Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Субота, 13 березня 2021 08:11

Оприлюднення проекту регуляторного акта - рішення сесії Кремінської міської ради «Про встановлення ставок єдиного податку на 2022 рік»

ПОВІДОМЛЕННЯ
про оприлюднення проекту регуляторного акта - рішення сесії Кремінської міської ради «Про встановлення ставок єдиного податку на 2022 рік»

Відповідно до статей 10.21, 12.3, 291, 293 Податкового кодексу України, з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань Кремінська міська рада повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акта – рішення Кремінської міської ради «Про встановлення ставок єдиного податку на 2022 рік», розробленого відділом економічного аналізу та розвитку управління економіки апарату Кремінської міської ради.

Проект регуляторного акта передбачає встановлення ставок єдиного податку для фізичних осіб – підприємців, які здійснюють господарську діяльність, залежно від виду господарської діяльності, з розрахунку на календарний місяць для платників І та ІІ груп. В регуляторному акті також зазначено посилання на конкретні пункти та статті Податкового Кодексу України щодо визначення умов розрахунку розміру податку, об’єкту оподаткування, бази оподаткування, порядку обчислення податку, податковий період, строк та порядок сплати податку, строк та порядок подання звітності про обчислення і сплату податку, податкові пільги. Відповідно до Проекту регуляторного акта відповідальними підрозділами визначаються: Рубіжанська ДПІ ГУ ДПС у Луганській області.

Підстава для розробки проекту: статті 10.21, 12.3, 291, 293 Податкового кодексу України, статті 26, 33 Закону «Про місцеве самоврядування в Україні».

З повним текстом проекту регуляторного акта – рішенням сесії Кремінської міської ради «Про встановлення ставок єдиного податку на 2022 рік» та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитися на офіційному сайті Кремінської міської ради http://www.kremrada.gov.ua у розділі «Регуляторна діяльність», «Проекти регуляторних актів» або за адресою: проспект Дружби, 13, м. Кремінна, Кремінська міська рада, каб. 21 (управління економіки).

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються у письмовій формі протягом одного місяця з дати оприлюднення проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу (з 13.03.2021 р.) за адресою: проспект Дружби, 13, м. Кремінна, Кремінська міська рада, каб. 21 (управління економіки).

Read 627 times

Main Menu

Kremins'ka TG