Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Середа, 25 травня 2016 08:48

10 сесія. Внесення змін до договору пл. Красна (кафе "Сказка").

УКРАЇНА

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМОГО
СКЛИКАННЯ
ДЕВ’ЯТА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ № 9/ПРОЕКТ

 

« 01» червня 2016 р.

м. Кремінна

 

Про внесення змін до договору оренди землі від 10.02.2014 р. для обслуговування закладу громадського харчування – кафе «Сказка»  гр. --

 

Розглянувши  заяви громадянок -- та -- щодо внесення змін в договір оренди землі у зв’язку зі зміною власника нерухомого майна, враховуючи Договір купівлі-продажу нежитлового приміщення від 02.04.2016 року, зареєстрованого в реєстрі за № 204, керуючись ст.ст. 12, 83, 120 Земельного кодексу України, 287, 288 Податкового кодексу України, Законом України «Про оренду землі», Законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення порядку державної реєстрації речових прав на земельні ділянки державної та комунальної власності у зв’язку з їх розмежуванням», ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Кремінська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни до договору оренди землі від 10.02.2014 року, відповідно до якого зареєстровано право оренди у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно від 18.08.2014 року № 6753834,  та укладеного для будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування - кафе «Сказка», розташованої за адресою:                          м. Кремінна, пл. Красна, 14, а саме:

- виключити орендаря громадянку -- та включити орендарів громадянок -- та --.

2. Усі умови вищезазначеного договору оренди землі залишити без змін.

3. Орендарям в місячний строк провести у встановленому законом порядку реєстрацію Доповнення № 1 до вищевказаного договору оренди землі.

4. По закінченню строку дії договору оренди з угодою землекористувачі зобов’язані провести роботи по поновленню або приведенню в належний стан для подальшого використання ділянки при її поверненні. 

5. Орендарям в п’ятиденний строк після реєстрації доповнення до  Договору оренди землі надати його копію Кремінському відділенню Рубіжанської об’єднаної державної податкової інспекції.

6. Копію рішення направити у Рубіжанську ОДПІ для використання у роботі.

7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, архітектури, благоустрою, будівництва та екології.

 

 

Міський голова                                      Ю.О. Прокопенко

Read 663 times
Kremins'ka TG
NY Kremins'ka TG