Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Середа, 25 травня 2016 09:27

10 сесія. Про надання в оренду під вбудованим магазином проект пр-т Дружби.

УКРАЇНА

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА

КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ

ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДЕВЯТА  СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ № 9/ПРОЕКТ

« 01 »  червня  2016 р.

м. Кремінна

 

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її  в оренду гр. --

 

Розглянувши  заяву громадянки -- щодо передачі в оренду земельної ділянки встановленого розміру відповідно до проекту землеустрою, розробленого на підставі рішення 43 сесії 6 скликання міської ради № 43/32 від 18.12.2013 року, враховуючи позитивні висновки Відділу Держгеокадастру у Кремінському районі та відділу містобудування та архітектури Кремінської районної державної адміністрації, керуючись ст.ст. 12, 83, 120, 124 Земельного кодексу України, ст. 287, 288 Податкового кодексу України,  Законом України “Про оренду землі”, ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, а також рішенням 61 сесії Кремінської міської ради 6 скликання від 17.06.2015р.  № 61/4  “Про встановлення розмірів орендної плати та земельного сервітуту за земельні ділянки, які перебувають у комунальній власності територіальної громади м. Кремінна”, Кремінська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1.       Затвердити Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності в оренду для обслуговування вбудованого приміщення магазину, яка розташована за адресою: м. Кремінна, проспект Дружби (колишній             пр. Леніна), 8.

2. Провести державну реєстрацію за Територіальною громадою міста Кремінна в особі Кремінської міської ради права комунальної власності на земельну ділянку із земель житлової та громадської забудови, розташовану за адресою:                  м. Кремінна, проспект Дружби (колишній пр. Леніна), 8,  кадастровий номер: 4421610100:02:246:---- площею 0,0165 га.

3. Передати в оренду громадянці --, яка мешкає за адресою: --,  при умовах виконання п.4. даного рішення строком на 5 років земельну ділянку комунальної власності із земель житлової та громадської забудови  у встановлених межах, кадастровий номер: 4421610100:02:246:----, площею 0,0165 га, яка розташована за адресою: м. Кремінна, проспект Дружби (колишній пр. Леніна), 8, для обслуговування будівлі торгівлі  вбудованого нежитлового приміщення – магазину.

 

4. Орендарю:

4.1. Виконувати обов'язки землекористувача відповідно до вимог ст. 96 Земельного кодексу України.

4.2.  У місячний термін укласти Договір оренди землі, провести у встановленому законом порядку реєстрацію права оренди.

4.3. Майново-правові питання вирішувати у встановленому порядку.

4.4. Укласти з апаратом виконавчого комітету Кремінської міської ради Договір про співробітництво з благоустрою  прилеглої території та обслуговування закріпленої території в  м. Кремінна.

4.5. У п'ятиденний термін після реєстрації права оренди на земельну ділянку надати копію Інформаційної довідки з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно Рубіжанській об’єднаній державній податковій інспекції.

4.6. У п'ятиденний термін після реєстрації права оренди на земельну ділянку надати копії Інформаційної довідки з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно до землевпорядного відділу виконавчого комітету міської ради.

5. Встановити річну орендну плату за земельну ділянку в розмірі 10% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки (що становить ________ грн. в рік з урахуванням існуючої на поточний рік індексації, розрахованої станом на 2016 рік відповідно до розрахунку) з застосуванням наступної індексації відповідно до нормативних актів на наступні роки, з правом перегляду орендної плати один раз у три роки та внесенням орендної плати згідно чинного законодавства шляхом перерахування коштів на рахунок місцевого бюджету.

У разі ухилення від укладання договору оренди землі та проведення  державної реєстрації права оренди протягом 3-х місяців з моменту прийняття даного рішення, міська рада залишає за собою право встановити максимальний розмір орендної плати у розмірі 12% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

6. По закінченню терміну договору оренди землекористувач зобов'язаний провести роботи по поновленню або приведенню до придатного стану для подальшого  використання ділянки при її поверненні.

7. Землевпорядному відділу виконавчого комітету міської ради внести відповідні зміни в земельно-кадастрову документацію після укладення Договору оренди землі та проведення Державної реєстрації права оренди на земельну ділянку.

8. Копію рішення направити до Рубіжанської ОДПІ для використання у роботі.

9. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, архітектури, благоустрою, будівництва та екології.

 

Міський голова                                      Ю.О. Прокопенко

Read 528 times
Kremins'ka TG
NY Kremins'ka TG