Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Понеділок, 04 січня 2021 09:57

Сесія 03/8. Про відмову в наданні дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (с.Піщане)

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
СЄВЄРОДОНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ТРЕТЯ
CECIЯ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ
Р І Ш Е Н Н Я

« 20 » січня 2021 року

Кремінна

№3/ПРОЕКТ

Про відмову в наданні дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці --
(с. Піщане)

 

Розглянувши заяву громадянки -- про надання дозволу міською радою на відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності, враховуючи колективне звернення мешканців села Піщане колишньої Червонопопівської сільської ради щодо створення громадських пасовищ, керуючись ст.ст. 12, 34, 83 Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Відмовити в наданні дозволу громадянці --, яка зареєстрована за адресою: --, на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель комунальної власності сільськогосподарського призначення, яка розташована в межах с. Піщане колишньої Червонопопівської сільської ради Кремінської міської територіальної громади площею 2,00 га для ведення особистого селянського господарства з послідуючою передачею її в приватну власність.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, архітектури, благоустрою, будівництва та екології.

 

Міський голова                               В.О. СТРУК

Read 306 times
Kremins'ka TG
NY Kremins'ka TG