Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Понеділок, 04 січня 2021 10:08

Сесія 03/8. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (с.Пшеничне, вул.Підлісна)

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
СЄВЄРОДОНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ТРЕТЯ
CECIЯ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ
Р І Ш Е Н Н Я

«20» січня 2021 року

Кремінна

№3/ПРОЕКТ

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці --

(с. Пшеничне, вул. Підлісна)

 

Розглянувши заяву громадянки --- про надання дозволу міською радою на відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва із земель садівничого товариства «Ремонтник», враховуючи протокол № 1 від 20.11.2020 року, керуючись ст.ст. 12, 83, 118, 121, 123 Земельного кодексу України, ст.22 Закону України «Про землеустрій», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Надати дозвіл громадянці --, яка зареєстрована за адресою: --, на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель комунальної власності сільськогосподарського призначення садівничо-городницького товариства «Ремонтник», яка розташована по вул. Підлісна, ділянка 79, с. Пшенічне, колишньої Новокраснянської сільської ради орієнтовною площею до 0,1200 га для індивідуального садівнитцва з послідуючою передачею її в приватну власність.
  2. Громадянці -- оформити через землевпорядну організацію, яка має право на виконання цих робіт, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, погодити у встановленому законом порядку та надати міській раді на розгляд та затвердження.
  3. Установити строк виконання даного рішення – 1 (один) рік.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, архітектури, благоустрою, будівництва та екології.

 

Міський голова                               В.О. СТРУК

Read 308 times
Kremins'ka TG
NY Kremins'ka TG