Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Середа, 25 серпня 2021 16:10

10/8. Про припинення права оренди на земельну ділянку ФОП Мальченко Т.І. та передачу її в оренду (пров.Дружби)

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ДЕСЯТА CECIЯ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ
Р І Ш Е Н Н Я

« » вересня 2021 року

Кремінна

№10/ПРОЕКТ

Про припинення права оренди на земельну ділянку ФОП Мальченко Т.І. та передачу її в оренду громадянину --
(пров. Дружби, 16/59)

 

Розглянувши заяву ФОП Мальченко Т.І. щодо припинення права оренди на земельну ділянку у зв’язку з відчуженням нерухомого майна, враховуючи Договір купівлі-продажу нежитлового приміщення зареєстрованого в реєстрі за № 1035 виданого 16.07.2021 року та заяву громадянина -- щодо передачу в оренду земельної ділянки під об’єктом нерухомого майна, враховуючи Договір дарування нежитлового приміщення зареєстрованого в реєстрі за № 2108 виданого 13.08.2021 року, керуючись ст.ст. 12, 83, 120, 141 Земельного кодексу України, Законом України “Про оренду землі”, ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Кремінська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Припинити право оренди на земельну ділянку у зв’язку з відчуженням нерухомого майна фізичній особі-підприємцю Мальченко Тетяні Іванівні, яка мешкає за адресою: --, на земельну ділянку площею 0,0057 га, кадастровий номер: 4421610100:02:248:5903, яка розташована по пров. Дружби, 16/59, м. Кремінна, яка надана для будівництва та обслуговування будівель торгівлі – вбудованого нежитлового приміщення- магазину, шляхом укладання Угоди про припинення договору оренди землі від 01.03.2021 року, відповідно до якого зареєстровано право оренди на земельну ділянку у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно від 01.04.2021 року № 41362344.
  2. Передати в оренду громадянину --, який мешкає за адресою: --, при умовах виконання п.3. даного рішення, строком на 15 років земельну ділянку комунальної власності із земель громадської забудови у встановлених межах, площею 0,0057 га, кадастровий номер: 4421610100:02:248:5903, яка розташована по пров. Дружби, 16/59, м. Кремінна, яка надана для будівництва та обслуговування будівель торгівлі – вбудованого нежитлового приміщення- магазину.
  3. Орендарю:

3.1. Виконувати обов'язки землекористувача відповідно до вимог ст. 96 Земельного кодексу України.
3.2. У місячний термін укласти Договір оренди землі, провести у встановленому законом порядку реєстрацію права оренди.
3.3. Майново-правові питання вирішувати у встановленому порядку.
3.4. Укласти з Кремінською міською радою Договір про співробітництво з благоустрою прилеглої території та обслуговування закріпленої території в с. Піщане.
3.5. У п'ятиденний термін після реєстрації права оренди на земельну ділянку надати копію Витягу про реєстрацію права оренди на земельну ділянку Головному управлінню ДПС у Луганській області.
3.6. У п'ятиденний термін після реєстрації права оренди на земельну ділянку надати копії Витягу про реєстрацію права оренди на земельну ділянку до відділу із земельних питань та природних ресурсів міської ради.

  1. Встановити з дати укладання договору оренди землі річну орендну плату за земельну ділянку в розмірі 12 % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки з застосуванням наступної індексації відповідно до нормативних актів на наступні роки, з правом перегляду орендної плати один раз у три роки та внесенням орендної плати згідно чинного законодавства шляхом перерахування коштів на рахунок місцевого бюджету.
  2. По закінченню терміну договору оренди землекористувач зобов'язаний провести роботи по поновленню або приведенню до придатного стану для подальшого використання ділянки при її поверненні.
  3. Відділу із земельних питань та природних ресурсів міської ради внести відповідні зміни в земельно-кадастрову документацію після укладення Угоди про припинення та проведення Державної реєстрації дострокового припинення права оренди на земельну ділянку.
  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, архітектури, благоустрою, будівництва та екології.

 

Міський голова                     Володимир СТРУК

Read 316 times

Main Menu

Kremins'ka TG