Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Середа, 25 травня 2016 09:33

10 сесія. Про надання згоди на зміну цільового призначення земельної ділянки по пров Дружби.

УКРАЇНА

КРЕМІНСЬКА  МІСЬКА  РАДА

КРЕМІНСЬКОГО  РАЙОНУ

ЛУГАНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

ДЕВ’ЯТА  СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ № 9/ПРОЕКТ

 

 «01» червня  2016 р.

м. Кремінна

 

Про надання згоди на проведення робіт по зміні цільового призначення частини земельної ділянки під багатоквартирним будинком

ФОП Макогону Г.М.

(пров. Дружби (колишній
пров. Октябрьський), 7)

 

Розглянувши заяву ФОП Макогона Г.М. про надання згоди на  проведення робіт по зміні цільового призначення частини земельної ділянки під багатоквартирним будинком, враховуючи договір купівлі-продажу частки нежитлового приміщення (вбудованого) шляхом викупу від 25.03.2016 року зареєстрованого в реєстрі за № 472, керуючись ст. 20, 83, 122, 123, 124 Земельного кодексу України, ст. 20 Закону України  «Про землеустрій», ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1.    Надати дозвіл фізичній особі-підприємцю Макогону Геннадію Миколайовичу, який мешкає за адресою: --, змінити цільове призначення частини земельної ділянки комунальної власності із земель житлової та громадської забудови під багатоквартирним будинком, розташованого по пров. Дружби (колишній                     пров. Октябрьський), 7, площею 0,0010 га, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі - вбудованого нежитлового приміщення з послідуючою передачею в оренду.

2.    ФОП Макогону Г.М. розробити за допомогою проектної організації, яка має право на виконання даного виду робіт, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у зв’язку зі зміною цільового призначення частини території для будівництва та обслуговування будівель торгівлі - вбудованого нежитлового приміщення.

                      Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки надати на розгляд та затвердження в установленому законом порядку.

3. Установити строк дії даного рішення – 6 (шість) місяців.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, архітектури, благоустрою, будівництва та екології.

 

Міський голова                                                       Ю.О. Прокопенко

Read 594 times
Kremins'ka TG
NY Kremins'ka TG