Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

П'ятниця, 18 червня 2021 14:29

Оприлюднення проекту регуляторного акта - рішення сесії Кремінської міськради «Про затвердження Порядку організації сезонної та святкової торгівлі»

З метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань Кремінська міська рада повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акта – рішення Кремінської міської ради «Про затвердження Порядку організації сезонної та святкової торгівлі на території Кремінської територіальної громади», розробленого відділом економічного аналізу та розвитку управління економіки апарату Кремінської міської ради.

Проект регуляторного акта передбачає затвердження Про затвердження Порядку організації сезонної та святкової торгівлі на території Кремінської територіальної громади. В порядку визначено вимоги щодо розміщення засобів пересувної мережі, термін їх функціонування, порядок організації сезонної та святкової торгівлі тощо.

З повним текстом проекту регуляторного акта та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитися на офіційному сайті Кремінської міської ради https://www.kremrada.gov.ua у розділі «Регуляторна діяльність», «Проекти регуляторних актів» та «Відстеження регуляторних актів» або в управлінні економіки Кремінської міської ради.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються у письмовій формі протягом одного місяця з дати оприлюднення проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу (з 21.06.2021 року) за адресою: проспект Дружби, 13, м. Кремінна, Кремінська міська рада, каб. 21 (управління економіки).

 

Міський голова                   Володимир СТРУК

Read 318 times

Main Menu

Kremins'ka TG
NY Kremins'ka TG