Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Середа, 22 липня 2020 16:28

62 сесія. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), які знаходяться у користуванні громадян

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ШІСТДЕСЯТ ДРУГА
CECIЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
Р І Ш Е Н Н Я

«12» серпня 2020 року

Кремінна

№62/ПРОЕКТ

Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), які знаходяться у користуванні громадян

 

Розглянувши заяви громадян про надання дозволу міської ради на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), які знаходяться у користуванні громадян, враховуючи правовстановлюючі документи та технічний паспорт на жилий будинок, а також рішення 39 сесії Кремінської міської ради 7 скликання від 31.10.2018 р. № 39/2 «Про затвердження переліку назв вулиць, провулків, площ та проспектів на території Кремінської міської ради», керуючись ст.ст. 12, 83, 118, 120, 121, 122, 123 Земельного кодексу України, Законом України «Про державний земельний кадастр» (із змінами та доповненнями), ст.22 Закону України «Про землеустрій», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Надати дозвіл на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) комунальної власності територіальної громади із земель житлової та громадської забудови, які знаходяться у користуванні громадян, наступним громадянам:

1.1. ------------------, яка мешкає за адресою: ----------- та ---------------- , який мешкає за адресою: --------------------, на земельну ділянку за адресою: м. Кремінна, вул. Харківська (колишня вул. Інтернаціональна), 95, площею відповідно до технічного паспорту на садибний (індивідуальний) житловий будинок (2-х квартирний), але не більше:

1000 кв. м. для будівництва та обслуговування 2-х квартирного жилого будинку, господарських будівель і споруд;

на якій розташований 2-х квартирний житловий будинок, що є власністю заявників відповідно до Свідоцтва про право на спадщину за законом зареєстрованого в реєстрі за № 1225 виданого 01.08.2011 року (квартира № 1) та рішення Кремінського районного суду від 11.11.2014 справа№414/1283/14-ц (квартира № 2) право власності на яку зареєстровано 11.02.2015 року за № 8736776.

1.2. -----------------, яка мешкає за адресою: ----------- на земельну ділянку за місцем проживання, площею відповідно до технічного паспорту на будинок садибного типу з господарськими будівлями та спорудами, але не більше:

1500 кв. м. для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд;

на якій розташований житловий будинок, що є власністю заявника відповідно до Свідоцтва про право на спадщину за законом зареєстрованого в реєстрі за № 340 виданого 06.03.2018 року.

1.3. ---------------, яка мешкає за адресою: -------------- на земельну ділянку за місцем проживання, площею відповідно до технічного паспорту на садибний (індивідуальний) житловий будинок, але не більше:

1000 кв. м. для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд;

на якій розташований житловий будинок, що є власністю заявника відповідно до Договору купівлі-продажу житлового будинку зареєстрованого в реєстрі за № 761 виданого 08.05.2012 року на прізвище ------------ (копія свідоцтва про шлюб додається).

1.4. --------------, який мешкає за адресою: -----------------, на земельну ділянку за місцем проживання, площею відповідно до технічного паспорту на житловий будинок індивідуального житлового фонду але не більше:

1000 кв. м. для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд;

на якій розташований житловий будинок, що є власністю заявника відповідно до Свідоцтва про право на спадщину за заповітом зареєстрованого в реєстрі за № 921 виданого 05.04.1985 року.

1.5. ------------------, яка мешкає за адресою: ----------------, на земельну ділянку за місцем проживання, площею відповідно до технічного паспорту на садибний (індивідуальний) житловий будинок, але не більше:

1000 кв. м. для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд;

на якій розташований житловий будинок, що є власністю заявників відповідно до Свідоцтва про право власності на нерухоме майно виданого виконавчим комітетом Кремінської міської ради та зареєстрованого в Комунальному підприємстві «Кремінське районне бюро технічної інвентаризації» 10.06.2005 року.

1.6. -----------------, який мешкає за адресою: --------------------, на земельну ділянку за адресою: м. Кремінна, вул. Лиманська (колишня вул. Куйбишева), 17, площею відповідно до технічного паспорту на житловий будинок (домоволодіння), але не більше:

1000 кв. м. для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд;

на якій розташований житловий будинок, що є власністю заявника відповідно до Свідоцтва про право на спадщину за законом зареєстрованого в реєстрі за № 412 виданого 17.07.2020 року.

1.7. --------------, яка мешкає за адресою: ----------------------, на земельну ділянку за адресою: м. Кремінна, вул. Нахімова, 2, площею відповідно до технічного паспорту на садибний (індивідуальний) житловий будинок але не більше:

1000 кв. м. для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд;

на якій розташований житловий будинок, що є власністю заявника відповідно до Свідоцтва про право на спадщину за заповітом зареєстрованого в реєстрі за № 1527 виданого 30.08.2012 року.

1.8. -----------------, яка мешкає за адресою: -------------------, на земельну ділянку за місцем проживання, площею відповідно до технічного паспорту житловий будинок (домоволодіння), але не більше.

 

Міський голова                               Ю.О. ПРОКОПЕНКО

Read 483 times

Main Menu

Kremins'ka TG