Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Понеділок, 04 січня 2021 10:05

Сесія 03/8. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (сел.Ст.Краснянка, вул.Шахтарська)

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
СЄВЄРОДОНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ТРЕТЯ
CECIЯ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ
Р І Ш Е Н Н Я

«20» січня 2021 року

Кремінна

№3/ПРОЕКТ

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці --
(сел. Стара Краснянка, вул. Шахтарська, 91)

 

Розглянувши заяву громадянки -- про надання дозволу міською радою на відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд з правом збільшення присадибної ділянки за рахунок вільної від забудови сусідньої присадибної ділянки комунальної власності, враховуючи Договір дарування житлового будинку з будівлями і спорудами зареєстрованого в реєстрі за № 312 виданого 11.03.2010 року та Довідку КП «Кремінське РБТІ», керуючись ст.ст. 12, 83, 118, 121, 123 Земельного кодексу України, ст.22 Закону України «Про землеустрій», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Надати дозвіл громадянці --, яка зареєстрована за адресою: --, на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель комунальної власності житлової та громадської забудови з правом збільшення присадибної ділянки за рахунок вільної від забудови сусідньої присадибної ділянки комунальної власності, яка розташована по вул. Шахтарська, 91, сел. Стара Краснянка, площею 0,1500 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд з послідуючою передачею її в приватну власність.
  2. Громадянці -- оформити через землевпорядну організацію, яка має право на виконання цих робіт, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, погодити у встановленому законом порядку та надати міській раді на розгляд та затвердження.
  3. Установити строк виконання даного рішення – 1 (один) рік.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, архітектури, благоустрою, будівництва та екології.

Міський голова                               В.О. СТРУК

Read 305 times
Kremins'ka TG
NY Kremins'ka TG