Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Середа, 25 травня 2016 08:50

10 сесія. Внесення змін до договору пров. Медовий.

УКРАЇНА

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА

КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ

ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДЕВЯТА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ № 9/ПРОЕКТ

 

«     » травня 2016 р.

м. Кремінна

 

Про внесення змін до договору оренди землі від 07.12.2015 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва ФОП Мацегора О.І. та  гр. --

 

Розглянувши  заяву ФОП Мацегори О.І.  щодо внесення змін до договору оренди землі у зв’язку з викупом частини нерухомого майна у громадянки               --, на підставі договору купівлі-продажу нерухомого майна від 31.03.2016 року зареєстрованого в реєстрі за № 218, керуючись ст. 12 Земельного кодексу України, Законом України «Про оренду землі», Законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення порядку державної реєстрації речових прав на земельні ділянки державної та комунальної власності у зв’язку з їх розмежуванням», ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Кремінська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни до договору оренди землі від 07.12.2015 року, на підставі якого зареєстровано право оренди на земельну ділянку відповідно до Інформаційної довідки з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно від 18.03.2016 року № 13846143 та укладеного для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованого за адресою: м. Кремінна, пров. Медовий, 2а,  а саме:

- виключити орендаря громадянку --.

2. Усі умови вищезазначеного договору оренди землі залишити без змін.

3. Орендарю в місячний строк провести у встановленому законом порядку реєстрацію Доповнення № 1 до вищевказаного договору оренди землі.

4. По закінченню строку дії договору оренди з доповненням землекористувач зобов’язаний провести роботи по поновленню або приведенню в належний стан для подальшого використання ділянки при її поверненні. 

5. Орендарю в п’ятиденний строк після реєстрації доповнення до  Договору оренди землі надати його копію Кремінському відділенню Рубіжанської об’єднаної державної податкової інспекції.

6. Копію рішення направити у Рубіжанську ОДПІ для використання у роботі.

7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, архітектури, благоустрою, будівництва та екології.

 

Міський голова                                       Ю.О. Прокопенко

Read 520 times
Kremins'ka TG
NY Kremins'ka TG