Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Середа, 28 жовтня 2020 11:35

65 сесія. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (вул.Лугова)

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ШІСТДЕСЯТ П’ЯТА
CECIЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
Р І Ш Е Н Н Я

«11» листопада 2020 року

Кремінна

№65/ПРОЕКТ

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці --
(вул. Лугова, 15)

 

Розглянувши заяву громадянки -- про надання дозволу міською радою на відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земельної ділянки комунальної власності та відміну пункту 2 рішення 54 сесії міської ради 7 скликання від 29.01.2020 року № 54/12, враховуючи проведені будівель роботи на земельні ділянці, керуючись ст.ст. 12, 83, 118, 121, 123 Земельного кодексу України, ст.22 Закону України «Про землеустрій», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Внести зміни до рішення 54 сесії міської ради 7 скликання від 29.01.2020 року № 54/12 «Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки громадянці -- (вул. Лугова, 15)», а саме пункт 2 рішення вважати таким, що втратив чинність.
  2. Надати дозвіл громадянці --, яка зареєстрована за адресою: --, на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель комунальної власності житлової та громадської забудови, яка розташована по вул. Лугова, 15, м. Кремінна, площею 0,0608 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд з послідуючою передачею її в приватну власність.
  3. Громадянці -- оформити через землевпорядну організацію, яка має право на виконання цих робіт, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, погодити у встановленому законом порядку та надати міській раді на розгляд та затвердження.
  4. Установити строк виконання даного рішення – 1 (один) рік.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, архітектури, благоустрою, будівництва та екології.

Міський голова                           Ю.О. ПРОКОПЕНКО

Read 426 times

Main Menu

Kremins'ka TG