Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Вівторок, 16 листопада 2021 14:37

Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкту - будівництво спортивної зали важкої атлетики на території комунального закладу «Луганський обласний ліцей-інтернат фізичної культури та спорту»

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

___________ 2021 року

Кремінна

№ ____

Про затвердження містобудівних умов
та обмежень для проектування об’єкту -
будівництво спортивної зали важкої атлетики на території
комунального закладу «Луганський обласний ліцей-інтернат
фізичної культури та спорту» за адресою:
________________________

 Розглянувши заяву про надання містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкту будівництва спортивної зали важкої атлетики на території комунального закладу «Луганський обласний ліцей-інтернат фізичної культури та спорту» за адресою: _________________ керуючись п.6 ст.29 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 31 травня 2017 року №135 «Про затвердження Порядку внесення реєстру містобудівних умов та обмежень» зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 09 червня 2017 р. № 714/30582 та п. а ч. 9 ст.31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Кремінської міської ради.

ВИРІШИВ:

  1. Затвердити містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкту- будівництво спортивної зали важкої атлетики на території комунального закладу «Луганський обласний ліцей-інтернат фізичної культури та спорту» за адресою: ______________
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на т.в.о. заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Дзивульського Г.А.

 

Міський голова                     Володимир СТРУК

Read 280 times

Main Menu

Kremins'ka TG