Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

П'ятниця, 22 січня 2021 16:27

Сесія 04/8. Про впорядкування діяльності юридичної особи

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
СЄВЄРОДОНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ЧЕТВЕРТА
CECIЯ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ
Р І Ш Е Н Н Я

«__» лютого 2021 року

Кремінна

№ 4/__

Про впорядкування діяльності
юридичної особи

 

Відповідно до статей 26 та 60, пункту 10 розділу V «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на підставі рішення Сєвєродонецької районної ради «Про передачу комунального підприємства «Регіональна телерадіокомпанія «КТВ-плюс» до комунальної власності Кремінської міської територіальної громади Луганської області (в особі Кремінської міської ради Луганської області) та вихід зі складу Засновника» від 26.01.2021 року №19, Кремінська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Ввійти до складу засновників комунального підприємства «Регіональна телерадіокомпанія «КТВ-плюс», код ЄДР 13375776, юридична адреса: вулиця ______, будинок ___, місто Кремінна, Луганська область, 92905.
  2. Прийняти комунальне підприємства «Регіональна телерадіокомпанія «КТВ-плюс» (код ЄДР 13375776) зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ та міста Кремінського району в комунальну власність Кремінської міської територіальної громади Луганської одласті, включаючи все майно, що обліковується на балансі зазначеного підприємства згідно матеріалів інвентаризації.
  3. Директору комунального підприємство «Регіональна телерадіокомпанія «КТВ-плюс» (код ЄДР 13375776) забезпечити виконання усіх необхідних дій, пов’язаних з передачею майна, майнових прав та надати оригінали та належним чином завірені копії документів, необхідних для державної реєстрації змін до відомостей про об’єкти комунальної власності згідно з цим рішенням відповідно до чинного законодавства України.
  4. Уповноважити голову Кремінської міської ради своїм розпорядженням затвердити кількісний та персональний склад комісії з приймання-передачі майна із спільної власності територіальних громад міст, селищ, сіл Сєвєродонецького району у комунальну власність Кремінської територіальної громади.
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні депутатські комісії з питань __________________________________________________.

 

Міський голова                                     Володимир СТРУК

Read 354 times
Kremins'ka TG
NY Kremins'ka TG