Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Середа, 18 серпня 2021 09:19

10/8. Про надання дозволу на складання технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок СВК «Красноріченський»

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ДЕСЯТА
CECIЯ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ
Р І Ш Е Н Н Я

« » вересня 2021 року

Кремінна

№10/ПРОЕКТ

Про надання дозволу на складання технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок СВК «Красноріченський»

 

Розглянувши заяву дирекції СВК «Красноріченський» щодо надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою на земельні ділянки нерозподілених (невитребуваних) земельних часток (паїв) колишнього КСП «Ленінський шлях» з послідуючою передачею їх в оренду, які знаходилися в оренді відповідно до договору оренди землі від 03.12.2014 року (з доповненнями) укладеного з Кремінською райдержадміністрацією, термін якого спливає 03.12.2021 року, керуючись ст.ст. 12, 83, 123, 124 Земельного кодексу України, ст.22 Закону України «Про землеустрій», ст. 13 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв), ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Надати дозвіл Сільськогосподарському виробничому кооперативу «Красноріченський», юридична адреса: с. Бараниківка, вул. Октябрьська, 1А, на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок нерозподілених (невитребуваних) земельних часток (паїв) колишнього КСП «Ленінський шлях» за №№ 630, 631, 635 загальною площею 15,4339 га, розташованих за межами населених пунктів на території Кремінської міської територіальної громади (колишня Червонопопівська сільська рада), для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з послідуючою передачею їх в оренду.
  2. Заявнику оформити через землевпорядну організацію, яка має право на виконання цих робіт, технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки, погодити у встановленому законом порядку та надати міській раді на розгляд та затвердження.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, архітектури, благоустрою, будівництва та екології.

Міський голова                     Володимир СТРУК

Read 253 times

Main Menu

Kremins'ka TG