Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

П'ятниця, 20 жовтня 2017 16:05

Незабутня подорож до Польщі

Rate this item
(0 votes)

 Кожна поїздка -- це зустріч з новим, цікавим. Саме такою стала незабутня подорож на початку жовтня до польського міста Ключборк Опольського воєводства групи школярів з Кремінської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 та Кремінської школи-гімиазії, які стали переможцями конкурсу проектів з розвитку та благоустрою рідного міста Кремінна.

 Цей конкурс було проведено в рамках проекту «Посилення потенціалу, ефективності та прозорості роботи органів місцевого самоврядування через залучення молоді до роботи мерії міста Кремінна та реформи децентралізації» за підтримки мерії нашого міста. Проектом було передбачено безкоштовне проживання, проїзд та харчування, участь у екскурсіях і різного роду заходах.

 Супроводжували групу школярів керівники даного проекту Олександр Стеценко та Георгій Дзивульський.

 Ключборк зустрів дітей гостинно, хлібосільно. З першого дня школярі поринули у вир цікавої та дивовижної, насиченої яскравими подіями, новими знайомствами подорожі. Протягом тижня учні мали змогу відвідати багато цікавих місць Опольського воєводства: місцеву школу, дитячий садок, мерію, старовинну фортецю, добровільну пожежну бригаду.

 Цікавою для школярів була зустріч з мером Ключборка, який познайомив їх з проектами розвитку міста та вручив гостям пам’ятні подарунки. Також діти були присутні при підписанні дружньої угоди про співпрацю між гміною Ключборк та громадою міста Кремінна.

 Приємно вразила юних туристів подорож до невеличкого містечка Ополє, в якому знаходиться відомий Опольський університет. Діти відвідали музей університету та поспілкувалися з молоддю України, яка навчається в комплексі ліцеальио-технічних шкіл в Ключборку.

 Та найбільш вражаючим стало відвідування відомого парку розваг ENERGYLANDIA, який можна порівняти з Діснейлендом. Це величезний комплекс, який складається з 60 видів сучасних розважальних атракціонів, де діти провели незабутні години, поринувши у світ чарівних вражень та незвичайних відчуттів.

 Але попереду на школярів чекала ще одна цікава зупинка - найдавніше та найпопулярніше місто Краків, яке вразило неймовірно гарною старовинною архітектурою та особливою атмосферою королівського міста з величною історією. А вечір у Кракові був просто незабутнім. Юні туристи гуляли містом, під яскравим сяйвом місяця та численних ліхтарів, забувши про втому.

 Останньою зупинкою подорожі стало славетне місто Львів, де учні познайомились з місцевими пам’ятками.

 Час пролетів швидко, адже кожен новий день був насичений відкриттями та яскравими емоціями. Щасливі та вражені, з гарним настроєм, з подарунками діти повернулися додому. У кожного – безліч світлин на пам’ять та приємні спогади про незабутню подорож.

 Ми, батьки юних туристів, щиро дякуємо нашому меру Юрію Олексійовичу Прокопенку, мерії міста Кремінна, керівникам проекту Олександру Олександровичу Стеценку та Георгію Анатолійовичу Дзивульському за незабутню подорож і щасливі очі наших дітей. Хай доброта, щедрість душі, турбота, увага до дітей відплатяться вам сторицею. Миру вам, щастя та добра!

 

О.КИРПА,
від імені вдячних батьків.

Read 932 times

Main Menu

Kremins'ka TG