Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Середа, 22 липня 2020 16:21

62 сесія. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів торгівлі - вбудованого магазину (пров.Дружби)

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ШІСТДЕСЯТ ДРУГА
CECIЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
Р І Ш Е Н Н Я

«12» серпня 2020 року

Кремінна

№62/ПРОЕКТ

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва
та обслуговування будівель закладів торгівлі – вбудованого магазину гр. -------. та гр. -------
 (пров. Дружби, 11)

 

 Розглянувши заяву громадян ------------ та ------------ щодо виділення земельної ділянки для будівництва окремих входів до вбудованого приміщення магазину та прилеглої території до нього, враховуючи договір купівлі-продажу квартири зареєстрованого в реєстрі за №495 виданого 24.03.2020 та договір купівлі-продажу квартири зареєстрованого в реєстрі за № 564 виданого 21.04.2020року, керуючись ст.ст. 12, 83, 93, 122, 123 Земельного кодексу України, ст.22 Закону України «Про землеустрій», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Надати дозвіл громадянам ----------, яка мешкає за адресою: ------------ та ------------, який мешкає за адресою: ------------ на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель комунальної власності житлової та громадської забудови, яка розташована по пров. Дружби, 11, м. Кремінна, орієнтовною площею 0,0060 га для будівництва та обслуговування будівель закладів торгівлі – вбудованого магазину з послідуючою передачею в оренду.
  2. Громадянам --------- та ---------- оформити через землевпорядну організацію, яка має право на виконання цих робіт, проект землеустрою, погодити у встановленому законом порядку та надати міській раді на розгляд та затвердження.
  3. Установити строк виконання даного рішення – 1 (один) рік.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, архітектури, благоустрою, будівництва та екології.

 

Міський голова                             Ю.О. Прокопенко

Read 450 times

Main Menu

Kremins'ka TG