Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Понеділок, 15 квітня 2019 17:03

Оприлюднення проекту регуляторного акта – рішення сесії Кремінської міськради «Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на 2020 рік в адміністративних межах Кремінської міської ради»

ПОВІДОМЛЕННЯ
про оприлюднення проекту регуляторного акта – рішення сесії Кремінської міської ради «Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на 2020 рік в адміністративних межах Кремінської міської ради»

 

Відповідно до ст. 10, п. 12.3. ст. 12, ст. 284 Податкового кодексу України, з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань Кремінська міська рада повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акта – рішення Кремінської міської ради «Про затвердження ставок земельного податку в адміністративних межах Кремінської міської ради», розробленого землевпорядним відділом апарату виконкому Кремінської міської ради.

Стислий зміст проекту регуляторного акта:

Проект регуляторного акта передбачає встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку в адміністративних межах Кремінської міської ради, яким встановлюються:

- ставки земельного податку за земельні ділянки нормативну грошову оцінку яких проведено;

- ставки земельного податку за земельні ділянки для сільськогосподарських угідь;

- ставки земельного податку за земельні ділянки зайняті житловим фондом, автостоянками для зберігання особистих транспортних засобів громадян, які використовуються без отримання прибутку, гаражно-будівельними, дачно-будівельними та садівницькими товариствами, індивідуальними гаражами, садовими і дачними будинками фізичних осіб;

- ставки земельного податку за земельні ділянки, які розташовані за межами населених пунктів в адміністративних межах Кремінської міської ради, нормативну грошову оцінку яких не проведено;

Регуляторний акт також визначає платники податку, об’єкт оподаткування, база оподаткування, порядок обчислення податку, податковий період, строк та порядок сплати податку, строк та порядок подання звітності про обчислення і сплату податку та податкові пільги.

Відповідно до Проекту регуляторного акта відповідальними підрозділами визначаються: Головне управління ДФС у Луганській області.

Підстава для розробки проекту:

Ст. 10, п. 12.3. ст. 12, ст. 284 Податкового кодексу України, статті 24, 26 Закону «Про місцеве самоврядування в Україні».

З повним текстом проекту регуляторного акта – рішенням сесії Кремінської міської ради ««Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на 2020 рік в адміністративних межах Кремінської міської ради»» та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитися на офіційному сайті Кремінської міської ради htth://www.kremrada.gov.ua у розділі «Регуляторна діяльність», «Проекти регуляторних актів» або за адресою: проспект Дружби, 13, м.Кремінна, Кремінська міська рада, каб.18 (ЦНАП).

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються у письмовій формі протягом місяця з дати оприлюднення проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу за адресою: проспект Дружби, 13, м.Кремінна, Кремінська міська рада, каб.18 (ЦНАП).

Read 808 times

Main Menu

Kremins'ka TG