Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Середа, 28 жовтня 2020 09:24

65 сесія. Про затвердження Детального плану території земельної ділянки за адресою: м.Кремінна, вул.Слобожанська

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ШІСТДЕСЯТ П’ЯТА
CECIЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
Р І Ш Е Н Н Я

«11» листопада 2020 року

Кремінна

№65/ПРОЕКТ

Про затвердження Детального плану території земельної ділянки за адресою: м. Кремінна, вул. Слобожанська, 101Б

 

З метою забезпечення реалізації державної політики у сфері містобудування, відповідно до ст. 26, 31, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 16, 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», рішення 63 сесії Кремінської міської ради 7 скликання від 02.09.2020 р. «Про розробку детального плану території земельної ділянки (вул. Слобожанська, 101Б)» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, враховуючи, що детальний план території пройшов процедуру громадських слухань (обговорень) в ході проведення яких жодних пропозицій та зауважень від громадськості не надходило, а також детальний план території був розглянутий і рекомендований до затвердження на засіданні архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування та архітектури Кремінської районної державної адміністрації, Кремінська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Детальний план території земельної ділянки розташованої за адресою: м. Кремінна, вул. Слобожанська, 101Б, кадастровий номер: 4421610100:02:148:0605, площею 0,0642 га, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань землевпорядкування, архітектури, будівництва та екології.

 

Міський голова                     Ю.О.ПРОКОПЕНКО

Read 415 times

Main Menu

Kremins'ka TG