Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Середа, 25 травня 2016 09:29

10 сесія. Про надання дозвіл на зміну цільового призначення по вул Титова.

УКРАЇНА

КРЕМІНСЬКА  МІСЬКА  РАДА

КРЕМІНСЬКОГО  РАЙОНУ

ЛУГАНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

ДЕВЯТА  СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ № 9/ПРОЕКТ

« 01 »  червня  2016 р.

м. Кремінна

 

Про надання дозволу на проведення робіт по зміні цільового призначення земельної ділянки гр. --

(вул. Титова, 1к)

 

Розглянувши повторну заяву громадянина --- про надання дозволу на  проведення робіт по зміні цільового призначення земельної ділянки із земель енергетики – для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії (бойлерна СТВС) на землі житлової та громадської забудови для будівництва індивідуального гаражу, у зв’язку з реконструкцією нерухомого майна, керуючись ст. 12, 20, 83, 122, 124 Земельного кодексу України, ст. 20 Закону України  «Про землеустрій», ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1.        Надати дозвіл громадянину --, який мешкає за адресою: --, змінити цільове призначення земельної ділянки комунальної власності із земель енергетики – для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії (бойлерна СТВС), розташованої по  вул. Титова, 1к, м. Кремінна, площею 0,0138 га, на землі житлової та громадської забудови для будівництва індивідуального гаражу з послідуючою передачею в оренду.

2.    Громадянину -- розробити за допомогою проектної організації, яка має право на виконання даного виду робіт, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у зв’язку зі зміною цільового призначення для ведення підсобного сільського господарства.

      Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки надати на розгляд та затвердження в установленому законом порядку.

3. Установити строк дії даного рішення – 6 (шість) місяців.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, архітектури, благоустрою, будівництва та екології.

 

 

Міський голова                                                   Ю.О. Прокопенко

Read 514 times
Kremins'ka TG
NY Kremins'ka TG