Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Вівторок, 14 вересня 2021 15:53

Про проведення інвентаризації облікових справ громадян, які потребують поліпшення житлових умов та перебувають на квартирному обліку при виконкомі Кремінської міськради

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

«___»__________20___

Кремінна

№__/проєкт

Про проведення інвентаризації облікових
справ громадян, які потребують поліпшення
житлових умов та перебувають на
квартирному обліку при виконавчому
комітеті Кремінської міської ради

 

З метою проведення перереєстрації громадян, уточнення інформації щодо кількості громадян, які потребують поліпшення житлових умов за місцем проживання, відповідно до ст.ст. 15, 34, 36, 40, 134 Житлового кодексу Української РСР, п.п. 25, 26,27,28 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, затверджених постановою Ради Міністрів УРСР і Укрпрофради від 11.12.84 N 470, розглянувши протокол № 5 від __.09.2021 засідання постійної комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Кремінської міської ради, керуючись ст.ст. 30,52,59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком Кремінської міської ради:

ВИРІШИВ :

 1. Провести інвентаризацію облікових справ громадян, які потребують поліпшення житлових умов та перебувають на квартирному обліку при виконавчому комітеті Кремінської міської ради.
 2. Затвердити Порядок проведення інвентаризації облікових справ громадян, які потребують поліпшення житлових умов та перебувають на квартирному обліку при виконавчому комітеті Кремінської міської ради.
  Додаток – 2 арк.
 3. Відділу з питань житлово-комунального господарства, екології та управління комунальним майном:
  3.1 забезпечити інформування громадян, через засоби масової інформації про проведення інвентаризації квартирного обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов за місцем проживання;
  3.2. за результатами проведення інвентаризації облікових справ громадян, які потребують поліпшення житлових умов та перебувають на квартирному обліку при виконавчому комітеті Кремінської міської ради, скласти відповідний акт та направити на розгляд постійної громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Кремінської міської ради.
 4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову постійної громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітету Кремінської міської ради – начальника відділу з питань житлово-комунального господарства, екології та управління комунальним майном Китайгору І.О.

 

Міський голова                     Володимир СТРУК


Додаток 1
ЗАТВЕРДЖЕНО
Рішення виконавчого комітету
від _______ 2021 №____

 

Порядок
проведення інвентаризації облікових справ громадян, які перебувають на квартирному обліку при виконавчому комітеті Кремінської міської ради

 1. Цей порядок визначає процедуру проведення інвентаризації облікових справ громадян, які потребують поліпшення житлових умов та перебувають на квартирному обліку Кремінської міської ради.
 2. Інвентаризація проводиться у період з 01.10.2021 по 31.12.2021.
 3. З метою актуалізації даних облікової справи квартирного обліку необхідним є подання наступних документів:
  - довідка про реєстрацію місця проживання особи на кожного члена сім’ї;
  - ксерокопії паспорту, ідентифікаційного коду заявника та членів сімї;
  - ксерокопія свідоцтва про шлюб;
  - ксерокопія свідоцтва про народження дитини;
  - довідки про те, чи перебувають члени сім’ї на квартирному обліку за місцем роботи;
  - інформаційний витяг з реєстру речових прав на кожного члена сім’ї;
  - довідка з БТІ про наявність/відсутність нерухомого майна на кожного члена сім’ї.
 1. У разі виявлення змін у облікових даних, секретар громадської комісії з житлових питань виконавчого комітету міської ради вносить відповідні зміни в облікову справу квартирного обліку.
 2. Громадянам, які пройшли перереєстрацію, видається відповідна довідка, дублікат якої зберігається в обліковій справі.
 3. За результатами інвентаризації:
  - облікові справи громадян, які пройшли перереєстрацію та підтвердили право на подальше перебування на квартирному обліку при виконавчому комітеті Кремінської міської ради, формуються у списки та подаються на розгляд громадської комісії з житлових питань та виконавчого комітету Кремінської міської ради для подальшого затвердження;
  - особи, що не пройшли перереєстрацію та не підтвердили наявність підстав для подальшого перебування на обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, знімаються з квартирного обліку.
 1. Право на поновлення за датою перебування на квартирному обліку, у разі надання документів, що посвідчують підстави для перебування на обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, на час прийняття рішення про зняття з квартирного обліку, зберігається протягом року з дня зняття з обліку.
 2. Повідомлення осіб, що не проходили перереєстрацію та не підтвердили наявність підстав для подальшого перебування на обліку, про зняття їх з квартирного обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов за місцем проживання, здійснюється протягом 30 календарних днів з моменту прийняття рішення про зняття з квартирного обліку, шляхом направлення листа за адресою, зазначеною в документах.

 

Секретар виконкому                                                  Олена ЛІТВІН

 

Начальник відділу з питань ЖКГ, екології
Та управління комунальним майном                        Ірина КИТАЙГОРА

Read 378 times

Main Menu

Kremins'ka TG