Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Середа, 25 травня 2016 08:46

10 сесія. Внесення змін до договору 898.

УКРАЇНА

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМОГО
СКЛИКАННЯ
ДЕВ
ЯТА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ9/ПРОЕКТ

 

 « 01 »  червня  2016 р.

м. Кремінна

 

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. --

(вул. Мілова, 55)

 

Розглянувши заяву гр. -- про надання дозволу міською радою на відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд з правом збільшення присадибної ділянки за рахунок вільної земельної ділянки та Договір купівлі-продажу житлового будинку від 14.10.2008 року, зареєстрованого в реєстрі за № 710, враховуючи довідку КП «Кремінське РБТІ» від 22.03.2016 р. № 7, керуючись ст. 12, 83, 118, 121, 123 Земельного кодексу України, ст. 22, 50 Закону України «Про землеустрій», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні», Кремінська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1.   Надати дозвіл гр. --, яка зареєстрована  за адресою: --, на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель комунальної власності житлової та громадської забудови розташованої по вул. Мілова, 55, м. Кремінна, орієнтовною площею 0,1200 га з правом збільшення присадибної ділянки за рахунок вільної земельної ділянки по вул. Мілова, район садиби 55, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства з послідуючою передачею її в приватну власність.

2.   Гр. -- оформити через землевпорядну організацію, яка має право на виконання цих робіт, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, погодити у встановленому законом порядку та надати міській раді на розгляд та затвердження.

3.   Установити строк дії даного рішення – 6 (шість) місяців.

4.   Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, архітектури, благоустрою, будівництва та екології.

 

 

Міський голова                                     Ю.О. Прокопенко

Read 519 times
Kremins'ka TG
NY Kremins'ka TG