Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Понеділок, 04 січня 2021 10:11

Сесія 03/8. Про надання дозволу на складання техдокументації із землеустрою власнику сертифікату на право на земельні частки (паї) по КСП «Діброва» (сіножаті)

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
СЄВЄРОДОНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ТРЕТЯ
CECIЯ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ
Р І Ш Е Н Н Я

« 20» січня 2021 року

Кремінна

№3/ПРОЕКТ

Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою власнику сертифікату на право на земельні частки (паї) по КСП «Діброва» громадянці --(сіножаті)

 

Розглянувши заяву громадянки -- власника сертифікатів на право на земельні частки (паї), як спадкоємиці -- відповідно до Свідоцтва про право на спадщину за заповітом зареєстрованого в реєстрі за № 1618 виданого 28.10.2020 року, щодо надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), керуючись ст. 119 Конституції України, ст.ст. 12, 83, 125-126 та п.п. 16, 17 «Перехідних положень» Земельного кодексу України, Законом України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», Законом України «Про землеустрій», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Надати дозвіл громадянці --, власнику сертифікату на право на земельну частку (пай) по КСП «Діброва» серії ЛГ № 006891 на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за №1403 площею 2,4902 га сіножаті, яка розташована за межами населеного пункту, на території, яка за даними державного земельного кадастру враховується в Кремінській міській раді, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з послідуючою передачею її у власність.
  2. Громадянці -- оформити через землевпорядну організацію, яка має право на виконання цих робіт, технічну документацію із землеустрою, погодити у встановленому законом порядку та надати міській раді на розгляд та затвердження.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, архітектури, благоустрою, будівництва та екології.

 

Міський голова                     В.О. СТРУК

Read 280 times
Kremins'ka TG
NY Kremins'ka TG