою, але знаємо, що повернемося!

Ця ворожа біда скоро потухне і ми ще пройдемося по центральному проспекту, посидимо на березі річки, громада заживе і запрацює повноцінно, ми піднімемо свою маленьку Батьківщину і одягнемо у вишиванку! На кожній вулиці лунатиме сміх, а у кожному домі буде щастя! Обіцяємо.

Дорогі креміняни! Вірте в це, вірте у Збройні Сили України! Не забувайте про свій дім! Зовсім скоро ми скажемо йому «привіт» і належним чином привітаємо зі святом! А поки що гуртуємося і йдемо разом до Перемоги!

Від щирого серця бажаємо всім здоров’я, миру і добра!
З Днем народження, рідне місто!
Зі святом, любі креміняни.

З повагою, Кремінська міська військова адміністрація

 

Read 784 times
Kremins'ka TG