Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Понеділок, 20 липня 2020 15:18

62 сесія. Про внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Кремінна на 2020 рік

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ШІСТДЕСЯТ ДРУГА
CECIЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
Р І Ш Е Н Н Я

«__» липня 2020 року

Кремінна

№ 62/проект

Про внесення змін до Програми
соціально-економічного та культурного
розвитку міста Кремінна на 2020 рік

 

Розглянувши клопотання виконавчого комітету Кремінської міської ради щодо внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Кремінна на 2020 рік, які ухвалені рішенням виконавчого комітету Кремінської міської ради, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Внести зміни до рішення міської ради від 18 грудня 2019 року №53/11 «Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Кремінна на 2020 рік» зі змінами (далі – рішення):
    1.1. Викласти Заходи з реалізації Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Кремінна на 2020 рік в новій редакції, згідно з додатком до цього рішення.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійно діючу комісію Кремінської міської ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів.

 

Міський голова                                      Ю.О. Прокопенко


Пояснювальна до рішення 62 сесії міської ради
«Про внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Кремінна на 2020 рік»

 

Виконавчий комітет Кремінської міської ради надає наступні пропозиції про внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Кремінна на 2019 рік, у зв’язку зі змінами обставин які виникли у процесі виконання міського бюджету, а саме:

І. Внести зміні до заходів Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Кремінна на 2020 рік

Збільшити видатки по розділу «Діяльність у сфері державного управління та управління комунальним майном», на загальну суму 95 217 грн., в т.ч. 45 708 грн. на проведення робіт щодо поділу земельної ділянки комунальної власності, яка знаходиться в оренді ПАТ «УКРТЕЛЕКОМ» за згодою землекористувача, розташованої по вул. Титова, 45 та 49 509 грн. на проведення інвентаризації земельної ділянки комунальної власності по проспекту Дружби.

Збільшити видатки по розділу “ Заходи з енергозбереження” на суму 3842,48 грн. на проведення відшкодування частини суми кредитів на впровадження енергоефективного обладнання та/або матеріалів  для населення міста Кремінної.

 

Заступник міського голови
з фінансово-економічних питань                                 Н.М. Макогон

Read 356 times

Main Menu

Kremins'ka TG