Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Понеділок, 04 січня 2021 09:12

Сесія 03/8. Про внесення змін до договору оренди землі від 14.01.2020р. укладеного з садівничим товариством «Горняк»

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
СЄВЄРОДОНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ТРЕТЯ
CECIЯ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ
Р І Ш Е Н Н Я

«15» січня 2021 року

Кремінна

№3/ПРОЕКТ

Про внесення змін до договору оренди землі від 14.01.2020 р. укладеного з садівничим товариством «Горняк»
(сел. Житлівка)

 

Розглянувши клопотання голови садівничого товариства «Горняк» щодо зменшення орендної плати у зв’язку з переглядом ставок орендної плати Кремінською міською радою, враховуючи погодження комісії міської ради з питань землекористування, архітектури, благоустрою, будівництва та екології, керуючись ст. 26, 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обмежень» та рішенням 60 сесії Кремінської міської ради 7 скликання від 24.06.2020 р. № 60/13 “Про встановлення розміру орендної плати за земельні ділянки в адміністративних межах Кремінської міської ради”, Кремінська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

 1. Внести зміни в п. 9 Договору оренди землі від 14.01.2020 року, відповідно до якого зареєстровано право оренди на земельну ділянку у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно від 23.01.2020 за № 35230848, виклавши його в наступній редакції:
  «Орендна плата вноситься орендарем у формі та розмірі:
  - грошової плати у гривнях в розмірі 1% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що становить 2 302,25 грн (дві тисячі триста дві грн. 25 коп.) за земельну ділянку в рік розрахованої станом на 2021 рік відповідно до розрахунку з застосуванням наступної індексації відповідно до нормативних актів на наступні роки, з правом перегляду орендної плати один раз у три роки.»
 1. Усі умови вищезазначеного договору оренди землі залишити без змін.
 2. Орендарю в місячний строк укласти Угоду № 1 до вищевказаного договору оренди землі та провести у встановленому законом внесення змін до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.
 3. По закінченню терміну договору оренди землекористувач зобов'язаний провести роботи по поновленню або приведенню до придатного стану для подальшого використання ділянки при її поверненні.
 4. Відділу із земельних питань міської ради внести відповідні зміни в земельно-кадастрову документацію після укладення Угоди до Договору оренди землі та проведення внесення змін до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.
 5. Копію рішення направити до Головного управління ДПС у Луганській області для використання у роботі.
 6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, архітектури, благоустрою, будівництва та екології.

 

Міський голова                     В.О. СТРУК

Read 331 times
Kremins'ka TG
NY Kremins'ka TG