Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Середа, 18 серпня 2021 13:19

10/8. Про затвердження акту приймання-передачі основних засобів, малоцінних необоротних матеріальних активів та запасів КУ «Позаміський заклад оздоровлення та відпочинку «Мрія» на дольових засадах»

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ДЕСЯТА
CECIЯ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ
Р І Ш Е Н Н Я

___ вересня 2021 року

Кремінна

№ 10/___

Про затвердження акту приймання – передачі
основних засобів, малоцінних необоротних
матеріальних активів та запасів комунальної
установи «Позаміський заклад оздоровлення
та відпочинку «Мрія» на дольових засадах»

 

На виконання рішення сесії Кремінської міської ради від 28.07.2021 № 9/12 «Про безоплатне прийняття ½ частки майна (майнових прав) комунальної установи «Позаміський заклад оздоровлення та відпочинку «Мрія» на дольових засадах» зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Кремінського району Луганської області, ліквідованого постановою Верховної Ради України від 17.07.2020 р. № 807-ІХ «Про утворення та ліквідацію районів», у власність Кремінської територіальної громади Луганської області та забезпечення повноважень щодо управління майном комунальної установи «Позаміський заклад оздоровлення та відпочинку «Мрія» на дольових засадах», керуючись ст. ст. 25, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада

ВИРІШИЛА :

  1. Затвердити акт приймання – передачі основних засобів, малоцінних необоротних матеріальних активів та запасів комунальної установи «Позаміський заклад оздоровлення та відпочинку «Мрія» на дольових засадах» (додаток 1).
  2. У відповідності до пункту 5 рішення міської ради від 28.07.2021 № 9/12 «Про безоплатне прийняття ½ частки майна (майнових прав) комунальної установи «Позаміський заклад оздоровлення та відпочинку «Мрія» на дольових засадах» зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Кремінського району Луганської області, ліквідованого постановою Верховної Ради України від 17.07.2020 р. № 807-ІХ «Про утворення та ліквідацію районів», у власність Кремінської територіальної громади Луганської області та забезпечення повноважень щодо управління майном комунальної установи «Позаміський заклад оздоровлення та відпочинку «Мрія» на дольових засадах» начальнику відділу бухгалтерського обліку та звітності - головному бухгалтеру Кремінської міської ради забезпечити у встановленому законодавством порядку оприбуткування майна, що приймається згідно з додатком 1 до цього рішення.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, промисловості, підприємництва, транспорту, зв'язку та сфери послуг.

 

Міський голова                     Володимир СТРУК

Read 275 times

Main Menu

Kremins'ka TG