Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

П'ятниця, 10 квітня 2020 10:06

Оприлюднення проекту регуляторного акта – рішення сесії Кремінської міської ради «Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на 2021 рік в адміністративних межах Кремінської міської ради»

ПОВІДОМЛЕННЯ
про оприлюднення проекту регуляторного акта – рішення сесії Кремінської міської ради «Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на 2021 рік в адміністративних межах Кремінської міської ради»

 

Відповідно до ст. 10, п. 12.3. ст. 12, ст. 284 Податкового кодексу України, з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань Кремінська міська рада повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акта – рішення Кремінської міської ради «Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на 2021 рік в адміністративних межах Кремінської міської ради», розробленого землевпорядним відділом апарату виконкому Кремінської міської ради.

Стислий зміст проекту регуляторного акта:

Проект регуляторного акта передбачає встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку в адміністративних межах Кремінської міської ради, яким встановлюються:

- ставки земельного податку за земельні ділянки нормативну грошову оцінку яких проведено;
- ставки земельного податку за земельні ділянки для сільськогосподарських угідь;
- ставки земельного податку за земельні ділянки зайняті житловим фондом, автостоянками для зберігання особистих транспортних засобів громадян, які використовуються без отримання прибутку, гаражно-будівельними, дачно-будівельними та садівницькими товариствами, індивідуальними гаражами, садовими і дачними будинками фізичних осіб;
- ставки земельного податку за земельні ділянки, які розташовані за межами населених пунктів в адміністративних межах Кремінської міської ради, нормативну грошову оцінку яких не проведено.

Регуляторний акт також визначає платники податку, об’єкт оподаткування, база оподаткування, порядок обчислення податку, податковий період, строк та порядок сплати податку, строк та порядок подання звітності про обчислення і сплату податку та податкові пільги.

Відповідно до Проекту регуляторного акта відповідальними підрозділами визначаються: Головне управління ДПС у Луганській області.

Підстава для розробки проекту:

Ст. 10, п. 12.3. ст. 12, ст. 284 Податкового кодексу України, статті 24, 26 Закону «Про місцеве самоврядування в Україні».

З повним текстом проекту регуляторного акта – рішенням сесії Кремінської міської ради ««Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на 2021 рік в адміністративних межах Кремінської міської ради»» та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитися на офіційному сайті Кремінської міської ради http://www.kremrada.gov.ua у розділі «Регуляторна діяльність», «Проекти регуляторних актів» або за адресою: проспект Дружби, 13, м. Кремінна, Кремінська міська рада, каб.18 (ЦНАП).

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються у письмовій формі протягом місяця з дати оприлюднення проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу за адресою: проспект Дружби, 13, м. Кремінна, Кремінська міська рада, каб.18 (ЦНАП).

Read 600 times

Main Menu

Kremins'ka TG