Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Понеділок, 14 грудня 2020 15:15

Сесія 02/8. Про вартість харчування дітей в закладах освіти Кремінської громади

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ДРУГА
CECIЯ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ
Р І Ш Е Н Н Я

«____» ________2020 р

Кремінна

Про вартість харчування дітей в
закладах освіти Кремінської громади

 

 На виконання пункту 3 статті 56 розділу VІ Закону України «Про освіту», пункту 7 статті 20 Закону України «Про повну загальну середню освіту», пункту 4 статті 35 Закону України про дошкільну освіту» пункту V Закону України «Про внесення змін до деяких Законів України щодо забезпечення безкоштовним харчуванням дітей внутрішньо переміщених освіб», постанов Кабінету Міністрів України від 26.08.2002 №1243 «Про невідкладні питання діяльності дошкільних та інтернатних навчальних закладів» від 22.11.2004 №1591 «Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах», наказу Міністерства освіти і науки від 21.11.2002 №667 «про затвердження Порядку встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладів, керуючись ст.25,п.3 ч.4 ст.42.ю ч.1 ст.59 Закону України про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Затвердити оплату харчування дітей у комунальних закладах дошкільної освіти Кремінської міської ради Луганської області та Кремінському ліцеї №3 з 01.01.2021року у розмірі:

40% - за рахунок місцевого бюджету (загальний фонд)

60% - за рахунок батьківської плати (спеціальний фонд)

У Новокраснянському ліцеї, та КЗ ДНЗ «Калинонька»

60% - за рахунок місцевого бюджету (загальний фонд)

40% – за рахунок батьківської плати (спеціальний фонд)

  1. Затвердити збільшення витрат на 10% від загальної вартості харчування всіх дітей у комунальних закладах дошкільної освіти Кремінської міської ради, Кремінському ліцеї №3, Новокраснянському ліцеї, КЗ ДНЗ «Калинонька» за рахунок коштів місцевого бюджету (загальний фонд) у літній оздоровчий період.
  2. Затвердити звільнення від оплати за харчування з 01.01.2021р.:

- діти, які постраждали від ЧАЕС;

- опікунів дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;

- батьків дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»;

- батьків дітей інвалідів;

- батьків дітей з числа внутрішньо переміщених осіб;

- батьків дітей з особливими освітніми потребами, які виховуються в інклюзивних групах.

  1. Затвердити 50% знижку на оплату за харчування з 01.01.2021 року батькам, які мають трьох і більше дітей.
  2. Затвердити з 01.01.2021р. вартість одноразового харчування учнів у закладах загальної середньої освіти з один день відвідування (грошові норми) за кошти місцевого бюджету (загальний фонд):

згідно розрахунків норм харчування діючого законодавства

- для учнів 1-4 класів

- для учнів 5-11 класів пільгової категорії: діти – сироти, позбавлені батьківського піклування; діти з особливими освітніми потребами, які виховуються в інклюзивних класах; діти із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»; діти із числа внутрішньо переміщених осіб.

  1. Затвердити з 01.01.2021р. вартість одноразового харчування учнів у закладах загальної середньої освіти за один день відвідування (грошові норми) за кошти батьків (спеціальний фонд):

- для учнів 1-4 класів, які відвідують групу подовженого дня (згідно розрахунків норм харчування діючого закондавства) .

  1. Контроль за виконанням цього рішення залишаю за собою.

 

Міський голова                             Володимир СТРУК

Read 364 times

Main Menu

Kremins'ka TG