Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Середа, 25 травня 2016 09:28

10 сесія. Про надання дозвіл на поділ земельної ділянки по пров Медовому.

УКРАЇНА

КРЕМІНСЬКА  МІСЬКА  РАДА

КРЕМІНСЬКОГО  РАЙОНУ

ЛУГАНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

ДЕВЯТА  СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ № 9/ПРОЕКТ

 

«01»  червня  2016 р.

м. Кремінна

 

Про надання згоди на поділ земельної ділянки гр. --

(пров. Медовий (колишній
пров. Железняка), 2а)

 

Розглянувши заяву громадянина -- щодо надання згоди на поділ земельної ділянки у зв’язку з добровільною відмовою від права користування частиною земельної ділянки,  керуючись ст. 12, 83, 141 Земельного кодексу України, ст.22, пункту «є» ст. 56 Закону України «Про землеустрій», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні»,  Кремінська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1.   Надати згоду громадянину --, який мешкає за адресою: м. Кремінна,  вул. Харківська (колишня  вул. Інтернаціональна), 85/1, на поділ земельної ділянки комунальної власності із земель сільськогосподарського призначення, розташованої  по пров. Медовий (колишній пров. Железняка), 2а, площею 0,2213 га, яка знаходиться в оренді відповідно до договору оренди землі від 07.12.2015 року, відповідно до якого зареєстровано право оренди на земельну ділянку у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно № 13846512, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

2.   Гр. -- оформити через землевпорядну організацію, яка має право на виконання цих робіт технічну документацію із землеустрою щодо поділу земельної ділянки та надати міській раді на розгляд та погодження.

3.   Установити строк дії даного рішення – 1 (один) рік.

4.   Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, архітектури, благоустрою, будівництва та екології.

 

 

Міський голова                                      Ю.О. Прокопенко

Read 515 times
Kremins'ka TG
NY Kremins'ka TG