Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Середа, 22 липня 2020 16:31

62 сесія. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення двох тимчасових споруд з послідуючим встановленням земельного сервітуту ФОП Давидович (вул.Східна)

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ШІСТДЕСЯТ ДРУГА
CECIЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
Р І Ш Е Н Н Я

«12» серпня 2020 року

Кремінна

№62/ПРОЕКТ

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки
для розміщення двох тимчасових споруд з послідуючим встановленням земельного сервітуту ФОП Давидович
(район павільйону по вул. Східна, 98а)

 

Розглянувши заяву ФОП Давидович щодо виділення земельної ділянки для розміщення двох тимчасових споруд та укладання договору сервітуту на земельну ділянку для здійснення підприємницької діяльності, враховуючи рішення виконавчого комітету Кремінської міської ради від 19.06.2020 р. № 123 та паспорт прив’язки тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності, керуючись ст.ст. 12, 83, 99, 122, 123 Земельного кодексу України, ст.22 Закону України «Про землеустрій», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Надати дозвіл фізичній особі-підприємцю Давидович, яка мешкає за адресою: ----------------, на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель комунальної власності житлової та громадської забудови, яка розташована по вул. Східна, 98а м. Кремінна, (прилегла територія до торгівельного павільйону «Оптовичок») площею 0,0060 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі – розташування 2-х тимчасових споруд з послідуючим встановленням земельного сервітуту та укладанням договору сервітуту.
  2. ФОП Давидович оформити через землевпорядну організацію, яка має право на виконання цих робіт, проект землеустрою, погодити у встановленому законом порядку та надати міській раді на розгляд та затвердження.
  3. Установити строк виконання даного рішення – 1 (один) рік.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, архітектури, благоустрою, будівництва та екології.

 

Міський голова                               Ю.О. ПРОКОПЕНКО

Read 395 times

Main Menu

Kremins'ka TG