Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Четвер, 07 жовтня 2021 09:27

Про надання дозволу на розміщення об’єктів зовнішньої реклами

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

«___» ________2021 року

Кремінна

№_______/проект

Про надання дозволу на розміщення
об’єктів зовнішньої реклами
(за заявою ТОВ «Рекламна агенція «Т52»)

 

Розглянувши заяви, надані Піддубним Д.В., який діє від імені товариства з обмеженою відповідальністю «Рекламна агенція «Т52» на підставі Довіреності, про надання дозволу на розміщення об’єктів зовнішньої реклами, керуючись рішенням Кремінської міської ради від 30.09.2020 № 64/3 «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами на території Кремінської територіальної громади», Типовими правилами розміщення зовнішньої реклами, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2003 № 2067, Законом України «Про рекламу», ст. 30 «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Кремінської міської ради :

 ВИРІШИВ :

  1. Надати дозвіл на розміщення об’єктів зовнішньої реклами терміном на п’ять років Товариству з обмеженою відповідальністю «Рекламна агенція «Т52» за адресами:

1.1 Луганська область, Сєвєродонецький район, місто Кремінна, перехрестя вулиця Кірова, щит, загальна площа 6 м2 х 2;
1.2 Луганська область, Сєвєродонецький район, місто Кремінна,      вулиця Інтернаціональна, щит, загальна площа 6 м2 х 2;
1.3 Луганська область, Сєвєродонецький район, місто Кремінна, перехрестя вулиці Тітова та вулиці Центральна, щит, загальна площа 6 м2 х 2.

  1. Відділу внутрішньої політики, преси та інформації Кремінської міської ради підготувати дозвіл відповідно до п. 1 даного рішення.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу внутрішньої політики, преси та інформації Кремінської міської ради Дерій І.В.

 

Т.в.о. заступника міського голови з питань
діяльності виконавчих органів ради                         Георгій ДЗИВУЛЬСЬКИЙ

Read 362 times

Main Menu

Kremins'ka TG