Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Субота, 13 березня 2021 08:09

Оприлюднення проекту регуляторного акта – рішення сесії Кремінської міської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки»

ПОВІДОМЛЕННЯ
про оприлюднення проекту регуляторного акта – рішення сесії Кремінської міської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки»

 

Відповідно до ст. 10, п. 12.3, ст. 12, ст. 266.5.1 Податкового кодексу України, з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань Кремінська міська рада повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту – рішення Кремінської міської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки», розробленого відділом економічного аналізу та розвитку управління економіки апарату Кремінської міської ради.

Стислий зміст проекту регуляторного акта: Проект регуляторного акта передбачає затвердження ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки в адміністративних межах Кремінської міської ради. Відповідно до Проекту регуляторного акта відповідальними підрозділами визначаються: Рубіжанська ДПІ ГУ ДПС у Луганській області.

Підстава для розробки проекту: ст. 10, п. 12.3, ст. 12, ст. 266.5.1 Податкового кодексу України, статті 26, 33 Закону «Про місцеве самоврядування в Україні».

З повним текстом проекту регуляторного акта – проектом рішення сесії Кремінської міської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки» та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитися на офіційному сайті Кремінської міської ради http://www.kremrada.gov.ua у розділі «Регуляторна діяльність», «Проекти регуляторних актів» або за адресою: проспект Дружби, 13, м. Кремінна, Кремінська міська рада, каб. 21 (управління економіки).

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються у письмовій формі протягом місяця з дати оприлюднення проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу (з 13.03.2021 р.) за адресою: проспект Дружби, 13, м.Кремінна, Кремінська міська рада, каб. 21 (управління економіки).

Read 425 times

Main Menu

Kremins'ka TG