Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Середа, 22 липня 2020 16:12

62 сесія. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (пл.Красна)

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ШІСТДЕСЯТ ДРУГА
CECIЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
Р І Ш Е Н Н Я

«12» серпня 2020 року

Кремінна

№62/ПРОЕКТ

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину ----------
(район садиби №19 по пл. Красна)

 

Розглянувши заяву громадянина ---------------- щодо надання дозволу міською радою на відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за рахунок земельної ділянки комунальної власності частково вільної від забудови та земельну ділянку на якій розташована господарська будівля яка передана громадянину у постійне користування Кремінською райсанепидстанцією відповідно письмової Згоди, керуючись ст.ст. 12, 83, 118, 121, 122, Земельного кодексу України, ст.22 Закону України «Про землеустрій», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Надати дозвіл громадянину ----------------, який мешкає за адресою: ----------- на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель комунальної власності житлової та громадської забудови, яка розташована в районі садиби №19 по пл. Красна, м. Кремінна, орієнтовною площею до 0,1500 га для ведення особистого селянського господарства з послідуючою передачею її в приватну власність.
  2. Громадянину -----------. оформити через землевпорядну організацію, яка має право на виконання цих робіт, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, погодити у встановленому законом порядку та надати міській раді на розгляд та затвердження.
  3. Установити строк виконання даного рішення – 1 (один) рік.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, архітектури, благоустрою, будівництва та екології.

 

Міський голова                               Ю.О. ПРОКОПЕНКО

Read 496 times

Main Menu

Kremins'ka TG