Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Вівторок, 08 вересня 2020 16:33

64 сесія. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення та передачу у постійне користування КНП «Центр ПМСД Кремінської районної ради» (вул.Донецька)

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ШІСТДЕСЯТ ЧЕТВЕРТА
CECIЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
Р І Ш Е Н Н Я

«30» вересня 2020 року

Кремінна

№64/ПРОЕКТ

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення та передачу у постійне користування КНП «Центр ПМСД Кремінської районної ради»
(вул. Донецька, 108, пр.1)

 

Розглянувши клопотання директора КНП «Центр ПМСД Кремінської районної ради» стосовно затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення та передачу її в постійне користування та наданий проект землеустрою, розроблений відповідно до рішень сесії Кремінської міської ради від 18.03.2020 року № 56/11, враховуючи позитивні висновки експерта державної експертизи Держгеокадастру та відділу містобудування та архітектури Кремінської районної державної адміністрації, керуючись ст. 12, 83, 92, 122, 123, 186 Земельного кодексу України, Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обмежень», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення), розташованої за адресою: м. Кремінна, вул. Донецька, 108, та змінити цільове призначення земельної ділянки з для будівництва та обслуговування будівель торгівлі на для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги із земель комунальної власності житлової та громадської забудови.
  2. Провести державну реєстрацію за Територіальною громадою міста Кремінна в особі Кремінської міської ради права комунальної власності на земельну ділянку із земель громадської забудови, розташовану по вул. Донецька, 108, пр. 1, м. Кремінна, кадастровий номер: 4421610100:04:095:0015, площею 0,0300 га.
  3. Передати Комунальному некомерційному підприємству «Центр первинної медико-санітарної допомоги Кремінської районної ради», юридична адреса: м. Кремінна, вул. Побєди, 1А, в постійне користування земельну ділянку комунальної власності із земель громадської забудови у встановлених межах кадастровий номер: 4421610100:04:095:0015, площею 0,0300 га, розташовану по вул. Донецька, 108, прим. 1, м. Кремінна, для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги – центру первинної медико-санітарної допомоги.
  4. Дотримуватися прав та обов’язків землекористувача, відповідно до земельного законодавства України.
  5. Надати дозвіл на проведення Державної реєстрації права постійного користування земельною ділянкою.
  6. Землевпорядномувідділуміськвиконкомувнестивідповіднізміниу земельно-кадастрову документацію після Державної реєстрації права постійного користування земельною ділянкою.
  7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, архітектури, благоустрою, будівництва та екології.

 

Міський голова                     Ю.О. ПРОКОПЕНКО

Read 471 times

Main Menu

Kremins'ka TG