Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Понеділок, 04 січня 2021 10:00

Сесія 03/8. Про відмову в наданні дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (за межами с.Червонопопівка)

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
СЄВЄРОДОНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ТРЕТЯ
CECIЯ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ
Р І Ш Е Н Н Я

« 20 » січня 2021 року

Кремінна

№3/ПРОЕКТ

Про відмову в наданні дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину --
(за межами с. Червонопопівка)

 

Розглянувши заяву громадянина -- про надання дозволу міською радою на відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, як учаснику ОСС (АТО), враховуючи Посвідчення серії УБД № 180680 та те, що земельна ділянка з кадастровим номером: 4421687300:02:001:0426, на частину якої претендує громадянин, знаходиться в стадії передачі з державної в комунальну власність, керуючись ст.ст. 12, 83 Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Відмовити в наданні дозволу громадянину --, який зареєстрований за адресою: --, на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення, яка розташована за межах с. Червонопопівка Кремінської міської територіальної громади площею 2,00 га для ведення особистого селянського господарства з послідуючою передачею її в приватну власність.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, архітектури, благоустрою, будівництва та екології.

 

Міський голова                     В.О. СТРУК

Read 316 times
Kremins'ka TG
NY Kremins'ka TG