Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Понеділок, 14 червня 2021 13:26

Сесія 8/8. Про передачу в оренду земельної ділянки МПП «СТИМУЛ» (за межами м.Кремінна, вул.Санаторна)

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВОСЬМА
CECIЯ ВОСЬОМОГО СКЛИКАННЯ
Р І Ш Е Н Н Я

«24» червня 2021 року

Кремінна

№8/ПРОЕКТ

Про передачу в оренду земельної ділянки МПП «СТИМУЛ»
(за межами м. Кремінна, вул. Санаторна)

 

Розглянувши клопотання дирекції МПП «СТИМУЛ» щодо передачі в оренду земельної ділянки під нерухомим майном, враховуючи Договір купівлі-продажу магазину від 19.05.1999 року, зареєстрованого в реєстрі за № 501, керуючись ст.ст. 12, 83, 120, 124 та п. 24 Розділу Х Перехідних положень Земельного кодексу України, ст. 287, 288 Податкового кодексу України, Законом України “Про оренду землі”, ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, рішенням 7 сесії Кремінської міської ради 8 скликання від 06.05.2021 р. №7/32 “Про встановлення розміру орендної плати за земельні ділянки в адміністративних межах Кремінської територіальної громади” та рішенням сесії міської ради від 31.01.2018 № 29/16 «Про затвердження Типового договору оренди землі, який буде укладатися на земельні ділянки комунальної власності Кремінської міської громади», Кремінська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Провести державну реєстрацію за Кремінською територіальною громадою в особі Кремінської міської ради права комунальної власності на земельну ділянку із земель громадської забудови, розташовану за межами населеного пункту м. Кремінна, вул. Озерна, кадастровий номер: 4421610100:14:001:0009, площею 0,0417 га.
  2. Передати в оренду Малому приватному підприємству «СТИМУЛ», юридична адреса: м. Кремінна, вул. Обушенко, 3, при умовах виконання п.3. даного рішення, строком на _____ років земельну ділянку комунальної власності із земель громадської забудови у встановлених межах, кадастровий номер: 4421610100:14:001:0009, площею 0,0417 га, яка розташована за межами м. Кремінна, вул. Озерна, для будівництва та обслуговування будівлі торгівлі - магазину.
  3. Орендарю:

3.1. Виконувати обов'язки землекористувача відповідно до вимог ст. 96 Земельного кодексу України.
3.2. Замовити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки та надати міській раді на розгляд та затвердження.
3.3. У місячний термін укласти Договір оренди землі, провести у встановленому законом порядку реєстрацію права оренди.
3.4. Майново-правові питання вирішувати у встановленому порядку.
3.5. Укласти з Кремінською міською радою Договір про співробітництво з благоустрою прилеглої території та обслуговування закріпленої території.
3.6. У п'ятиденний термін після реєстрації права оренди на земельну ділянку надати копію Витягу про реєстрацію права оренди на земельну ділянку Головному управлінню ДПС у Луганській області.
3.7. У п'ятиденний термін після реєстрації права оренди на земельну ділянку надати копії Витягу про реєстрацію права оренди на земельну ділянку до відділу із земельних питань та природних ресурсів міської ради.

  1. Встановити з дати укладання договору оренди землі річну орендну плату за земельну ділянку в розмірі 8 % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки з застосуванням наступної індексації відповідно до нормативних актів на наступні роки, з правом перегляду орендної плати один раз у три роки та внесенням орендної плати згідно чинного законодавства шляхом перерахування коштів на рахунок місцевого бюджету.
  2. По закінченню терміну договору оренди землекористувач зобов'язаний провести роботи по поновленню права оренди або приведенню до придатного стану для подальшого використання ділянки при її поверненні.
  3. Відділу із земельних питань та природних ресурсів міської ради внести відповідні зміни в земельно-кадастрову документацію після укладення Договору оренди землі та проведення Державної реєстрації права оренди на земельну ділянку.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, архітектури, благоустрою, будівництва та екології.

 

Міський голова                     Володимир СТРУК

Read 269 times

Main Menu

Kremins'ka TG