Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Понеділок, 04 січня 2021 09:14

Сесія 03/8. Про затвердження проекту землеустрою та зміну цільового призначення земельної ділянки ТОВ «ВКП «АКВА-ЕЛІТ»

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
СЄВЄРОДОНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ТРЕТЯ
CECIЯ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ
Р І Ш Е Н Н Я

«20» січня 2021 року

Кремінна

№3/ПРОЕКТ

Про затвердження проекту землеустрою та зміну цільового призначення земельної ділянки ТОВ «ВКП «АКВА-ЕЛІТ»
(вул. Слобожанська, 101б)

 

Розглянувши клопотання дирекції ТОВ «ВКП «АКВА-ЕЛІТ» та проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності зі зміною цільового призначення, враховуючи позитивні висновки експерта державної експертизи Держгеокадастру та відділу містобудування та архітектури Кремінської РДА, керуючись ст. 20 Земельного кодексу України, ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності (зміна цільового призначення) Товариству з обмеженою відповідальністю «Виробниче комерційне підприємство «АКВА-ЕЛІТ», юридична адреса: м. Кремінна, вул. Слобожанська, 101, та змінити цільове призначення земельної ділянки приватної власності у встановлених межах площею:

642 кв.м. для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівельної та іншої промисловості

Кадастровий номер 4421610100:02:148:0605;

яка розташована за адресою: м. Кремінна, вул. Слобожанська, 101б.

  1. Землевпорядному відділувнестивідповіднізмінидо земельно-кадастрової документації після внесення змін до Державного земельного кадастру та Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.
  2. Контрользавиконаннямданогорішення покластинапостійнукомісіюзпитаньземлекористування, архітектури, благоустрою, будівництвата екології.

 

Міський голова                            В.О. СТРУК

Read 307 times
Kremins'ka TG
NY Kremins'ka TG