Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Середа, 28 жовтня 2020 11:21

65 сесія. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Відділу культури, молоді та спорту Кремінської РДА (пл.Красна)

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ШІСТДЕСЯТ П’ЯТА
CECIЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
Р І Ш Е Н Н Я

«11» листопада 2020 року

Кремінна

№65/ПРОЕКТ

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Відділу культури, молоді та спорту Кремінської РДА
(пл. Красна, 24)

 

Розглянувши клопотання Відділу культури, молоді та спорту Кремінської РДА про надання дозволу на відведення земельної ділянки для обслуговування комунальної установи «Кремінський районний будинок культури» та рішення Кремінської районної ради від 15.03.2018 року № 30/52, керуючись ст.ст. 12, 83, 92, 122, 123 Земельного кодексу України, ст.22 Закону України «Про землеустрій», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Надати дозвіл Відділу культури, молоді та спорту Кремінської районної державної адміністрації, юридична адреса: м. Кремінна, вул. Банкова, 1, на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель комунальної власності житлової та громадської забудови, яка розташована за адресою: пл. Красна, 24, м. Кремінна, орієнтовною площею до 0,0250 га для будівництва та обслуговування будівель закладів культурно-просвітницького обслуговування з послідуючою передачею її в постійне користування.
  2. Відділу культури, молоді та спорту Кремінської районної державної адміністрації оформити через землевпорядну організацію, яка має право на виконання цих робіт, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, погодити у встановленому законом порядку та надати міській раді на розгляд та затвердження.
  3. Установити строк виконання даного рішення – 1 (один) рік.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, архітектури, благоустрою, будівництва та екології.

 

Міський голова                     Ю.О. ПРОКОПЕНКО

Read 372 times

Main Menu

Kremins'ka TG